Вонземјани, НЛО...

Верувате ли дека постојат вонземјани?

  • Да

    Гласови: 1.725 79,2%
  • Не

    Гласови: 452 20,8%

  • Вкупно гласачи
    2.177
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Некако се повеќе и повеќе НЛО почнаја да се појавуваат.
 
B

black angel

Гостин
На мене ми личе како парче метал ставен на црна маса и само камерата ја мрдат лево десно горе доле и различни ламби менат само...:tapp::tapp:
i mene mi lici i toa prilicno mnogu

Мене една друга работа ми забоде очи,што камера ке имаше турсково стражарче па вакво видео да направи мамата?Секој што пробал да снима ноќно време знае за што зборам.:toe:
i jas se cudam i ne bi mozel tolku dolgo da snima sto i da bilo toa ke odletalo istat sekunda koa ke vidi deka mu se obrnuva vnimanie
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Абе да не испадне да пуштиме бел гулаб а да значи на нив војна.:pos:
Реков убаво, ако им е за војна... збогум на гулапчето :)



Интересно нели :)
Аха... и што гледаме на сликата? Чинија?

i jas se cudam i ne bi mozel tolku dolgo da snima sto i da bilo toa ke odletalo istatа sekunda koa ke vidi deka mu se obrnuva vnimanie
Де бе :)
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Не верувам дека е монтажа или било што. Некои викаат ако видело внимание му се обрнува одма ќе заминело и слично. Ова мислам се познавате со што и да било тоа па па знаете како би направило или. Пишува таму доле доколку не сте прочитале дека снимките се афтентични и потврдено е од повеке институции.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
824
Поени од реакции
833
абе како не свете шо ми кажуваш.. еден од омилените авиони ми е... б2 е како лампион коа лета не да свете грее :))
B2 е тоа можам од километар да препознаам :) ногу му го иам кефо да му се качам
Многу луѓе мислат дека stealth технологијата е Американска.
Pyotr Ufimtsev руски математичар, физичар и програмер кој ја има патентирана технологијата и дизајнот на B2, F117, F22
Својата прва книга во врска со овие патенти ја има објавено 1962 русите биле тотално незаинтересирани.
Во седумдесетите се преселува во америка и денес живее некаде околу Калифорнија.
Колку за информација :smir:
Новости за Стелт технологијата:
Русите со новите mig i Su вметнаа stеalth технологија во нив т.е и тие имаат 'невидливи' авиони

Бај д веј не се грејте толку со stealth авионите на САД бидејки токму русите промовираа anti stealth противавионски ракети што овие стратешки бомбардери ќе ги напраат пепел
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Бај д веј не се грејте толку со stealth авионите на САД бидејки токму русите промовираа anti stealth противавионски ракети што овие стратешки бомбардери ќе ги напраат пепел
Да да... и жито кое двапати пушта клас измислија русите... и телевизијата ја измислија тие, инвазијата врз полска ја гледале во живо...
 
B

black angel

Гостин
Не верувам дека е монтажа или било што. Некои викаат ако видело внимание му се обрнува одма ќе заминело и слично. Ова мислам се познавате со што и да било тоа па па знаете како би направило или. Пишува таму доле доколку не сте прочитале дека снимките се афтентични и потврдено е од повеке институции.
a od kaj dobil taka dobra snimka u temnica ziti se?so sto snimal?
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Не верувам а и не палнирам да веруам у вакви глупости во блиска иднина.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
824
Поени од реакции
833
Да да... и жито кое двапати пушта клас измислија русите... и телевизијата ја измислија тие, инвазијата врз полска ја гледале во живо...
Ако не веруваш, чкрипни на search Копчето на google за "Irbis-E Radar"
Прочитај па мрчи
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
13
Абе јас мислам дека Американците прават некој експерименти поточно НАСА:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom