Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.357
Поени од реакции
10.761
Абе, кога ќе видиш дека строго се придржува на правилна, директна транскрипција на имињата и презимињата, да не те чуди и тој да е.

Гугл транслејт си користи и готово

Данкан, кажи му... :D
Ама нели е време да се откажи од пишување? Ако не дојди Сахин де......Ајде Данкан откажи се од професијата!
Замислете вака да му досадуваме на крај и вистина никот во Данкан Џенкинс ќе си го смени. Како еден мој школски - не гледаше фудбал ич а кога некој ќе го прашаше за кој навива ние се уфрлавме од страна дека навива за Тотенхем. Пред да успееше да отвори уста и да кажи дека не гледа фудбал ние цел муабет ќе направeвме од негово име:како навива за Спарс одамна, кој му е омилен играч итн итн. И на крај почна фудбал да гледа и за Спарс да навива :pos::pos:
Леле значи ја изглеа не ги сфаќам сарказмот и заебанцииве што паѓаат у фан клубов...

Како и да е: http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/assaidi-the-first-interview - Изгледа како скромен и фин деко овој :)
Мал си уште :D
Туку не ми текнало да прашам..... Гучи уште ли си во затвор бе?
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
154
Поени од реакции
26
Стјуард Даунинг - не знам ја истепа тој :pos:

еллеле оваа ке ме смее сега цела вечер!!!!!!
хаххаа не ја истепа! грешка си ја ДОТЕПА! :D :D
--- надополнето: 17 август 2012 во 20:47 ---
САХИН во Арсенал ?????? пи*ку матер!!!!!!!!!!!!!!!1
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Абе ни го лапнаа Сахин?? И на позајмица дури почнаа да ни ги крадат, срамота..
 
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.008
Поени од реакции
917
Абе ни го лапнаа Сахин?? И на позајмица дури почнаа да ни ги крадат, срамота..
абе види може и ова на крај како услага да направиле да се гледа...Пошо сахин лани имаше страшни проблеми со повредите...така да останува да се види како ги пребродел....
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Леле значи ја изглеа не ги сфаќам сарказмот и заебанцииве што паѓаат у фан клубов...

Како и да е: http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/assaidi-the-first-interview - Изгледа како скромен и фин деко овој :)
Абе види сега, порано имав женска да речиме ама сега немам и во никоја ситуација не бев женет, незнам ти до кај си го сватич сарказамов на розава, оти тој цело време ми потенцираше жената та жената :D
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Абе види сега, порано имав женска да речиме ама сега немам и во никоја ситуација не бев женет, незнам ти до кај си го сватич сарказамов на розава, оти тој цело време ми потенцираше жената та жената :D
Он е крив :cenzura: А ќе видите за едно 4 недели ќе се придружам на возрасното друштво :P
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Абе маме му ебам селџучко, Арсенал го одбра. Добро, може да се разбере чоекот, сака да игра во КЕШ, јеби га.

Пострашно е тоа што еден Јужентемптон ќе го п0беди Ливерпул во трката за Рамирез.

Или се лажам?


Brandon Rogers to Biafran>

Don't ask me no questions (about the transfer market policy) and I'll tell you no lies. :icon_mrgr:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Мислам дека не ќе да е готова работата уште со Сахин. Ваљда ќе има уште малце борба за него. Останува да видиме...
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Ја би ви го дал и Сахин, само место Ливерпул, Арсенал да го даваат на спортклуб :ROFLMAO:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom