Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Ах...Гент мајката ваша, па зошто губеше Андерлехт вчера за да ви даде шанса за прво место или за вака да ја наместите!??!?!
Belgiska liga ne se igraat koga igraat pojaki so poslabi. Na kraj igraat plej of prvite 8 ekipi i samo bodovite od megusebnite im se gledaat, a ovie sto igraa denes se daleku od plasman u top8 isto i Anderleht vcera, zatoa gi izbegnuvam jas.
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
како се врши исплата преку овие интернет кладилнициве ?
Ти вршат исплата кога сакаш у рок од 2 дена бар кај мене е така ти стигаат парите директно на картичката...
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
има некој што ја користи оваа https://wwin.ba/ добив некој бонус 5 евра па да си ги искористам :)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Еееееее кога не ме слушаше ај шо не фати, и можда си изгубил пари ако си ја играл 2ка :свиркам:
Не сум ги играл, ама мислеше Јоветич ќе игра и затоа викам 2 онака измкнаа се овие, ако беше он друга приказна ќе имаше :icon_mrgr:
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Мене ме заеба Палермо, и тоа многу убаво :tapp:

Иначе бидна што бидна денес. Дај кажете што да се игра за утре ( Денес ) ?
--- надополнето: Dec 10, 2011 11:41 PM ---
Дечки да ве прашам уште нешто.
Бидејќи не сум многу по кладилниците, секогаш кога ке пишам на пр. 1 ; 3+ типот пред да ми го искуца ливчето ме прашува 3+ конечен или на полувреме и тоа 2-3 пати по ред.

Дајте ве молам кажете ми како да напишам 3+ и тоа да биде конечен не на полувреме, и да не ме замара веќе.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Не сум ги играл, ама мислеше Јоветич ќе игра и затоа викам 2 онака измкнаа се овие, ако беше он друга приказна ќе имаше :icon_mrgr:
Богами ако уплаќаш се што пишеш овдека тешто тебе :)...
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
. 1 ; 3+ типот пред да ми го искуца ливчето ме прашува 3+ конечен или на полувреме и тоа 2-3 пати по ред.

Дајте ве молам кажете ми како да напишам 3+ и тоа да биде конечен не на полувреме, и да не ме замара веќе.
Vaka 1 & 3+
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Шо се изнасмеј бе брат ? Дека ја погодив Монпеље 1 ? Оти си глуп и ја играше 2 ? Мислиш Монпеље да освој француско или ?
--- надополнето: Dec 11, 2011 12:07 AM ---
Шо се изнасмеј бе брат ? Дека ја погодив Монпеље 1 ? Оти си глуп и ја играше 2 ? Мислиш Монпеље да освој француско или ?
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Шо се изнасмеј бе брат ? Дека ја погодив Монпеље 1 ? Оти си глуп и ја играше 2 ? Мислиш Монпеље да освој француско или ?
Не сум ја играл 2 смеам се оти изгубија од глупа екипа :icon_mrgr:
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.804
Поени од реакции
6.799
Не сум ги играл, ама мислеше Јоветич ќе игра и затоа викам 2 онака измкнаа се овие, ако беше он друга приказна ќе имаше :icon_mrgr:
Не е “мислеше“, “мислев“ е зборот брат. ;)
 

KvAzI

Дипломиран Ѓубрар
Член од
3 септември 2007
Мислења
172
Поени од реакции
49
Валенсија да ја имав тип 1x2 пак ке паднев... мамето нивно,
а на друго ливче Зандхаузен.... јбг
ме извади Интер, + сум 5000 ден. ќар
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom