Штип

Член од
4 септември 2010
Мислења
1.511
Поени од реакции
1.442
Кањон имаме да, а наскоро и плажа. Да ти е мерак летото да си го поминеш во Штип. :unsure:
Хаха 2 плажи ќе имаме :D
Една покрај Брегалница и една покрај Отиње :D
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.511
Поени од реакции
1.442
Па нема да биде покрај некоја река..
Ќе биде во Енџлс Кафе.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Од 10-12 август ќе биде плажата. :D
Пред 2 недели имаше базент со женски во него, а сега па плажа. Жалам ги тие што после забавата ќе го чистат песокот.:pos:
 
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.059
Поени од реакции
2.683
Се прашувам само што се случило со багерите во Отиња после невремето:D:D
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.511
Поени од реакции
1.442
Се прашувам само што се случило со багерите во Отиња после невремето:D:D
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos: Ме изнасмеа еј.. Незнам тоа.. Не живеам во центарот оваа слика ја најдов на фејсбук од еден автор на сајт кој ја сликал состојбата.. Иначе овде во 8-ми Ноември сите дрва се скршени и преска кога дуваше силен ветер еден мотор имаше на патот. :pos:
 
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.059
Поени од реакции
2.683
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos: Ме изнасмеа еј.. Незнам тоа.. Не живеам во центарот оваа слика ја најдов на фејсбук од еден автор на сајт кој ја сликал состојбата.. Иначе овде во 8-ми Ноември сите дрва се скршени и преска кога дуваше силен ветер еден мотор имаше на патот. :pos:
Дај не зафркавај. Од 8ми ноември си?????????
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Еј види Штипјани на форум! Јас кога се регистрирав бевме само јас ,разор,и веке неактивната Blueberry.Фино,фино
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.511
Поени од реакции
1.442
Пред да почне силниот ветер, громовите и сл.
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
Живеам на 8-ми спрат и денес на невремето како да присуствував на апокалипсата. Како некој да ми тропаше бесно со тупаници по вратите од терасите, додека насекаде околу мене светкаше. Во неколку наврати снема и струја. Сакам да кажам, иако беше страшно, мене ми беше уживанција.
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.511
Поени од реакции
1.442
Живеам на 8-ми спрат и денес на невремето како да присуствував на апокалипсата. Како некој да ми тропаше бесно со тупаници по вратите од терасите, додека насекаде околу мене светкаше. Во неколку наврати снема и струја. Сакам да кажам, иако беше страшно, мене ми беше уживанција.
Мој стил си ти.. :D На терасата имав метар ипол вода.. :D:pos:
Ролетните ми се мават ко луди.. :D Дрвата шо ми се пред тарасата навалени до земја.. Дрвата во школото (Тошо Арсов) и тие навалени до земја.. ФИЛМ.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom