Tип на денот (Читај правила во прв пост)

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
Благодарение на Sportlife кои имаат на вебсајтот услуга да провериш дали тикетот ти е добитен , а се што треба да направиш е да го пишеш кодот од тикетот , па баш проверив , и замисли си немаше изненадување .. Тикетот е недобитен , шо значи дека не е ни уплатен ...

Типот е малце глуп што не помислил на ова пред да го слика и да го закачи на блогот :pipi:
топ топ топ... паметно од твоја страна јас мислев тоа само на копачка го има... фала поздрав
 
Член од
19 март 2011
Мислења
565
Поени од реакции
256
Благодарение на Sportlife кои имаат на вебсајтот услуга да провериш дали тикетот ти е добитен , а се што треба да направиш е да го пишеш кодот од тикетот , па баш проверив , и замисли си немаше изненадување .. Тикетот е недобитен , шо значи дека не е ни уплатен ...

Типот е малце глуп што не помислил на ова пред да го слика и да го закачи на блогот :pipi:
Хахахах да точно и тоа е во Струмица ако не се лажам 4901 е тука во Струмица и незнам дали со 4901 има и во другите градови но мислам дека нема.
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
јас играм на палермо 1 all in!!! па да видиме иако може и со хендикеп 1 да се изигра!
уфф што убаво ја напунив... ви викам болје ова него тоа турците скапани...

ON: мислам ќе има победник на дуелот во шпанија така да ќе изиграм 1или2 па да видиме :D
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Благодарение на Sportlife кои имаат на вебсајтот услуга да провериш дали тикетот ти е добитен , а се што треба да направиш е да го пишеш кодот од тикетот , па баш проверив , и замисли си немаше изненадување .. Тикетот е недобитен , шо значи дека не е ни уплатен ...

Типот е малце глуп што не помислил на ова пред да го слика и да го закачи на блогот :pipi:
Реков дека е преварант дечкото.
за вечер хокеј Boston Bruins - 1
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
Реков дека е преварант дечкото.
за вечер хокеј Boston Bruins - 1
и ја и се мислев за Бостон и +
дај да се договориме да си даваме ние дојави и онака има некој плакаат ке се наполниме од пари
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.277
Поени од реакции
5.129
Абе не трчајте многу по овие блогерите !!!
Сите се преваранти, порано ги пратев ама сега не, губев многу пари и ги баталив, ретко можи да се најди некој шо годи и поќето од овие блогерите ги држат дечиња....
Колку шо знам самиот, толку сите блогери заедно не знат :D
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
каков систем ми има текнато на мене со 1500е стартна инвестија топ е... само треба некој што се разбира од економија,програмирање и слично... сериозни луѓе што во кладилницата гледаат статистички а не арсенал и челзи 1
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
каков систем ми има текнато на мене со 1500е стартна инвестија топ е... само треба некој што се разбира од економија,програмирање и слично... сериозни луѓе што во кладилницата гледаат статистички а не арсенал и челзи 1
па причај , шо чекаш :pipi:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Се заинтересирав...па да прашам, да не го има некој од тука пратено Х-от.....? Гледам доста се "коцкате"....па најверојатно некој пробал
 

tufekciev

Барсa <3
Член од
6 февруари 2009
Мислења
2.242
Поени од реакции
802
За утре дабл:
Еспањол 1 @ 2.30 :)
Јанг Бојс 2 @ 2.20 :(
--- надополнето: Oct 26, 2011 10:56 PM ---
Triple:
Zenit 1-1 @ 1.45 :)
Manisaspor 1 @ 1.85 :)
Real Madrid 1 @ 1.30 (K) :)
Петок:

Single:
18:00 Apoel - Anortohosis 1 @ 1.95

TICKET:
17:00 Plzen - Hradec Karlove 1 @ 1.25
17:30 CSKA M. - Nalchik 1 @ 1.30
18:30 Tsonga - Malisse 1 @ 1.25
15:00 Haas T. - Del Potro 2 @ 1.20
13:00 Starace P. - Tipsarevic J. 2 @ 1.15
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
Osijek razbijen povredama Vezni red Osijeka prakticki ne postoji, nema Kurtovica, Pavlicica, Vidakovica, Jugovica, Perosevica i Kacunica kad se uzmu u obzir problemi Osijeka kao i umor jer su prije dva dana igrali i kup utakmicu Lokomotiva je sigurno veci favorit nego sto tecaj pokazuje
Локомотива 1:cautious:
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
Се заинтересирав...па да прашам, да не го има некој од тука пратено Х-от.....? Гледам доста се "коцкате"....па најверојатно некој пробал
мислиш нерешено со прогресија??? ахахах ти требаат 1 000 000 000 000 000 000 000 ЕВРА за да можеш да го фатиш :D

освен ако не почнеш да играш од некоее си коло на пример сеа да почнеш со 50 денари уплата на bolton,shalke,wolfsburg и слично... али ти треба доста кеш и нерви :D

во превод ако сакаш да играш вака потребно е да го почнеш болтон сега и да го пратиш барем до крај на сезона... ако почнеш со наредно 9то коло и планираш да го играш барем 20 кола потребни ти се 26 214 400 денари... т.е 426 500 евра :D а после се поставува прашањето да не го гледаме пак go ahead eagles :D
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Која црна серија ме фати овие 5-6 дена ...

Вчера трипл на : Типсаревич + Дел Потро + Давиденко на 1000 , Давиденко при резултат од 1:1 и 4:0 , губи 6:7 ... Истиот ден трипл на 2000 : Вожниачќи + Реал + Лацио 1x , Вожниачќи губе 2:1 ...

Денеска дабл Квитова + Галата ( баскет ) на 2000 , Турците од 10 разлика водство губат со 4 разлика , у второ полувреме дават само 19 поена ...

WTF бре .........:confused:
Да се надоврзам на мојо маабет .. направив вчера и ноќно ливче да "вратам" дел од загубата , и ставам 5 утакмици на тикетот : Сиена 1 , Билбао 1x ,Питсбург 1x , Реал М.(баскет) 1 и Бостон Bruins 1x на 600 уплата ... И Бостон од 1:0 водство , загуби 1:2 ...

Овоа ќе треба да заколам некоја кокошка или теле у кладилницата :eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom