Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Не е за овде ама ај да ми каже некој како да пресметам системов 8/10 9 пара погодени се ... коеф што заеба 1.80 а добивка е 15000.. најголем коеф 2.55 а најмал 1.25
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.867
Поени од реакции
6.379
--- надополнето: 26 септември 2012 во 06:30 ---
Добро Милан не е редно да тепа ? Плус Калјари им беше братскиот тим мислам, си го имаат на ти го дај ми го.... Заедно со Рома ГГ , добар Дабл според мене...
35евриќи не се многу, но шта је ту је ;)
 
Член од
18 април 2008
Мислења
876
Поени од реакции
213
Арсенал - 1
Хелсинки -1
Леверкузен - х2
Алтетико - 2

на 700 - 3000
Бајги народ денеска добитен па и ја кус да не останам :)
иначе за утре Карлович - Раонич ми е кажана за сигурна, ама мислам дека ми ја кажаа Карлович да тепа, а гледам 3,4 коеф за него
Игор Ј. тебе те сметам за надобар од тенис па да те прашам има шанси да тепа Карлович или јас грешно сум разбрал?
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
За утре некоја утакмица до 1.4 коеф да ја врзам со Пелистер?
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
За утре некоја утакмица до 1.4 коеф да ја врзам со Пелистер?
а колку е 2 на пелистер??? и кај ја има??? толку сигурно е дека пелистер тепа или навивачки ти е??? за утре еве мене сигурна ми е победата на канту против нимбурк, кошарка. се игра во италија, ама коеф незнам колку би бил...
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
а колку е 2 на пелистер??? и кај ја има??? толку сигурно е дека пелистер тепа или навивачки ти е??? за утре еве мене сигурна ми е победата на канту против нимбурк, кошарка. се игра во италија, ама коеф незнам колку би бил...
1,60 на бет365. Незнам дали е сигурно, ама овие Баби се ептен слаби.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
а колку тепа пелистер на првата?
5:0. Најверојатно ќе излези со втор тим утре за да ги одмора за недела играчите, ама и тие од втор тим сакат да се докажат и изборат за место. На вакви утакмици ако не се докажат кај шо ќе играт 90 минути, каде? Заради то ќе ја играм 2ка.
Се мислам со Анжи да ја врзам, ама тие не ми се сигурни.
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
5:0. Најверојатно ќе излези со втор тим утре за да ги одмора за недела играчите, ама и тие од втор тим сакат да се докажат и изборат за место. На вакви утакмици ако не се докажат кај шо ќе играт 90 минути, каде? Заради то ќе ја играм 2ка.
Се мислам со Анжи да ја врзам, ама тие не ми се сигурни.
кошарката би требало да е 100% сигурна, ама ти велам, незнам колкав коеф ќе дадат. се игра во италија, канту ќе биди исто како дома, плус се игра за место во евролигата. плус, пред некој ден канту ја тепа сиена, која е ослабена, но сепак е доволно силна за во италија и сигурно е појака од нимбурк. ова ти е како инфо од мене, па како сакаш...
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
кошарката би требало да е 100% сигурна, ама ти велам, незнам колкав коеф ќе дадат. се игра во италија, канту ќе биди исто како дома, плус се игра за место во евролигата. плус, пред некој ден канту ја тепа сиена, која е ослабена, но сепак е доволно силна за во италија и сигурно е појака од нимбурк. ова ти е како инфо од мене, па како сакаш...
Ја пуштив со Чековски Медведи Н1(-5,5) со партизан па ќе видиме шо ќе биди
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.945
Поени од реакции
9.580
Avangard OMSK - Met. Novokuznetsk 1 1.60 7/10
Ова според мене е зицериште за утре
 

Kajgana Shop

На врв Bottom