Фан клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Кај има да се потпише за нерешен 0-0. Одма да потпишам со две раце :pipi:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.566
Поени од реакции
14.338
Единствено подобро нешто од натпреварот со Леванте е тоа што немаме црвен после првото полувреме..

Боже мој мили, па каде отиде онаа игра што ја имавме до пред репрезентативните настапи.. Ја не знам што им направија оние ку*вите или поблаго речено "манекенките" во хотелот во Загреб, али се гледа дека им е*але мамата.. :icon_lol:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
9.040
Поени од реакции
25.006
Што се случува, ова сигурно не е Реал? Дали нешто се случува со играчите, дали Мурињо незнае да ги мотивира али не ми се верува. Едноставно многу ми делуваат индиспонирани. Роналдо, Бензема, Озил, Марсело играчи што газеа буквално на теренот сега имаат највеќе грешки во тимот, па дури и по прекините не ни иде. Само еден шут во рамките на гол имаме и тоа во 45та минута. Каљехон незнам што да кажам, под итно надвор. Единствена светла точка е Чаби Алонсо и Варане, на овој вториот мислам дека повеќе шанса треба да му се дава во прв тим. Лас очаен над 5 фаули направи.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Ќе сме тепале после Леванте 0-6 :pos:
--- надополнето: Sep 21, 2011 7:24 PM ---
Озил баба...не се движи ич.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Извадивме бод против конкурент за испаѓање. :vozbud:
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.493
Слободно ќе кажам:Мурињо ОДИ СИ!Само курчење,курчење и курчење и да на титулата во ЛаЛига кажете и чао.:place:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Jin
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom