Каде може да најдам? (Општи прашања)

M

Moon Child

Гостин
Бил некој скоро во Конверс и ако бил дали има вакви (или слични)патики и отприлика колку се движат цените? Значи стриктно да имаат лепенки сакам.

Знам дека периодов треба да им се паднати цените, ама ме интересира колку се, да знам да не идам џабе од Велес ако се многу скапи.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Како се вика бутикот брат (ако ти текнува) , да тркнам да го најдам? На ист кат е со Еуроазиа, и на иста страна?
На иста страна е со Еуроазиа, а како се викаше да ме утепаш незнам. Лесно ќе го најдеш, не е во пролазите. Иначе имам и јас еден кожен што не го користам. Ми го донесоа за роденден но овој ми е поубав и него го користам, а тој во фиока ми стои. Ако си заинтересиран пиши.
 
Член од
27 мај 2012
Мислења
265
Поени од реакции
124
Друже апаратот или телефонот во рака и прошетај низ Скопје :) ако не си од Скопје ете причина да оставиш некој денар за нашето Скопје
Од Скопје сум ама некако баш мн мн немам време да сликам а и плус немам онаков професионален апарат. Нвм, ќе се снајдам.
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
Од Скопје сум ама некако баш мн мн немам време да сликам а и плус немам онаков професионален апарат. Нвм, ќе се снајдам.
Види во групава, има доста добри слики само не знам резолуцијата дали ќе ти одговара. Се наоѓа по некоја слика од Скопје и во оваа група, само треба да вртиш надоле.
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Кој знае ми треба итно информација каде може да се најде кремава
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
387
да не знае некој за ваучерите за студенти за компјутери каде треба да се поднесат документи и што треба да се поднесе и кој се има право да добие таков ваучер?
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
Незнаев каде да пишам па затоа тука ке објавам :D
Продавам кимоно за аикидо-џиу џитсу-јудо,оригинал Kwon носено само неколку пати. заинтересираните нека пишат во инбох ке се договориме за цена
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
445
Каде принтаат на самолеплива хартија ?
Ми треба за едно овакво да ми испринтаат, колку од прилика би ме коштало ?

 

Воин без Коњ

краток и јасен
Член од
18 септември 2010
Мислења
850
Поени од реакции
1.213
Дечки некоја конфекција шо има бутик во Скопје шо праат работнички комбинизони? Знаете оние ко панталони шо се и со прерамки... по можност и јакна да има со комбинизонот. Сте виделе негде?
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.578
Поени од реакции
733
До винаријата Сковин оди 23-ка ( приватна)? :D
Па имаш некои 600-700 метри пешки да се прошеташ (автопазар Фершпед)
--- надополнето: 26 ноември 2012 во 21:09 ---
Дечки некоја конфекција шо има бутик во Скопје шо праат работнички комбинизони? Знаете оние ко панталони шо се и со прерамки... по можност и јакна да има со комбинизонот. Сте виделе негде?
Годомин еве ти и тел за контакт 02/2434646;02/2434488
 
Член од
19 ноември 2012
Мислења
5
Поени од реакции
0
Па имаш некои 600-700 метри пешки да се прошеташ (автопазар Фершпед)
--- надополнето: 26 ноември 2012 во 21:09 ---

Годомин еве ти и тел за контакт 02/2434646;02/2434488
А има некој автобус што запира поблиску? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom