Ај можде ќе дадат гол до крај ама чисто сумњам

13 август 2009
9.538
5.768
Севиља, леле леле. Како извадоа 0-0 на Ноу Камп ни самите не знаат. Кузнај за колку ја продадоа утакмицата.

--- надополнето: Oct 31, 2011 9:57 PM ---
Kога не победија така им треба на Севиља.Нека изгубат све до крај. Која е Гранада?! 1-2 ако не била местена..

6 април 2009
6.146
2.985
Срамота е ова со Севиља ова се веќе тешки местенки. 2 кола со ред дома ги мести 1/2. Денес резили, имаа 28/14 удари, додека Гранада до 70та минута со 3/2 удари. Па сега на крајот им ја вртат, и после некој ќе рече не е местено.

1.812
од сите завршени утакмици до сега, на резултати.ком само 8 завршија со 3 гола. другите сите беа 0-2 и 4+

dragonsky

43.180
84.894

За првиве 3 се сложувам ама пази се на Милан.

22.924
Сам се контраш со постот. Не може да биде местена, ако имале 28 шута...

Архивист

Ултрас
10 мај 2007
2.926
608

И јас истите ке ги упатам на 1000 денари.

10 август 2010
323
138

Abe i so Milan e super dobar e Milan,Bate e dobra ekipa mnogu, ambiciozni a i mladi igraci imaat ama Milan e vo nekoja topforma gazi se pred niv, za 1,50 e ekstraaa

Џони Вајсмилер

Don't share my food
15 февруари 2010
15.489
15.506
Дали добро видов дека коефициентот на Ајакс -Динамо Загреб за 1 е 1.5??...па тогаш тоа е тiип на неделата..тука се прави пари со поголем влог бидејќи Динамо Загреб во никој случај неможи да му се спротистави на Ајакс и тоа на гостински терен ако се игра машки со борба..е сега ако ја наместат тогаш...:D