Вонземјани, НЛО...

Верувате ли дека постојат вонземјани?

  • Да

    Гласови: 1.725 79,2%
  • Не

    Гласови: 452 20,8%

  • Вкупно гласачи
    2.177

concrete

alte Esel
Член од
22 март 2005
Мислења
12.248
Поени од реакции
1.703
I pod Ruska...i do den denesen...site samo prepevaat Germanski pesni... :)
Duri i Space Shuttle e plagijat ...:)

sanger america bomber
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Не мора да значи оти е било Нло сепак можни се вакви работи...
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
I pod Ruska...i do den denesen...site samo prepevaat Germanski pesni... :)
Duri i Space Shuttle e plagijat ...:)

sanger america bomber
Крадат... можат, имаат од каде... а оваа сликава ако е оригинал дизајн, наебале, левото крило е пократко :)
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
54
Поени од реакции
2
можеби не сме сами во вселенава ама не ми е јасно зш сите слики или клипови на кој сто има нло се матни...
 

Little Lady

Born To Be Wild
Член од
28 октомври 2008
Мислења
339
Поени од реакции
8
верувам во НЛО и такви ствари али не и во клипчинава, како така во воздухов се е темно (околу објектов скрозз ) и оп фаќаат летачка чинија во кадар (поготово за второто клипче, на него нема светли точки ), па на таа далечина на која претпоставуваат дека била чинијата и парчиште метал да поставиш нема да се регистрира ако не дава некаква светлина​
 

Kika-17

Trouble maker
Член од
21 декември 2008
Мислења
240
Поени од реакции
5
:helou:Vaka jas mislam deka ne sme sami:nesum:...ili pak mozebi bilo nesto drugo ne mora da zna4i lete4ka 4inija ili NLO...Jas nemama videno vonzemjanin a odana na vesti koa gledav kazuvaa deka nekoe NLO ja sobralo nekoja zena pa sto znam ozebi vonzemjani ne sledat?? :tapp:
 

Kika-17

Trouble maker
Член од
21 декември 2008
Мислења
240
Поени од реакции
5
Дечки ова е направено на Фотошоп..!!!На оваа слика е дење но НЛО-то мора да има барем малку светлина...!!! Во Англија има случаи со НЛО но овој дефинитивно е лажен :toe:



А ОВа?????????????:uvo:
 
Член од
26 ноември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
9
Во Македонија има едно летало такво во облик на конус , многу брзо оди и шета нис цела македонија.Во Струмица го имам видено и тоа вечерно време , застана над мене и пушти многу јака светлина накај мене и одлета многу брзо зад планината Беласица.Во Крива Паланка на некој старец секој ден над неговата куќа летало и секоја вечер по една овца му снемувало!

а во 1600 година во Пакистан слегнале вонземјани и се уништиле !
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Во Македонија има едно летало такво во облик на конус , многу брзо оди и шета нис цела македонија.Во Струмица го имам видено и тоа вечерно време , застана над мене и пушти многу јака светлина накај мене и одлета многу брзо зад планината Беласица.
Кај мене се паркира батето:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom