#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.604
Поени од реакции
35.053
Дајте спамирајте по Израелските медиуми
Рековме да спамирате на твитер, не да го силувате:D
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Аман цел саат не можам ни да постирам ни да ритвитнам. Многу се нервирааааам!!!:mad:
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
Да му ибам матер бе, знае некој дека ова не чинеше, пред се' труд. Луѓе преведуваа, лекторираа, правеа видеа, го изучуваа Твитер. И сега некој ќе ми сере и ќе се подзаебава на нечија ТУЃА добра идеја. Па преку кур од несфатени интелектуалци испомотани со марами и со срценценценценца на фаците гнасни.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
A be nie kje gi ignorirame, ama shto pravime ako nekoj stranec zeme i chita?
Nashite tweetovi kje se gubat vo moreto gluposti shto kvaziintelektualcive gi pishuvaat.



Linkovi prijatel, linkovi!:icon_lol:

(y)
Ќе ставам линкови попсоле сеа сум у фрка :D

Игнорирај ги сега , ќе им дојде и на нив времето ;)
 

'A'

Член од
5 мај 2012
Мислења
33
Поени од реакции
39
Ај некој на кратко нека ми каже што е работата со тој Јован Петров затоа што бев малку отсутна , а има многу коментари за да ги читам сите .. :)
 

Пратеник

Ала Мадрид
Член од
28 ноември 2011
Мислења
995
Поени од реакции
617
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Да му ибам матер бе, знае некој дека ова не чинеше, пред се' труд. Луѓе преведуваа, лекторираа, правеа видеа, го изучуваа Твитер. И сега некој ќе ми сере и ќе се подзаебава на нечија ТУЃА добра идеја. Па преку кур од несфатени интелектуалци испомотани со марами и со срценценценценца на фаците гнасни.
Еј, гледајте вака на тоа: се собравме со иста идеја и.. ОДЛИЧНА организација во даденото време. И тоа се за еден ден.. па веќе објавија неколку светски медиуми и кај нас неколку исто така.. во Србија, Хрватска.. секаде..
Супер е за почеток. Игнорирајте ги :) Станува збор за јавни простаци од најнизок ред..со погрдни зборови во секој твитер, дали вреди да се замараме со такви ? Толку можат, разберете, тоа е нивниот максимум, во сабота навечер да попречат нечиј труд и да се радуваат..колку ли се мразат самите замислете :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom