Горан Пандев

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Одличен е,влезе во форма во прав момент и за репрезентацијата...очекувам да блесне со Русија и Естонија и во натпреварите во ЛГШ,заслужи да игра таму :eek:lee:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
А да навиваше малку за Беласица(или од каде и да си), клуб на кој си му потребен, а не за Реал, кого ташак го заболе дали ти постоиш у светов. Не напаѓам, добронамерен совет... :)
Те сваќам но голем фан сум на Реал, а инаку сум од Тетово:wink:. Но иако викам дека нема да ми биде мило да ни даде гол, сепак во себе сакам да им го закачи на сите, барем по еден! Нема што ќе ми се прави ќејф ако им даде дури и на Реал (но не ми се верува:wink:). А инаку сум голем фан на Тетекс-Тетово, на нив сум им потребен :)
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.439
Те сваќам но голем фан сум на Реал, а инаку сум од Тетово:wink:. Но иако викам дека нема да ми биде мило да ни даде гол, сепак во себе сакам да им го закачи на сите, барем по еден! Нема што ќе ми се прави ќејф ако им даде дури и на Реал (но не ми се верува:wink:). А инаку сум голем фан на Тетекс-Тетово, на нив сум им потребен :)
така е Тетекс-Тетово дека и ја сум од Тетово:)
а Пандев мора да им даде 1-2 гола на Олимпиакос
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Maлиот се здиве утакмицава...најдобар е само така продолжи и за репрезентација....денес бев горд кога го гледав детето Македонец :eek:lee:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Те сваќам но голем фан сум на Реал, а инаку сум од Тетово:wink:. Но иако викам дека нема да ми биде мило да ни даде гол, сепак во себе сакам да им го закачи на сите, барем по еден! Нема што ќе ми се прави ќејф ако им даде дури и на Реал (но не ми се верува:wink:). А инаку сум голем фан на Тетекс-Тетово, на нив сум им потребен :)
Изгледа дека им даде 2 :smir:

Бај Д Веј Пандев е машина .. :vozbud: :smir:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Eдноставно нелииииии ПАНДЕВ 2 гола на РЕАЛ хахаха
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Те сваќам но голем фан сум на Реал, а инаку сум од Тетово:wink:. Но иако викам дека нема да ми биде мило да ни даде гол, сепак во себе сакам да им го закачи на сите, барем по еден! Нема што ќе ми се прави ќејф ако им даде дури и на Реал (но не ми се верува:wink:). А инаку сум голем фан на Тетекс-Тетово, на нив сум им потребен :)

Епа верувај! Им даде 2 !:smir:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Каде може да се видат головите?
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Пушти вести на А1 ваљда ќе ги дадат. toeto
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Пандев им покажа на Реал а и на цел свет што го гледаше дека е антички Македонец :) Само со ваква енергија и желба треба да игра секој наш играч за клуб или за репрезентација. Напред ПАНДЕВ!!!
 

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.398
Поени од реакции
1.825
Dva odlicni golovi, bravo Pandev. A mozese barem uste eden da im zakaci.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom