Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
5 февруари 2011
Мислења
167
Поени од реакции
94
И ова сеа како помош се смета нешто ? :icon_lol: Секој знае да си отвори бетексплорер и да си најди 2 утакмици што имаат соработка и да си ги проба 7+ 2/1 1/2 .
aj ti otvori i kazi mi za Lok.Zagreb-Istra od kade ke dojdes do zaklucok deka imaat sorabotka ako si tolku pameten,a voopsto ne si da znaes
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Кажете нешто за викендов што би требало да излезе, да ставиме 300 за 1000. :D
Реал 2 , Интер 1 , ПСЖ 2 , Бенфика 2 овие јас ги играм за викендов 5 коеф . Само се уште се мислам за влогот .
 
N

Nicky Santoro

Гостин
aj ti otvori i kazi mi za Lok.Zagreb-Istra od kade ke dojdes do zaklucok deka imaat sorabotka ako si tolku pameten,a voopsto ne si da znaes
Ме дупчиш нешто или така ми изгледа ?
:tapp::tapp:
Отвори статистика и ќе видиш веднаш дека 3 за 3 играле претходните години со исклучок на ланската,тогаш истра ги зеде и двата дуели поради тоа што им требаше за опстанок? Вториот дуел кој требаше локо да го добие на свој терен го изгуби со 0-2 знаеш зошто? лок. имаше 31 бод а истра 24 така да можеше да се дозволи 2ка за спас на истра.
А за она болдираното незнам од каде го заклучи,мислиш ако гледаш бетексплорер и си попаметен од другите? :cuc:
 
Член од
5 февруари 2011
Мислења
167
Поени од реакции
94
Ме дупчиш нешто или така ми изгледа ?
:tapp::tapp:
Отвори статистика и ќе видиш веднаш дека 3 за 3 играле претходните години со исклучок на ланската,тогаш истра ги зеде и двата дуели поради тоа што им требаше за опстанок? Вториот дуел кој требаше локо да го добие на свој терен го изгуби со 0-2 знаеш зошто? лок. имаше 31 бод а истра 24 така да можеше да се дозволи 2ка за спас на истра.
А за она болдираното незнам од каде го заклучи,мислиш ако гледаш бетексплорер и си попаметен од другите? :cuc:
ako gledas ti od tamu sorabotki,jas gi dobivam direktno od regionot,imam rodnini tamu
 
N

Nicky Santoro

Гостин
ako gledas ti od tamu sorabotki,jas gi dobivam direktno od regionot,imam rodnini tamu
Епа јас нема што да ги гледам од таму не ни ги пробувам 2/1 1/2 7+ ама ти така си правиш.Исто ти е и роднини да имаш,кога не си кажал како ќе заврши утакмицата не е некоја помош овде.И двете еве нема да влезат ни 1/2 ни 2/1 и ? вакви утакмици има секој ден по 5-6 минимум и една на 50 влегува...
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Словачка Прва Лига

Слован Братислава - Нитра

Не ја следам оваа лига од близу моментално,но налетав на информација и когаги видов понудените коеф, не можев да ја одбијам понудата.
Нитра минатото коло заработи 3 црвени картони и сите тројца футбалери ќе бидат суспендирани денес. Сите тројца се клучни за тимот. Напаѓач,дефанзивец и играч од средниот ред. Сопствениците најавија дека е можно да се откажатод клубот во скоро време поради конфликти со Федерацијата, па и тоа ќе влијае негативно врз моралот на футбалерите. А на последните натпревар Нитра беа многу оштетени од судијата и сум сигурен дека суште се лути и нервозни поради тој пораз и лошо судење што може да влијае врз нивната концентрација.
Слован се моментално лидери во првенството, не им фалат важни футбалери , го доживеаја првиот пораз минатото коло и мислам дека денесќе удрат силно врз раздрманата и ослабена Нитра.
Во Оаза/Моцарт забележав дека двојна победа на Слован се нуди @ 2.60 , а азискиот хендикеп -1,5 e 2.05. Двата типа имат вредност кога ќе се дадат горенаведените факти. Одам со двата типа, не сакам да ги пропуштам , дури и да промашам ,вреди за ризикот.

Тип : Слован двојна победа @ 2.60 и Тип : Слован -1,5 @ 2.05
HT 4:1 FT 5:2

Штета што не влезе и двојната победа .. но азискиот хендикеп е добитен (y)
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.769
Поени од реакции
6.737
Добро бе до толку ли се дрва овие Монпеље да не можат едно нерешено да извадат?
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
Ме дупчиш нешто или така ми изгледа ?
:tapp::tapp:
Отвори статистика и ќе видиш веднаш дека 3 за 3 играле претходните години со исклучок на ланската,тогаш истра ги зеде и двата дуели поради тоа што им требаше за опстанок? Вториот дуел кој требаше локо да го добие на свој терен го изгуби со 0-2 знаеш зошто? лок. имаше 31 бод а истра 24 така да можеше да се дозволи 2ка за спас на истра.
А за она болдираното незнам од каде го заклучи,мислиш ако гледаш бетексплорер и си попаметен од другите? :cuc:
значи вратка беше годинава...
--- надополнето: 21 септември 2012 во 23:49 ---
ako gledas ti od tamu sorabotki,jas gi dobivam direktno od regionot,imam rodnini tamu
ствартно? имаш еден мерцедес и за мене одвишка, пошто родниниве многу ти помагаат... :pos:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
565
Поени од реакции
256
Ај едно прашање. На оваа страната dobet.com каде што дават почетни 10е при регистрација и без да депозираш дали може да ги извадиш. Знам стануваше нешто муабет тука но не обрнав внимание. Сакам да знам бидејќи јас имам веќе 50е и се сеќавам дека само над 100е може да извадиш.
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.740
Поени од реакции
7.992
Шо убај коефициенти имаат италјаниве... еве нешто за Недела пишав:

Сампдорија - Торино - 1
Болоња - Пескара - 1
Каљари - Рома - 2
Катанија - Наполи - 2

Вкупен коефициент: 20,898
 

Kajgana Shop

На врв Bottom