Tип на денот (Читај правила во прв пост)

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
јас играм на палермо 1 all in!!! па да видиме иако може и со хендикеп 1 да се изигра!
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
па до сеа горе доле сите биле искрено кажано... затоа не би платил 200 јурки али за 10е све на све исто ко да сум играл ливче у клац така да...
Ми го имаат кажано некој другари дека е преварант ги прават ливчињата на фотошоп.
 

RePrEsEnT

Until The End Of Time
Член од
26 септември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
126
ееее колку не има... и пичиња има :D

него што викате да се собереме едно 20-30 души во некој кафич во ск или слично и да ја купиме дојавава и да си ја пуштиме и ние со по 5-10е колку да го пробаме... случајно го начекав на интернет за да видам дали почнало истрага околу лече-милан и искочи овој

http://gozo.bloger.hr/
Брат превара тешка . . од искуство ти кажувам . . .Го знам многу добро ....
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Не се летајте по блогери, многу се ретки тие што ќе ти даваат утакмици и 90% искачаат. Нормално мора некогаш и да заебе ама како и да е ќе си доволно у ќар.
Соберете по 1000 ден јас ќе ви кажам 2 коеф, сигурен за викендов:D
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Не се летајте по блогери, многу се ретки тие што ќе ти даваат утакмици и 90% искачаат. Нормално мора некогаш и да заебе ама како и да е ќе си доволно у ќар.
Соберете по 1000 ден јас ќе ви кажам 2 коеф, сигурен за викендов:D
Одличен совет !

Дебело се имам изгорено од тие "дојави" на блогерите, затоа внимавајте.
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Одличен совет !

Дебело се имам изгорено од тие "дојави" на блогерите, затоа внимавајте.
Никогаш не сум имал верба во тие блогери:confused: Вистинските луѓе што ги знаат утакмиците, не ти ги даваат тебе ги рокаат за 100.000 евра на 30 коеф и си го ладат ку*от:)
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Која црна серија ме фати овие 5-6 дена ...

Вчера трипл на : Типсаревич + Дел Потро + Давиденко на 1000 , Давиденко при резултат од 1:1 и 4:0 , губи 6:7 ... Истиот ден трипл на 2000 : Вожниачќи + Реал + Лацио 1x , Вожниачќи губе 2:1 ...

Денеска дабл Квитова + Галата ( баскет ) на 2000 , Турците од 10 разлика водство губат со 4 разлика , у второ полувреме дават само 19 поена ...

WTF бре .........:confused:
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
ееее колку не има... и пичиња има :D

него што викате да се собереме едно 20-30 души во некој кафич во ск или слично и да ја купиме дојавава и да си ја пуштиме и ние со по 5-10е колку да го пробаме... случајно го начекав на интернет за да видам дали почнало истрага околу лече-милан и искочи овој

http://gozo.bloger.hr/
Благодарение на Sportlife кои имаат на вебсајтот услуга да провериш дали тикетот ти е добитен , а се што треба да направиш е да го пишеш кодот од тикетот , па баш проверив , и замисли си немаше изненадување .. Тикетот е недобитен , шо значи дека не е ни уплатен ...

Типот е малце глуп што не помислил на ова пред да го слика и да го закачи на блогот :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom