#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
A

Alexander Nevsky

Гостин
Дајте спамирајте по Израелските медиуми
Рековме да спамирате на твитер, не да го силувате:D
Се чека превод на текст за ова,оставив јас поназад маилови од Весници и Медиуми.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.553
Поени од реакции
30.055

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.963
Поени од реакции
57.704
@ тој што праша што поттикнавме... Поттикнавме да мрчиш бе пријателе, поттикнавме да мрчат овие кои се замислиле дека се некои фаци и некој фактор у државата!

Поттикнавме да им се наруши егото на таквите фаци. Сега дури и атрибутот „предавници“ може да им прилега!

Никаде не одиме ние напред пред да ги средиме работите во своите редови. Но мило ми е што барем ние тука покажавме ЕДИНСТВО, нешто што сакав да го видам одамна кај нас!

Секоја чест дечки, покажавме ЧОВЕЧНОСТ, дека СЕ треба да се стави во втор план кога е во прашање човечки живот и општа безбедност!

Мрчаторите... ќе се покајат и тие некогаш, ќе осетат и они на своја кожа, тогаш ќе ги прашам !!! ;)
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.604
Поени од реакции
35.053
Се чека превод на текст за ова,оставив јас поназад маилови од Весници и Медиуми.
Може да се спамира англиската верзија, на интернет голем број Израелски медиуми имаат англиска верзија
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Оваа Јагодче растура, браво..
Да имаа некои луѓе 10% од храброста на девојкава, државава ќе цветаше
Педерчиња никакви..
 
K

kalimer0

Гостин
П.С. Кога правиме следна акција?
Добро би било вечерва со намалено темпо да продолжиме (кој до кога може)
Утре преку ден исто така лагано твит твит а и ќе се договориме на кое друго место ќе спамаме.

Јас предлагам утре 21:00 (1 час порано од вечерва) бидејќи е недела и некои се 1ва смена да направиме бум :)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Абе нема некој легален начин како да бидат исмејани и понижени овие шо јадат гомна ? Пример оној лепотанот од погоре е печен за демотивациска слика :)
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
@ тој што праша што поттикнавме... Поттикнавме да мрчиш бе пријателе, поттикнавме да мрчат овие кои се замислиле дека се некои фаци и некој фактор у државата!

Поттикнавме да им се наруши егото на таквите фаци. Сега дури и атрибутот „предавници“ може да им прилега!

Никаде не одиме ние напред пред да ги средиме работите во своите редови. Но мило ми е што барем ние тука покажавме ЕДИНСТВО, нешто што сакав да го видам одамна кај нас!

Секоја чест дечки, покажавме ЧОВЕЧНОСТ, дека СЕ треба да се стави во втор план кога е во прашање човечки живот и општа безбедност!

Мрчаторите... ќе се покајат и тие некогаш, ќе осетат и они на своја кожа, тогаш ќе ги прашам !!! ;)
:cuc: :cuc: :cuc:
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Може да се спамира англиската верзија, на интернет голем број Израелски медиуми имаат англиска верзија
Да може но се изготвува поголем,подобар текст за Израелските,Руските и другите медиуми.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Има текст на хебрејски само ај некој што го бива за фотошоп убаво да вметне текст на слика, моментално немам на лаптопот мој а на гости сум не можам да симнувам. Нека ми пише ако има некој таков :)
 
Член од
4 мај 2012
Мислења
130
Поени од реакции
112
250 i pocna da me zeza ,odmaram malku i pak :) bravo ne zastanuvajte i pustete idiotcinja :)ne se zamarajte
 

Kajgana Shop

На врв Bottom