Diablo 3

Член од
30 јули 2010
Мислења
157
Поени од реакции
40
Гледам на zavvy cenava 45.99 евра е сега, имаТ царина над 45 ако не се лажам 15%+18% од цена?
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
uste malku i ke pocneme da igrame,, samo ako sakate ovde da gi stavime svoite iminja (tagovi) za da moze zaedno da igrame po 4 luge mozat zaedno vo grupa
 
П

Паган-др

Гостин
Не знам дали кажал некој, ама еве пак у секој случај:

Во НИКО имате нарачка, за тие со pre-purchase 10% попуст.
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
inace ja sitnav diablo 3 za 100 evra, bas mi e zal
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
pa jas ja prodadov http://www.armorybids.com, tuka igri sto stavas gi kupuvaat,( inace ne mi e prva igra sto sum ja prodal tuka) a inace ima luge koi se bolni po diablo 3 da ja stavev vo Januari ke mozev za 300 evra da ja prodadam, toa e amerikanska stranica za prodazba na igri, kade sto mislam deka kupuvaat poveke online za razlika od evropjanite koi se stisnati i zatoa ke zemam diablo 3 za amerikanski server za na aukcija predmetite za pari da se prodavaat (se nadevam)
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
diablo 3 samo do 1 maj beta posle nema, (dobro sto ja prodadov) ,izleze noviot patch 17
 
Член од
6 март 2007
Мислења
307
Поени од реакции
184
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
za golema radost,, po zasluga na Srbija bidejki bese isfrlena (dali po greska ili namerno) od listata na kreiranje akaunt, i nie makedoncite moze da go koristime balansot, a za brzo vreme i zastitata preku telefon SMS, bidejki blizard vika ako ja nemate ovaa zastita nema sansi da napravite transakvija na parite
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Јас си купив ваучер (резервација). Ме поканија на 14 Мај вечерта во Рамстор да си ја подигнам играта и да присуствувам на големата забава и тестирањето на серверите. Незнам зошто но се радувам како мало дете:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom