Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Играчите имаат заслужено репсект со овој потег, барем денеска, но како што кажа Џену и нивниот голман со највеќе настапи во Историјата нивна бил во авионот и загинал... Како и да е, навивачите нивни не заслужуваат никаков респект, посебно не после скандирањето "Munich, Munich" :confused:
А кога ќе ми текне дека порано не пишуваа како Munichs и тоа во нивната matchday програма што се дели пред мечот.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
А кога ќе ми текне дека порано не пишуваа како Munichs и тоа во нивната matchday програма што се дели пред мечот.
И на нивната официјална веб страна пишаа дека тие победиле 3-2 во Комјунити Шилд, ама не беше така :icon_lol:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Затоа викам сам себе убијал си прават ама ни самите нивни навивачи (зборам за поновите, постарите знаат и не прават вака) не знаат кој се се возел во авионот.
--- надополнето: Sep 27, 2011 4:47 PM ---
И на нивната официјална веб страна пишаа дека тие победиле 3-2 во Комјунити Шилд, ама не беше така :icon_lol:
Леле а сликата од ФИФА демек Насри му дава гол на Де Геа, како се имам смеено на тоа :pos: И еден луд графичар што го имам на Твитер ја поправи и сега е демек одбранета е топката :icon_lol:
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Затоа викам сам себе убијал си прават ама ни самите нивни навивачи (зборам за поновите, постарите знаат и не прават вака) не знаат кој се се возел во авионот.
--- надополнето: Sep 27, 2011 4:47 PM ---

Леле а сликата од ФИФА демек Насри му дава гол на Де Геа, како се имам смеено на тоа :pos: И еден луд графичар што го имам на Твитер ја поправи и сега е демек одбранета е топката :icon_lol:
Вечер доаѓаш?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Вечер доаѓаш?
Уште вечерва нема, ќе имам гости, за викендов обавезно доаѓам. Земи ја мојата маичка кај тебе дома па ќе ми ја донесеш ако доаѓаш викендов :)
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Уште вечерва нема, ќе имам гости, за викендов обавезно доаѓам. Земи ја мојата маичка кај тебе дома па ќе ми ја донесеш ако доаѓаш викендов :)
;)
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.618
Поени од реакции
38.800
Добро бе, овие идиотиве од Канал 5, планираат некад да даваат кога игра Манчестер Јунајтед(освен у финале) ? На 5+ ми даваат Бенфика со некој чкљ тим.
 
Член од
18 ноември 2010
Мислења
885
Поени од реакции
408
Ај ако не вие тешко постирајте на кои телевизии ке даваат не за друго слабо стојам со нетов фала однапред
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.667
Поени од реакции
11.364
MU: De Gea; Fabio, Jones, Ferdinand, Evra; Valencia, Anderson, Carrick, Giggs, Young; Welbeck

Subs: Lindegaard, Park, Nani, Fletcher, Owen, Berbatov, Diouf.
Муабетот на Фергусон дека Де Геа ќе игра во ПЛ, а Линдегард во ЛШ. :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
http://forum.wiziwig.eu/threads/60779-19-45UK-20-45CET-Manchester-United-v-Basel-Champions-League
--- надополнето: Sep 27, 2011 6:22 PM ---
Муабетот на Фергусон дека Де Геа ќе игра во ПЛ, а Линдегард во ЛШ. :pos:
Си рекол ако направам така кој ќе им објаснува пак на глупацине од новинари дека е само ротација xD
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.150
Поени од реакции
23.275
A оти не си го инсталирате Readon Player-от, јас еве веќе втора година ореку него го гледам Манчестер ко ќе не го даваат на тв.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Не знам која џек-пот бројка би му паднала на Базел вечерва... Хмм ќе го папаат мислам салам-салам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom