Парфеми

Член од
8 април 2008
Мислења
132
Поени од реакции
4
Парфеми ми се пасија... Моментално ги користам Calvin Klein One, Man 212 Carolina Herrera, Bulgari Notte, и Calvin Klein Escape. Ги имам користено и се одлични - Allure Sport Chanel, Ultraviolet Paco Rabanne PI Givenchy, Aqua di Gio i Emporio oд Armani, Polo Sport Black... Стварно има милон добри за различни пригоди :) Да не може човек да избере...
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
1
Dolce & Gabbana..го користам со години,и супер ми е!

:helou:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
sego kupiv eden nov EL MAR
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
знам дека се сите од Бритни ,ама дефинитивно се најубавите парфеми што сум ги имала :
Првиот -- Curious

Вториот -- Fantasy (едиција Midnight особено!) ..Мирисот трае тоооолку долго...

и третиот и последен -- Believe

се давам во чудава ... :pipi:
 
Член од
2 мај 2006
Мислења
132
Поени од реакции
83
Od maskite parfemi simnuvam kapa na- 1 Million i postriot Black XS Na Pacco Rabanne
Isto taka Na MARC JACOBS i BURBERRY
 
J

JOEY JORDISON

Гостин
тоа мирсот шо е за у вц го користам и јас шо знам некако мн ми се свиѓа тој па коа иска4ам од дома со него се прскам едно два ипол саати :toe::smir:
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
да не знае некој колку е машкиот Givenchy?
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
да не знае некој колку е машкиот Givenchy?
кој ти треба? јас сега го земав тој новиот Пи нео. Мислам беше околу 2800 денари 50мл. Многу ми се свига.
Други парфеми што ми се свигале:
Armani Code
Dior Higher Energy

едит: мене некако овој Пи неото на Givenchy слабо ми мириса некако слабо го осеќам
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
Стрејт Ориџинал и Плавиот ке да беше оксиџен нешо така.. таман се.. не многу скапи држат доволно и закон мирисаат...
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
Пред некој ден си купив нов а се вљубив во еден машки.... леле еуфоријата е многу убав а Милиончето е прекрасно и и двата траат бескрајноооооооооо

Euforia - Calvin Kline


1Мillion Paco Rabanne


иако неам дечко, овој ќе го купам и ко ќе си фанам ќе му го подарам, вљубена сум во парфеммммоввввввввв ... :)
 
Ј

јовица11

Гостин
1 Milion е идеален машки парфем, преубаво мириса, не е тежок, совршен е.Дефинитивно мој омилен парфем.:vozbud:
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.928
Поени од реакции
486
Пред некој ден си купив нов а се вљубив во еден машки.... леле еуфоријата е многу убав а Милиончето е прекрасно и и двата траат бескрајноооооооооо

Euforia - Calvin Kline


1Мillion Paco Rabanne


иако неам дечко, овој ќе го купам и ко ќе си фанам ќе му го подарам, вљубена сум во парфеммммоввввввввв ... :)
Па штом е Calvin Klein нормално дека нема промаш. Дефинитивно најубави парфеми што постојат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom