#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Предлагам сите што немате да креирате Твитер профили, таму не морате да оставате име и презиме, доволен е јузер како на форумов и ако сакаме да го омасовиме ова, ќе ни треба соодветен хаштаг. Хаштаг е нешто како канал на мирц, со # пред зборот, се клика и ги гледаш сите твитови на таа тема. Но, најпрво да се договориме кој ќе е хаштагот. Нека ви текне еден збор најпогоден за ситуацијава, мене ми текна на #smiljkovsko ама не знам за странциве колку ќе е лесно тоа да го прочитаат?
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.433
Луѓе хотмаил не ми дава веќе маилови да праќам, од 2та маила кои ги користам пратив максимум што е можно. Солуција некаква?

ПС. - ми бара да верифицирам акаунт - ама ја нема Македонија во понудениот избор на земји....
 
F

FuckYouAll

Гостин
Пуштив на мејловите што ги имате ставено на првата страна, напнете шо мојте појќе и ќе има резултати. :D
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.604
Поени од реакции
35.054
Треба да се спамираат и странските амбасади во земјава.

‘‘Светот го разбирам како поле за културен натпревар меѓу народите‘‘ - Гоце Делчев

По што баграва околу нас нема ни К од култура, ова е одлична можност да им се покаже на светот кој е угнетувачот(y)
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.826
Поени од реакции
6.350
Ај фала богу еднаш паметна реакција од наша страна.Ни се наместија и они на волеј сега.Tреба ова максимално да се искористи :D
 
Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
Момци и девојки , ставајте ги сите слики од денешните протести шо ги имате , за да можат да се иксористат за YouTube клипот !
Ninja69 еве еден клип што е снимен од Телма, се надевам дека ќе можеш да го искористиш за клипот.......

http://www.time.mk/read/58c8468883/2e13146a47/index.html
 
Член од
24 јуни 2010
Мислења
206
Поени од реакции
68
Предлагам сите што немате да креирате Твитер профили, таму не морате да оставате име и презиме, доволен е јузер како на форумов и ако сакаме да го омасовиме ова, ќе ни треба соодветен хаштаг. Хаштаг е нешто како канал на мирц, со # пред зборот, се клика и ги гледаш сите твитови на таа тема. Но, најпрво да се договориме кој ќе е хаштагот. Нека ви текне еден збор најпогоден за ситуацијава, мене ми текна на #smiljkovsko ама не знам за странциве колку ќе е лесно тоа да го прочитаат?
И јас се мислам за хаштаг неможе некој лесен да ми текне :/
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.963
Поени од реакции
57.704
Луѓе хотмаил не ми дава веќе маилови да праќам, од 2та маила кои ги користам пратив максимум што е можно. Солуција некаква?

ПС. - ми бара да верифицирам акаунт - ама ја нема Македонија во понудениот избор на земји....
направи на gmail, најмалку бара...

Одличен предлог, многу познати новинари имаат твитер профили кои ги следат илијадници луѓе.
воопшто не се надевам од нив и од Твитер али ајде... :)
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.711
Ајде јас ке напраам едно видео за на ЈУТЈУБ само пратете ми ги сликите од децава што ги убија...лесна им земја,и од мајмуниве од денеска што урлаа низ град,па ке се обидам да склопам едно видејце со објаснување што е како е!
Овде имаш 11 слики од протестот.

http://www.jutarnji.hr/albanski-prosvjednici-kamenovali-policiju-u-skoplju/1026013/
 

Kajgana Shop

На врв Bottom