#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Ја лека полека си твитам уште од пред 9 саат. Кај се другиве ентузијасти?:oops:
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
ne e mozno,me blokira posle 10 min...u pm:place:
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.282
Нели не слушаш ? :ROFLMAO:
--- надополнето: 9 мај 2012 во 21:14 ---
365.com.mk ме следи

да ги твитам или???
Кај мене некако слабо ве покажува, го гледам само Сомнително лице како го силува твитерот :pos:Твитни ги, пробај :) може некој има свест :)
 
Б

Бат Елохим

Гостин
Јас едно знам - ако молчиш нема ништо да добиеш.
и јас мислам така, кажав во претходниот пост една страна уназад е. Само мислам дека во случајов ќе се искористи против нас. И повеќе штета ќе направи од корист.
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
и јас мислам така, кажав во претходниот пост една страна уназад е. Само мислам дека во случајов ќе се искористи против нас. И повеќе штета ќе направи од корист.
Ти кажав предност е што они имаат протест во петок. Реков да почекаме да видиме. Иначе немам намера да кружам низ градов или да си ускратувам движење ради моронски припадници на рамковните секој петок и тоа за што? За да бранат убијци и да вршат притисок на судот.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.239
Поени од реакции
26.094
Првите протести во Југославија во седумдесетите ги правеа токму Албанците! 1981 година има 9 убиени демонстранти на Косово кои бараат статус Косово - Република.
Каков статус ќе бараме ние? Република Скопје или Република Илинденска бр.2? Држава имаме, институционалното функционирање ни е проблем. Што всушност би бареле на протестот?
 

Zakon4eto

ПОЧЕСЕН ЧЛЕН
Член од
27 август 2011
Мислења
1.377
Поени од реакции
292
За два часа одма 7 страни темава. :D
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
нешто не е во ред со твиретов или така мене ми се чини, ми покажува многу малку постови од вас.
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
Каков статус ќе бараме ние? Република Скопје или Република Илинденска бр.2? Држава имаме, институционалното функционирање ни е проблем. Што всушност би бареле на протестот?
Поддршка за институциите да не паѓаат под притисоци и еднаков третман на МВР. Еве на пример шалбанските медиуми три дена по ред ја прашуваа Јанкуловска колку се уапсени после велигденскиот протест. Дали некој праша колку се уапсени после овој дебилен протест од петокот? Сепак имаше кршења, навреди и закани. Праша некој? Ноуп. Да даде министерката или обвинителството одговор до каде се процесите од февруарските и мартовските тепачки, од протестот во Гостивар и тн. Осудија ли некого, на колку време?
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
1.361
Поени од реакции
2.176
Може ли линк од блогот? Не можам да најдам низ страниве...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom