Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
5 октомври 2010
Мислења
974
Поени од реакции
308
Zar ocekuvavte Wenger kako Francuzin da gi pusti Dortmund da odat ponatamu...
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Само Арсенал. :(
Епа ќе играт 0:0 коа оноа старото француско педофилче ми почнува со Сонг и Ремзи играчи со Championship квалитет ... чека до 70 минута за да почне да игра со прв состав .. У прво полувреме Ремзи да беше добра играч , Арсенал ќе водеше 2-3 разлика ... И мене само они ме поебаа ... ебати дено (n)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.180
Поени од реакции
84.894
Епа ќе играт 0:0 коа оноа старото француско педофилче ми почнува со Сонг и Ремзи играчи со Championship квалитет ... чека до 70 минута за да почне да игра со прв состав .. У прво полувреме Ремзи да беше добра играч , Арсенал ќе водеше 2-3 разлика ... И мене само они ме поебаа ... ебати дено (n)
Хаха добар ти е описов.Старото педофилче :pos: a јас па уште се чудам зошто само тинејџери во тим имаат
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
ps. И се ми ојт умов дека Арсенал нема да тепа против Марсеј. Таму еден шут, еден гол и тоа шо играше отворено Марсеј. Сега ќе игра сигурно позадтворено Марсеј и не се исплаќа за нив 1.50 коеф.
Реков дека ова ќе кикснит, ама никој не кажа за Челзи. Умрена работа... :place:

Утре со многу пари:

Junior - Cucuta 1 (Колумбија) @ 1.60

Cucuta ima finansiski problemi. Veke 3 meseci igracite nemaat zemeno plata. Od moznite 36 poeni, Cucuta osvoi 9. Pred natprevarot od minatoto kolo (protiv Santa Fe) gradonacalnickata na Cucuta Maria Eugenia Riascos im dala na igracite paricna pomos, no toa bilo minimalno vo odnos na toa sto im go dolzi klubot. Trenerot do sega nekako gi ubeduval da igraat, no veke i samiot izjavi deka nema da moze toa da go pravi vo idnina. I fudbalskata asocijacija na igracite vo Kolumbija izjavi deka igracite na Cucuta Deportivo gi nemaat plateno dolgovite kon asocijacijata.

Villareal - Mancester City 2 @ 1.65
Виљареал со многу повредени играчи, на Сити им треба победа. И комплетен да е Виљареал, пак би требало да губит.

Ajax - Dinamo Zagreb 1 @ 1.60 (супер тип)
Најголем 1 според мене, очекував 1.30-1.35, буквално поклон од кладилнициве.

Mancester United - Otelul Galati 1 @ 1.15
Колку за услов.:)

4.8 коефицент.


Друго вака шо ми фаќа око
Basel 1i3+ @ 1.80
Cska x2 @ 1.50
Inter Xpp @ 2.00
Bayern 3+ @ 1.65
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
Ги тепаат Челзи на гости неможат дома еден гол на Марсеј да им дадат, да им ебам тоа умрената екипа...
Епа ќе играт 0:0 коа оноа старото француско педофилче ми почнува со Сонг и Ремзи играчи со Championship квалитет ... чека до 70 минута за да почне да игра со прв состав .. У прво полувреме Ремзи да беше добра играч , Арсенал ќе водеше 2-3 разлика ... И мене само они ме поебаа ... ебати дено (n)
затоа и пишав треба малце да го уклучите болјарот! баш поради тоа дека арсенал ги победи челзи и им даде 5 гола... денеска на арсенал само на бетфеар беа уплатени 6мил евра... тоа е податок од само една кладилница... и незнам зашто не приметивете дека сите ја пишавте 1 на секој тикет на интернет беше сегде форсирана на секој блог и форум ја имашее а коефициентот растеше пред утакмица можеше да се уплати и за 1.89 за 1... а нашиве мувли од кладилници даваа едвај 1.7!

иначе јас си ја пуштив на 1000че X онака лајт...
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Милан на еден тикет, Дортмунд на друг 2+ ја имав, Челзи на трет.
По лоша вечер немало. Утре исправка ајде.
 

Ставре од Швицарска

Желба по титула :D
Член од
25 август 2011
Мислења
2.700
Поени од реакции
2.805
Поебана вечер од оваја сум немал - Челси на еден ме сјеба ( 2+пол ) и Милан на друг ( двојка )

еве нешо за утре
Ајакс - Динамо З. - 0-2
Баерн-Наполи - ГГ
Бенфика-Базел- 1
Интер-Лил- 0-2
Реал-Лион - ГГ&3+
Ман.Јунајтед - Отелул - х-1
Виља - Сити - 3+
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Поебана вечер од оваја сум немал - Челси на еден ме сјеба ( 2+пол ) и Милан на друг ( двојка )

еве нешо за утре
Ајакс - Динамо З. - 0-2
Баерн-Наполи - ГГ
Бенфика-Базел- 1
Интер-Лил- 0-2
Реал-Лион - ГГ&3+
Ман.Јунајтед - Отелул - х-1
Виља - Сити - 3+
Манчестер Х - 1 само како ме копка и мене да ја турам.
 
М

Мартин`

Гостин
Добар обид за 50 денари денеска, добивка 73.000 денари сепак неуспешен :)

Зенит 0-1 гол
Порто 3+
Барса 4+
Валенсија 3+
Арсенал 0-2
Дортмунд 0-2
Милан 4+
Челзи 0-1

За утре планирам да ги играм следниве за поголем влог

Интер 1
Сити 2
Ајакс 1
 

Kajgana Shop

На врв Bottom