#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Полека изгуби на интензитет, ама веројатно дека се потрошија луѓево. Како и да е растур направивме :)

Останаа само овие педерчињава исфрустрирани полни со хумор, веројатно циркузанти и кловнови јаделе за доручек сабајле па од таму така смешни :facepalm:

Очигледно некого смртта на 5 млади луѓе е простор да покажат со какви стенд ап комеди способности располагаат. Ама тоа се 10 во 1000 луѓе

Браво Македонијо за денешнава акција ! Ако ваква сплотеност секогаш покажуваме, каде ќе ни биде крајот ? ;)
Јас не губам на интензитет, само се сконцентришем за да не го постирам тоа па тоа. :)
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Браво дечки, да бевме вака здружени цела нација и за секоја работа каде ќе ни беше крајот...Јас само ретвитам зошто не ме бива во пишување, али ќе го правам тоа дур не ме блокираат..И не подлегнувајте на притисоци па да откачите, туку игнорирајте ги. Јас избришав двајца пријатели Албанци од фејсбук, подржувачи на протестот, за да не ги испопцујам.
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Луѓе, само игнорирајте ги.
Па види го каков дебил е, деформирана и ружна фаца
Што вие очекувате од таков, ама реално? :) Да е жив и здрав, толку дал Бог.. тоа е тоа
Треба да знаете дека овој, на пример, цел живот кркал ремет.. наполнил 40 години и дочека да напише нешто интересно и да го ретвитнат другите, да може да спие.. итн.
Тоа е тоа, греота се, разберете, ова се греотка луѓе..
мислеа дека сме од ВМРО.. логиката каде отиде, само Аллах знае.
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Зошто мора да постојат дебили и морони:tapp: Ако толку се ситат нека одат да излезат на протести со Радикаливе.
Добро помина твитањево,сепак за да стане тренд треба во цел свет да се твита тоа сега за сега е невозможно. Ќе ставам утре уште меилови од Весници и Медиуми така да продолжиме со акцијава.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Зошто мора да постојат дебили и морони:tapp: Ако толку се ситат нека одат да излезат на протести со Радикаливе.
Добро помина твитањево,сепак за да стане тренд треба во цел свет да се твита тоа сега за сега е невозможно. Ќе ставам утре уште меилови од Весници и Медиуми така да продолжиме со акцијава.
Овие истиве беа за маршот за мир и пропагираат некој космполитизам. Ама прости им, се тоа е народ кој од Центар и Карпош нема излезено и се нема возено со 2ка, 57ца, едноставно, од стаклено ѕвоно нема излезено. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom