#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Дечки јас малце одсутна денеска, само едно 10 твита и ретвита, али шта чеш......до нос со обрвски.....петок па испит имам абе лудории! Колку можам толку до петок, слаба активност ќе имам.....ама после ќе се поправам! И така лепотанине ќе одат на протест.....
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Кај нас фали да стаат уште споменик од ЕДЕН ДИГНАТ ЗЛАТЕН ПЕНИС, ко знак и симболика на импотентниот македонски народ! #spreadthetruth eve ti odgovor ;)
Океј, океј, не ме тепај царе.
--- надополнето: 10 мај 2012 во 01:58 ---
Ќе ја рашириш ти вистината со едно посрано твитче, океј. Така нека биде. Океј.

Иначе твитам и јас од друг акаунт...
 

bitushanec

Борец за човекови права
Член од
17 јануари 2006
Мислења
3.741
Поени од реакции
814
Ја отупевте со ширењето на веста, како прво највлијателните медиуми кои го контролираат јавното мислење не ја пренесуваат!

А тоа што ќе ја прочита некој русин или француз ќе го заболе к*р колку што вас ве боли за случувањата во појасот Газа!
Помина времето кога некои медиуми го формираа јавното мислење на западот.И таму медиумите се како тука, поделени, партизирани итн.
Целта не е само да се известат влијателните медиуми, туку и странците надвор од Македонија да се запознаат со реалната состојба со исламизмот тука. Малку пријатели се многу подобро отколку нула пријатели. Капираш?

За случувањата во Газа не ми е гајле кога Евреите триумфираат, но се загрижувам кога нивните противници прават бељи. Така ќе биде и со французот и русинот:)
 
Член од
6 мај 2012
Мислења
116
Поени од реакции
62
Океј, океј, не ме тепај царе.
--- надополнето: 10 мај 2012 во 01:58 ---
Ќе ја рашириш ти вистината со едно посрано твитче, океј. Така нека биде. Океј.

Иначе твитам и јас од друг акаунт...
SAM NE ALI VERUVAM DEKA ZAEDNO MOZEME I VERUVAM VO LIGETO STO STOJAT ZAD AKCIJAVA(y)
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Сам се поби :)
Сакав да кажам, ако јадам гомна ... Твитам и јас. (иако не гледам какво големо влијание би имало моето твитче)
--- надополнето: 10 мај 2012 во 02:25 ---
SAM NE ALI VERUVAM DEKA ZAEDNO MOZEME I VERUVAM VO LIGETO STO STOJAT ZAD AKCIJAVA(y)
Ај, да се надеваме дека ќе биде така.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Па едно дваесетина новинари напишаа за ова па сеа ако тоа е малце за вас со само три четири дена работа подобро не си ни трошете време.
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Се трудиме...кој колку може....Јас кога сум дома или кога немам многу работа, пуштам по некој твит
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Јас кликам нешто твит ретвит појма неам дали има ефект. Само излегват #влијателни вицој, и ова за македонскава Ал Каеда
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
346
Поени од реакции
146
Поставив прашање , не навредив никој , само ме интересира кај виде политика хакеристика.
Ете така, видов дека ја поправи објавата... Користење на нецивилизирани зборови укажува на нешто друго...
Се надевам дека не се налути, само сакав да те посочам :)
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322

Kajgana Shop

На врв Bottom