Фан Клуб: Ливерпул

4 ноември 2008
1.330
80
ajde zgazitegi real i da im propadne skroz sezonava. od kup otpadnaa , la liga epten tesko i uste LS im ostana. ajde so sreca liverpool

26 април 2008
87
2
dobar protivnik ni se padna ke ima ubavi utakmici
napred liverpul
ne znam koga posledno iimame igrano so real znae nekoj?

katalonec5

Mes que un club
8 декември 2008
1.020
121
Дај боже да ги утепате тие педерите:wink: со среќа се глеаме во четврт-финале:wink:

Kopites

You'll Never Walk Alone
25 август 2008
760
10
Уффф,ќе биде ептен добра утакмица со Реал.Ќе играат најтрофејните екипи (пошо Милан не учествува) Мислам дека ќе има доста голови.

15

Немаме играно против Реал.. бар не сеа у брзо време.. знам само за една утакмица и тоа заврши со победа од 1:0 за Ливерпул во далечната 81... така да Одличен противник ни се падна иако во лоша форма, но ќе биде тешко.. Очекувам секако да одиме натака..

Иначе за у недела со Арсенал, највероватно Торес се враќа, и тоа највероватно од клупата. Очекувам победааааааа!

2 март 2008
3.803
66
Тешка утакмица со Арсенал.Според мене мали фаворити се топџиите поради домашниот терен.Слабо стартуваа но знаат од каде да извлечат мотив и игра протви големите тимови.Би бил задоволен и со реми а ако игра Торес би оделе и на победа...

10
Сите патишта водат кон Шенкли :) леле што утакмица ќе биде,уште сеа ќе идам накај паб и почињам да пијам :) се надевам на победа,ама да не ги потценуваме децава,ако се мотивираат,а нормално дека ќе бидат мотивирани,можат да изиграат феноменално.Нека победи потрофејниот тим :) :) :)

2 март 2008
3.803
66
Тооо мајсторееее распалии Роби Кин.Каков гол.Можеше со повеќе среќа и да направиме комплетен пресврт уште во првото полувреме.Но сепак има цело полувреме за тоа...Ајде