Обложување на нет

F i c O

Шампион во домино на 100м
Член од
17 септември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
5
Проблем !!! Направив withdraw префрлив пари од бет 365 на дебитната картица . Ми се јавија од Нлб и ми кажаа дека имам прилив од 130еур треба да отидам да потпишам изјава кој ми ги праќа и како сум ги добил парите . Бев да пополнам, ми рекоа дека не може да ми ги дозволат парите ако стои дека се добиени од спортско обложување ... Решение некакво ??? Фала Позз
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Проблем !!! Направив withdraw префрлив пари од бет 365 на дебитната картица . Ми се јавија од Нлб и ми кажаа дека имам прилив од 130еур треба да отидам да потпишам изјава кој ми ги праќа и како сум ги добил парите . Бев да пополнам, ми рекоа дека не може да ми ги дозволат парите ако стои дека се добиени од спортско обложување ... Решение некакво ??? Фала Позз
Jaс од Уни Банка имам и се е во ред со префрлањето!
За да ти дозволат да ги земеш парите треба да кажеш друга дознака, пример кажи им дека ти се пратени како поклон од роднини од Англија и готово, мислам дека ќе заврши работа!
Позз
 

F i c O

Шампион во домино на 100м
Член од
17 септември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
5
Ке пробам да видам што ке направам. Фала ти . Поздрав
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Проблем !!! Направив withdraw префрлив пари од бет 365 на дебитната картица . Ми се јавија од Нлб и ми кажаа дека имам прилив од 130еур треба да отидам да потпишам изјава кој ми ги праќа и како сум ги добил парите . Бев да пополнам, ми рекоа дека не може да ми ги дозволат парите ако стои дека се добиени од спортско обложување ... Решение некакво ??? Фала Позз
Шо напраи бе друже извади ли парите:?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Јас би ви препорачал да се кладите на BET365 закон е најдобри коефициенти има и плус еве ви линк за да добиете бонус од 100% од првиот депозит што ке го направите
Кликни долу
BET365
mene me zafrknaa pred 1 godina mi ja primaa karticata za deposit a koga dojde vreme da izvadam pari ne mozese mi rekoa samo preku bankarska smetka uste li e taka .. ? imam kartica od NLB visa elektron ... dali stigaat na kartica parite i koga imas podignato ti ?
 
Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
Имам Visa Electron oд ТТК Банка кажите која е најповолна онлајн обложувалница и дали ке можам да ги повлечам парите
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Имам Visa Electron oд ТТК Банка кажите која е најповолна онлајн обложувалница и дали ке можам да ги повлечам парите
jas ti garantiram za na bwin posto jas podignav pred 2 dena mi gi pratija parite
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.621
Поени од реакции
412
Само ќе прашам едно прашање,пари од манибукерс на картица за колку време легнуваат ако знае некој да ми каже на виза електрон од тутунска?
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.663
Поени од реакции
213
na koja od stranive minimalniot depozit e najmal?
i na koja moze nema minimum za povlekuvanje na parite?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
na site strani e minimalen deposit 10 eura ... a na bwin imas najmal withdraw bese 50 eura sega go namalija na 30 eura :D
 
Член од
20 мај 2011
Мислења
71
Поени од реакции
66
Само ќе прашам едно прашање,пари од манибукерс на картица за колку време легнуваат ако знае некој да ми каже на виза електрон од тутунска?
Една недела.
--- надополнето: 6 јануари 2012 во 00:31 ---
Знае некој онлајн обложувалница каде што ке можам да си префрлам пари преку Paypal ?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961

Kajgana Shop

На врв Bottom