foxy roxy
Поени од реакции
7

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ¯
  i kom fshi kit frenzat, pasha buzt e nadis.

  Vec moderatorat munen me mshkrau nprofajll. Bonu moderator ene shkrunem. Xhi e lujte millanin? kec a dish? a ja pave tellon Boatengit... ???
  ?
  Јас немам врежано ништо и немам ништо против албанците тоа и го напоменав во темата знам дека и кај нас македонците има провокатори ...не оправдувам никој
  но ако денеска се извикувале антимакедонски пароли тоа би ме повредило..но таа навреда нема да ми даде опис и слика за сите албанци туку само за оние кој го направиле тоа:helou:
  сакав ова да ти го кажам лично ...а неможам да влијаам на тебе и твојата слика која ти ја имаш врежано према македонците само да знаеш дека не осудувам цела нација заради поединци ....позз:smir:
  ¯
  ta qi pederne de bythet ta qi!!!

  te qi e ste mar per grua!!!!!!!

  ¯
  кого благодараш бе пачавро? со 250 гласа? Оди јади малце бурек!!!! БУУУУРЕЕЕ едно.

  ДУИИИИИ

  ДУИИИИИИИИИИИИ

  ГАЗИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

  ГАЗИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom