Денешните мажи...

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
И RogerBacon заедно со Луки по една опомена.

И Магус велиш денешниве мажи се раѓаат со талент а? Да свртиме по форумов да видиме:D
 
D

Daedalus

Гостин
И RogerBacon заедно со Луки по една опомена.

И Магус велиш денешниве мажи се раѓаат со талент а? Да свртиме по форумов да видиме:D
Он прв почна !!!:(
Патем, талентот е многу важен леи, иначе немаше да има Џони Деп и Амди Бајрам да се раѓаа сите исти!:X3:
 
А

Атомската мравка

Гостин
Se e toa u redu ama mene takvi ne me intresiraat. Tie ti se eden vid evolucija mutant na orginalnite 2 vida koj vo daden moment ko sto I sam kaza znaat da povlecat rikverc. Ne me svakaj gresno ne e nisto licno
Подобро малце рикверц со умерена отколку директно во провалија со првите две категории што ги спомнавте :LOL:
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.087
Поени од реакции
6.728
И RogerBacon заедно со Луки по една опомена.

И Магус велиш денешниве мажи се раѓаат со талент а? Да свртиме по форумов да видиме:D
е оти по форумов - да свртиме по кафани ??
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.725
Поени од реакции
11.966
И RogerBacon заедно со Луки по една опомена.

И Магус велиш денешниве мажи се раѓаат со талент а? Да свртиме по форумов да видиме:D
Преувеличувам малку троа повеќе, пишувам против мои ставови за да ми се контрате и да ме поразувате, пуста мазохистичка тенденција ах жени прекрасни :X3:
Се искажав за денешните мажи пред некоја страна т.е. начинот на кој се забавуваат и приоритетите и го нареков - гнетење(неконтролирано јадење скара проследено со не контролирано пиење налик на свињи проследено со тролање во дискотека на афтер парти (таканаречено)). Ние порано излегувавме стриктно поради жени а денешниве за да гнетат и локаат + да победат на спортска.
Еј, ние имавме подиум за играње, ако си на подиум ќе дадеш се од себе иначе ќе стоиш на страна и ќе шмекаш џенцки, ќе флертуваш итн. Сега имаат подиум за повраќање од изгнетеното, импотентни се плус и страшно агресивни и неписмени воглавном.
Ама кога ќе се замислам кога биле мажите па нешто кул - никогаш! Ама алармантното е што со тек на време работите се движат во надолна линија, нешто како обратно од еволуција, можда има и термин не знам :cautious:
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.087
Поени од реакции
6.728
Зш немат мажи со бркови веќе? :)
е ова веќе в срце ме погоди :)

чичковците на времето сите ми имаа бркови :pos:

иначе тебе сакаш да те боцкаат бркови ?? кажи ако то е работата,ќе ги вадиме и ѓубриме,џоа гајтани че и напрајме - не е проблем :ROFLMAO:
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
е ова веќе в срце ме погоди :)

чичковците на времето сите ми имаа бркови :pos:

иначе тебе сакаш да те боцкаат бркови ?? кажи ако то е работата,ќе ги вадиме и ѓубриме,џоа гајтани че и напрајме - не е проблем :ROFLMAO:

Па овие мажиштава не копираат нас женските и изгубија од машкоста! Кај им одлета умот....:)
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
  • Трета опција
  • Бркови
  • Неконтролирано гнетење


Може конечно?

Васил Тупурковски
 

Kajgana Shop

На врв Bottom