21.12.2012 (read only)

Статус
Затворена за нови мислења.
T

Tetro

Гостин
se molam vo 2012 da dojdat vonzemjani i da ne oslobodat od Amerikanskiot kapitalizam
Јас пак се надевам дека ништо нема да се случи, ништо поврзано со доаѓања и верувања во надземни и вонземни чудовишта. А истовремено верувам само дека ќе се јават нови религии, како и книги. Со една цел, профит.
 

bmrhgj

Neumoren
Член од
1 мај 2009
Мислења
198
Поени од реакции
35
- Ste slusnale li za poimot "bilderberg"?
- Ne!
- Znaete li deka EU, vo osnovniot statujt stoi poseben clen: - Treba da se veruva vo Ezekij, David i Apokalipsata.
TREBA DA SE PORAZMISLI ZA TAKVITE NESTA!...
--- надополнето: Sep 13, 2011 8:32 AM ---
Treba da se poznava astrofizikata.
Ne slucajno kaj David stoi zabeleska:
"Edno vreme, dve vreminja - pola vreme".
Se ima svoe znacenje...
 
T

Tetro

Гостин
- Ste slusnale li za poimot "bilderberg"?
- Ne!
- Znaete li deka EU, vo osnovniot statujt stoi poseben clen: - Treba da se veruva vo Ezekij, David i Apokalipsata.
TREBA DA SE PORAZMISLI ZA TAKVITE NESTA!...
--- надополнето: Sep 13, 2011 8:32 AM ---
Treba da se poznava astrofizikata.
Ne slucajno kaj David stoi zabeleska:
"Edno vreme, dve vreminja - pola vreme".
Se ima svoe znacenje...
WTfUck

Да дополнам. ЕУ е без статут.
 
Член од
30 август 2011
Мислења
17
Поени од реакции
6
- Ste slusnale li za poimot "bilderberg"?
- Ne!
- Znaete li deka EU, vo osnovniot statujt stoi poseben clen: - Treba da se veruva vo Ezekij, David i Apokalipsata.
TREBA DA SE PORAZMISLI ZA TAKVITE NESTA!...
--- надополнето: Sep 13, 2011 8:32 AM ---
Treba da se poznava astrofizikata.
Ne slucajno kaj David stoi zabeleska:
"Edno vreme, dve vreminja - pola vreme".
Se ima svoe znacenje...
Значи во апокалипсата верува кој како и секоја вера ја има предвидено различно ама во денешно време на секоја пола година најавуваат апокалипса па еве до сега ништо се нема случен.

Јас пак се надевам дека ништо нема да се случи, ништо поврзано со доаѓања и верувања во надземни и вонземни чудовишта. А истовремено верувам само дека ќе се јават нови религии, како и книги. Со една цел, профит.
Се сложувам со тебе сето ова е масло на големите корпорации кои имаат некаква полза од сето ова...а за религиите веќе се појавени и дејствуваат ама тајно секако...сеуште не им е дојдено времето да излезат во јавност...они веруваат ваљда во нешто сосема трето.
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
32
Поени од реакции
9
KAKO ĆE IZGLEDATI PRELAZAK I ŠTA NAS OČEKUJE U 4.D


Maštoviti će nastaniti četvrti denzitet- Kako izgleda prelazak na 4D?

Sve je to već opisano u jednoj stavci "kao u filmu Alisa iza ogledala".Za skeptike i one koji će nevoljno odmahnuti glavom,kao da se radi o dečjim pričama,napomenuću da je MAŠTA jedno od najjačih oružja, koje ćemo imati u 4.denzitetu.

Na našu sreću,izgleda da su naši konstruktori i konkvistadori, 4D OPS, prilično nemaštoviti;što nije ni čudno,kada im je duša ograničena.Kažem na našu sreću zbog dve stvari:prvo,jer,da im je mašta jača strana,mi nikada ne bi dobili priliku za beg ili napredak;drugo,s obzirom da je nama to jača strana,NEĆE nas pokoriti na 4D kao što se nadaju.


16.10.94
P: Ima li kakvih vežbi koje bi nam pomogle da se naša tela transformišu u 4. denzitet?
O: Nije neophodno. Duša je ono što utiče na to.
P: Da li to znači da,ako se fokusiramo na razvoj duše, da u vreme transformacije će naša tela automatski biti transformirana?
O: Ne. To je prirodan proces. Nije potrebna priprema.
P: Dakle, ako smo se nameravali transformisati - hoćemo, a ako nismo - nećemo?
O: Da.

P: Sada, pretpostavimo te osobe da su prošle kroz tranziciju na drugu stranu {4.D}, u kom bi se stanju našla njihova tela?
O: Ključni koncept je ovde varijabilnost fizičkog. Vaša fizikalnost će biti varijabilna zavisno o potrebi i okolnostima.
P: Dobro, da li to znači, da ćemo nekad imati i malo "lakša" tela? I da li to znači i da ćemo ponekad biti u čvršćim telima u odnosu na sada?
O: Da.

P: Da li će naša tela stariti različito?
O: Da. Prosečan životni vek = 400 godina.
P: Da li će oni koji prođu kroz tranziciju kao, npr. 50-godišnjaci, imati jednaku mogućnost živeti dodatnih 400 godina?
O: Regenerisaće se u mladalački izgled.

P: Da li će dani biti drugačiji u trajanju svetla i mraka, u odnosu na sada?
O: Nije suština u tome. Planeta će biti u 4. denzitetu takođe. Vi razmišljate na način 3. denziteta. Zakoni će biti totalno drugačiji pa su fizičke upoređenja diskutabilne.
P: Ali ja volim sunčano vreme, ptice koje pevaju i povetarac. Želim znati da li će te stvari biti iste.
O: U neku ruku. Moramo vas pustiti da to sami vidite.

P: Da li će se tranzicija u 4. denzitet desiti pre komete ili posle?
O: Posle.
P: Da li će se interakcija kometa i planete...
O: Prethodi tranziciji.

P: I mi ćemo još uvek imati pristup našim medijima, televiziji i radiju...itd?
O: Neki.


23.10.94
P: Kad Zemlja postane 4. denzitet, da li ćemo mi još uvek jesti?
O: Drugačije.
P: Da li će ljudi još uvijek imati seksualne veze?
O: Čekajte, pa vidite sami. Apsorbiraće hranjive materije kroz kožu.


03.11.94
P: Govoreći o novom nivou bića posle tranzicije u 4. denzitet, da li će to biti nešto, kao ono, što je opisano u knjizi "Celestine Prophecy"?
O: Blizu.


14.01.95.
Dobro, dakle drugim rečima, 4.denzitet je realitet,gde se tvoje misli trenutno manifestuju kao realnost.Na primer ako pomisliš da si princeza u kuli,dvorac će se manifestovati i ti ćeš biti u kuli,ako želiš svoju kosu da visi do zemlje, ona će visiti do zemlje.
O: To je stvar u 5.denzitetu.
P: Dobro, dakle, imamo nešto između toga i 3.nivoa.

P:L: JR i ja smo vrlo znatiželjni o umetničkom izražavanju u 4. denzitetu. Mi doživljavamo umetnost i muziku na vrlo pozitivan i progresivan način, većina od nas, u ovom realitetu, i ponekad muzika može biti vrlo suptilna i vrlo pretvarajuća. Ona može nekoga pokrenuti na mnoge neuobičajene načine. Kako je to u 4. denzitetu?
O: U 4.D vi možete "videti" zvukove i "čuti" boje, na primer.
P: T: Kad dođemo u 4. denzitet, da li ćemo moći percipirati više od ovog elektromagnetskog pojasa?
O: Puno više.


21.01.95.
P: L: Dakle drugim rečima, ako ste biće 4. denziteta, sve se manje-više dešava, sve je simultano (istovremeno), i ako želite diskutovati ili komunicirati ili imati neki fokus na neki specifični aspekt ove sjedinjene dimenzije, tada je ono što radite, da u neku ruku razvijete, istaknete je i projektujete u 3. ...
O: Blizu.
P: Kao u filmu.
O: Ali vi to nećete potpuno razumeti sve dok ne stignete tamo.
P: T: Dobro, dakle to je koncept, koji mi ne možemo potpuno shvatiti u 3. denzitetu u ovoj tački.
P: Kad bića 4. denziteta komuniciraju, to je telepatski, tačno?
O: Da.


--- надополнето: Sep 16, 2011 6:52 PM ---
04.03.95
P:L: Da li to znači da, kad je osoba kandidat za 4. denzitet, da će morati napustiti svoje telo ,da bi otišla u 4. denzitet?
O: Da, ali jedino ne, ako je u telu kad talas dođe.
P L: Kako Zemlja izgleda u 4. denzitetu?
O: Nevidljiva.
P:J: Huh? L: Kako mislite, nevidljiva?
O: Jedino vidljiva kod zahteva. Varijabilnost fizikalnosti.
P:L: Dobro, da li to znači da je Gugijima i Orioncima Zemlja nevidljiva?
O: Kad ne misle na nju.
P:J: Mislite da kad ne misle na nju, ona ne postoji? Oni se moraju fokusirati na nju da bi postala vidljiva?
O: Blizu.
P:T: Ali, jednom ste nam rekli da je svako u 4. denzitetu u mogućnosti da nas vidi.
O: Da. Mogu vas videti kad to izaberu. 4. nivo je prvi na kojem se vidi istinita varijabilnost.
P:L: Gurdjieff dao je ideju da je Zemlja, u neku ruku, hrana za Mesec. Ono, na šta je mislio bilo je, ono što je naučio od drevnih učitelja, da je Zemlja bila izvor hrane za neki nivo bića, i da su verojatno ta bića imala tabor ili baze na Mesecu, da li je to prilično...
O: Blizu.


27.05.95.
P: Počevši sa 4. denzitetom, nismo više ograničeni na samo fizički oblik postojanja. Ključna fraza je: „varijabilnost fizičkog stanja“. Jednom kad se preselimo sa 3. u 4. denzitet, svi zajedno se krećemo prema 7. denzitetu. Kad povećamo naše znanje, našu svest na određeni nivo, možemo preći na idući nivo.

Kada selimo iz 3. u 4. denzitet, na tom stupnju prelaza, imamo sposobnost vizualizacije i odlučujemo koja je naša realnost. Mi kreiramo realitet u 4. denzitetu u kojem ćemo živeti.
Dakle, na jednoj određenoj tački, to više ne mora biti čvrsta ( solidna – materijalna ) realnost. Ona u potpunosti može biti energija, možemo biti tzv. svetlosna bića. Moći ćemo menjati tu realnost, samo pomisleći na nju i stvoriti čvrstu materijalnu realnost u kojoj ćemo biti. U njoj možemo biti i materijalni. {sada vidite zašto sam rekao da će mašta biti glavno oružje - p.p.}

Takođe, na tom stepenu, vreme ne postoji kao takvo, kakvog ga mi doživljavamo. Naše shvatanje vremena postoji samo u prva 3 denziteta. Svaki denzitet shvata ga različito. Ono što mi percipiramo kao nazad i napred kroz vreme, kad dođemo u 4. denzitet, više ne postoji. Bića sa tog denziteta mogu ići nazad i napred kroz vreme našeg 3. denziteta zato jer za njih, to vreme ne postoji. Sve je sada. Jedno je samo vreme. To je kao čitava hrpa različitih prozora ( vrata ), jedan je 1917, drugi je 1943, ili bilo koji drugi, i oni mogu proći kroz koji god požele... Tu je i granica realnosti.

Zemlja se kreće prema 4. denzitetskom prostoru u svemiru. Ili se on kreće prema nama, ili oboje. Ta granica realiteta, to preklapanje između denziteta je takođe i preklapanje između dimenzija – dimenzije, prema Kasiopejcima, su bočni realiteti; sve moguće realnosti određenog nivoa denziteta, beskonačan broj. Razlika je između denziteta i dimenzije.

Pre su nam već rekli (Kasiopejci) da se u svemiru (univerzumu) rađaju životi na svim nivoima, i da su ljudi samo jedna selekcija. I šta nam još kažu, mislim, je to da dolazeća granica realiteta, ova promena denziteta, koju osećamo, stimuliše svest. Bitno je da shvatimo da ono što dolazi, da je to kraj jednog Velikog ciklusa. Veliki ciklus je 309000 godina... Više ili manje koju godinu ili dan... kako mi merimo vreme.

Na početku tog velikog ciklusa, bili smo genetski izmanipulisani – osakaćeni za dobar deo gena, što je prouzrokovalo u ograničavanju naše svesti a i takođe ograničavanju kroz naše DNK, da shvatamo vreme. U našoj DNK je ograničenje prouzrokovano time. Sada, na kraju ovog 309000-godišnjeg ciklusa, mnogi ljudi doživljavaju promene u njihovim slomljenim DNK, kao rezultat promena energija, kao i mogućnost njihove mentalne snage i percepcije da se povećavaju eksponencijalno.

O: Varijabilnost fizičkog je ključ.
P: Što čini fizičko varijabilnim?
O: Svesnost veze između svesti i materije.
P: Koja je veza među svesti i materije?
O: Iluzija.
P: Šta je priroda iluzije? Da nema veze između svesti i materije.
O: Ne. Iluzija je da nema veze među njima.
P: Znam! Veza je ta, da svest jest materija.
O: Blizu.


12.08.95.
O: Posebno kad um kaže da ima. Zapamtite, većinom je sva snaga potrebna za promenu realiteta i fizikalnosti je sadržana unutar centra verovanja uma.
To je nešto što ćete bolje i pobliže razumeti kad dostignete realitet 4. denziteta gde fizikalnost više nije zatvor, već umesto toga, vaš dom, da bi se mogli promeniti kako vas je volja.
U vašem trenutnom stanju, vi imate pogrešno verovanje,da je realitet konačan i unutar toga leže vaše poteškoće sa konačnom fizičkom egzistencijom. Mi smo iznenađeni da vi još uvek niste u mogućnosti kompletno shvatiti taj koncept.

Fizikalnost u 4. denzitetu, nije ista kao i u 3. denzitetu. Ali nije to, da kažemo, da tamo u 4. denzitetu nema fizikalnosti. Da bi se kompletno maknula svaka povezanost sa fizikalnošću, neko mora da dosegne 6. denzitet ili jedan viši. Sve ispod toga uključuje neki aspekt fizikalnosti ili vezu za fizikalnost; kao u 5. denzitetu, kontemplacijskoj zoni, koja je jednostavno reciklaža onih iz 1 - 4 denziteta u eterički nivo. Oni su vraćeni natrag dolje i reciklirani u jedan od fizičkih realiteta. Svaki nivo denziteta 1 - 4, uključuje sve manje i manje fizikalnosti, kao što vi znate, ali još uvek je ima.
--- надополнето: Sep 16, 2011 6:53 PM ---
04.11.95.
O: Dobro, vreme je da vas naučimo strpljenju. Zašto pretpostavljate da ima putoko Dulcea (New Mexico) gde su ljudi postali zbunjeni,zbog što su putovali njima? Radi vibracijskih frekvencija 4. denziteta koje proizilaze iz baze u blizini sve više i više rezoniraju sa površinom. Onda kad pređu u 4. denzitet: put izgleda raven, kao što se vidi u 4. denzitetu, dok je u 3. zakrivljena.
P:J: Ona izgleda ravna dok se gleda u 4. denzitetu, ali je zapravo iskrivljena u 3.? SV: Drugim rečima, nesreće! J: Ona promeni konfiguraciju iz 3. u 4.! T: Kad ljudi voze tim putevima tamo, i kad četvrti denzitet iscuri kroz njih i on curi sve dalje i dalje, oni postanu zbunjeni jer se kreću između 3. i 4. denziteta. Kao što je put zakrivljen u 3. i automobil, koji je u 3., trebao bi skretati kako je i zakrivljena cesta, a vozač vidi put kao da je ravan i skrene sa puta,jer je zbunjen s onim što vidi.
O: Upravo tako. U 4.D vi vidite puni krug sa bilo koje povoljne točke.
P:T: Dakle put izgleda ravan, jer ga vi vidite iz svih uglova, zato, umesto da ga vidite iskrivljenog iz jedne tačke gledišta, vi ga vidite iz svih tački gledišta pa je put tada ravan. Ali on nije ravan u 3. denzitetu i vi sletite sa ceste.
O: Čitava regija New Mexica je na granici, da pređe zauvek u 4. denzitet! Radi {ET} baza.
P: Dakle drugim rečima, glasine o premeštanju baza su bile filtrirane iz drugih denziteta, kroz neke iskrivljene kanale, u suštini, nekako su tačne...
J: Jer oni treba da imaju bazu u 3. denzitetu!
L: Samo, oni ih ne premeštaju u Pariz, Washington ili Buenos Aires, oni ih premeštaju u 4. denzitet.
O: Blizu, ali baze su već tamo, na samilosti domaćina u mnogim regijama. Što vi mislite, zašto su tamo viđene tolike aktivnosti!?
P:T: Dobro, onda je odgovoreno na ranije pitanje. Zašto je tamo toliko NLO aktivnosti? Recite mi.
O: Curenje denziteta (bleedthrough, p.p.). Čekajte dok pomak ne bude kompletan.
P:L: Mislite na pomak čitavog New Mexica? Ili sveukupnom pomaku? T: Mislim da su dali sarkastičnu izjavu: "Čekajte dok pomak ne bude kompletan... Mi još ništa ne vidimo!!!" Tek počinjemo.
O: Da.
P: Sad, to otvara neka pitanja. Prvo pitanje. Izjavili ste: "Ali baze su u 4. denzitetu." Šta se dešava kad baza 3. denziteta, koja vibrira, prelazi u bazu 4. denziteta koja je već tamo?
O: Stopi se.
P: One postanu jedna baza?
O: One su to već.
P: Što mislite pod "One se stope"?
O: U isti denzitet.
P: T: Dobro, sad, da li premeštanje lokacije baze 3. denziteta ima nuspojave? Da li govorimo o činjenici, da je ona bila tamo predugo, da taj deo 3. denziteta sad rezonira frekvencijama 4. denziteta i da to oni baš i ne žele, ali to je nuspojava činjenice da su oni tu?
O: Da.
P: Da li oni znaju da će se to desiti?
O: Znaju OPS 4. denziteta, ali ne i 3.
P: Jedno od malih iznenađenja, za koja im nisu rekli pre, nego što su napravili ugovor? J: Imate te baze 3. denziteta koje će se pomaknuti u 4. denzitet. Da li će oni trebati ponovo uspostaviti drugu bazu 3. denziteta, da bi nastavili svoj rad? Da zamene tu koja se pomaknula?
O: Zašto? Čitava "teritoriaj" će tada biti u 4.D Ogroman šok će im se desiti kad prođe granicu realiteta.
P: Da li kažete da će ta cela regija otići u 4. denzitet, kad se desi ukrštanje granica realiteta, ili će se to samo nakratko desiti?
O: Pre!
P: Ok, to će biti ogroman šok realiteta za nas, u 3. denzitetu? J: Mislim, da. SV: Pa, New Mexico više neće biti tamo! L: Pa sada, kako ćemo mi to videti? To hoću znati! Da li ćemo videti veliku rupu u našemu svetu? Da li ćemo videti ogromnu, praznu pustinju?
O: New Mexico će još uvek biti tamo, ali savetujemo, ponovo razmotriti vozačke sposobnosti, npr.! (JR-ina beleška: tablica vozila New Mexica će imati natpis "Zemlja opčinjenosti" )
P:T: New Mexico će još uvek postojati, ali će percepcija, kad se budemo vozili kroz njega, biti kompletno promenjena, zbog toga što ćeš se pomaknuti u drugačiji denzitet?
O: Kuvanje će biti zabavno takođe!
P:T: To nije nešto što će se lako moći zataškati... L: Čekajte sad malo. Šta ćemo mi videti... mislim, šta će reći na vestima?
O: Blokiranje vesti.
P:L: Ok, da li će se to dogoditi i u drugim bazama na svetu?
O: Da.
P:L: Ok, ima li kakve veze između tih baza ,koje idu u 4. denzitet i ideji iz pojedinih literatura drevnih naroda koja...
O: Baze su već delomično 4. denzitet, i uvek su bile. Njihova okruženja su ta, za koje predstoje velike promene.

… Zamislite da se vozite autoputem, odjednom primetite aure, koje okružuju sve... Imate mogućnosti da vidite iza ugla, vidite unutar malenih vikendica, koje postaju velike palate,kad ih vidite iznutra... Idete unutar zgrade u Albuquerque-u i izlazite kroz zadnja vrata u Las Vegas, zaspete kao žensko, probudite se kao muško... Letite avionom pola sata i setite na isto mesto 5 nedelja ranije... 4. denzitet oslobađa nekog od iluzije "vremena" kao što ĆETE vi to videti.
--- надополнето: Sep 16, 2011 6:55 PM ---
31.05.97.
P: Carlos Allende je rekao da je Einstein uradio proračune ciklusa ljudske civilizacije i napretka i uporedio to sa generalnim rastom ljudskog karaktera i razvoja i da ga je to šokiralo.
O: Da. Šokiralo ga je otkriće varijabilnosti fizikalnosti i sve što to podrazumeva, kad se uzme u obzir, sve sto je Einstein znao do tog vremena.
P: To znači da ga je 4. denzitet "razneo"!
O: I drugi nivoi denziteta. Kad neko počne sa premisom,da je materijalni svet sve što postoji, pa kad otkrije da tome nije tako, on mora razmisliti ponovo ispočetka o svemu.
P: To znači da je to Einsteina pogodilo kao tona cigli.

08.08.1998.
Rečeno nam je da je Einstein otkrio UTP, ili moguće posedice i stao, a stvar, koja ga je prestrašila, bila je ta varijabilnost fizičkog. Ne vidim tragove u njegovim papirima. Ne vidim koje je godine to posebno otkrio, tu varijabilnost fizičkog, koja bi mogla slediti iz UTP. Koja je to godina bila? {UTP = Ujedinjena Teorija Polja – p.p.}
O: 1936.

26.12.98.
Pomislio sam da je možda Einstein, kad ste govorili o varijabilnosti fizikalnosti, bio uplašen kad je to spoznao iz svojih istraživanja. Razmišljao sam u vezi toga i mislim da je Einstein odredio,da budućnost mora biti određena iz prošlosti i sadašnjosti i kad je pronašao teoriju da je budućnost neodređena, on je to odbacio i bio je vrlo uplašen. Da li je to dobro nagađanje da varijabilna fizikalnost, matematički, znači teoriju gde postoji sloboda odabiranja budućnosti iz datih prošlosti i sadašnjosti?
O: Da.
P: Da li je ona vezana uz činjenicu, da bi mi trebali koristiti diferencijalne jednačine viših redova, a ne drugog reda?
O: Da. Einstein je pronašao to,da ne samo, da je budućnost neodređena, već takođe i sadašnjost i prošlost. Kad već govorimo o prestrašenosti!!!
--- надополнето: Sep 16, 2011 6:58 PM ---
25.07.98.
P: Dobro, ukoliko čovek napravi tranziciju direktno iz 3-ćeg u 4-ti denzitet ,bez prethodnog svraćanja u 5-ti denziteti uz pomoć smrti, to bi impliciralo, da čovek može preći iz 3-ćeg u 4-ti denzitet bez smrti. Da li je to točno?
O: Da.
P: Kako se to doživljava? Kakvo je to iskustvo...
O: Alisa iza ogledala.
--- надополнето: Sep 16, 2011 7:00 PM ---
12.09.98.
P: Sad, MISLIM da će moje drugo pitanje biti mnogo brže i jednostavnije! Ako na 4. denzitetu postoji varijabilnost fizikalnosti, i Lizziji, kao što ste pre spomenuli, stvaraju nova tela za sebe, da bi ih okupirali u nekoj vrsti masovne tranzicije za vreme, dok će biti stapanje realiteta, u tom stanju varijabilnosti fizičkog, zašto oni trebaju stvoriti nova tela za sebe? Zašto su, zapravo, Lizziji - Lizziji?
O: Previše pitanja.
P: Zašto izgledaju kao gušteri?
O: Ne izgledaju kao gušteri. Nazvali smo ih radi vašeg razumevanja. Da smo ih nazvali "Drakomonoidi", koja bi bila vaša polazna točka?
P: Rekli ste, da oni izgledaju poput uspravljenih aligatora sa humanoidnim karakteristikama, da su 180-250 cm visoki...
O: Da.
P: Dakle, zašto oni tako izgledaju?
O: Biologija.
P: Da li biologija postoji u 4. denzitetu?
O: Da.
P: Pa ipak, to je varijabilan fizički denzitet, točno?
O: Da, ali kakve su vaše pretpostavke u vezi toga?
P: Ne znam kakve su moje pretpostavke. Mislim da pretpostavljam, da ako je to promenjivo stanje, da bi oni mogli imati vrlo lako drugačiju biologiju. Nije li to slučaj?
O: Ne.
P: Mogu li se oni pojaviti kao nešto drugo? Izmeniti svoj fizički izgled?
 
B

Black Guard

Гостин
Јас пак се надевам дека ништо нема да се случи, ништо поврзано со доаѓања и верувања во надземни и вонземни чудовишта. А истовремено верувам само дека ќе се јават нови религии, како и книги. Со една цел, профит.
Јас знам дека тие планети не постојат бидејќи имаат невозможна орбита и тоа се пресметаном црно на бело-ќе профитираат оние кои продаваат муда за бубрег.
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
32
Поени од реакции
9
LUGE OVA E SERIOZNA RABOTA NE TREBA DA JA OTFRLATE, NAPROTIV TREBA DA SE OBEDINEME TOKMU VO OVOJ MOMENT 2012 NE E MOMENTOT. TOKMU MOMENTOT E SEGA IMAME USTE TOCNO 52 DENA DO KRAJOT NA OVOJ 3D SVET. NA 8MI NOEMVRI 2011 POMINUVA KOMETATA POKRAJ ZEMJATA KOJA NOSI OGROMNA ENERGIJA, ENERGIJA KOJA STO SITE KE JA PRIMIME I AKO BIDEME SPREMNI KE MOZEME DA PREMINEME OD OVOJ 3D VO 4D SVET. SVET KOJ NOSI RADOST, LJUBOV I SREKJA. DOKOLKU NE PREMINEME VO 4D ILI TIE STO NEMA DA PREMINAT GI CEKA NOVIOT SVETSKI POREDOK I VGRADUVANJE NA CHIP VO DESNATA RAKA ODNOSNO CELOSNA KONTROLA VRZ COVESTVOTO. 4D NEMOZE DA SE SPOREDI SO 3D, TOA E ONA STO BIBLIJATA GO NAREKUVA RAJOT I VECEN ZIVOT, A ZIVOTOT ZNAEME DEKA E ENERGIJA I ENERGIJATA NE UMIRA, SAMO SEGA ENERGIJATA ZIVOT E ZAROBENA VO OVIE ZEMSKI I BOLNI TELA. TOLKU SAKAM TUKA DA POJASNAM, IMAM KOMPLETNO OBJASNUVANJE ZA OVA BIDEJKI ISTRAZVUVAM VEKE NEKOLKU GODINI I KOJ SAKA DA DOZNAE POVEKE I DA UCESTVUVA VO NOVIOT PROEKT ZA SPASUVANJE NEKA MI SE JAVI TUKA ILI AKO IMA NEKOE PRASANJE SLOBODNO NEKA GO POSTAVI.
 
T

Tetro

Гостин
LUGE OVA E SERIOZNA RABOTA
Дури е и пресериозна за да се зафркаваме, те разбирам комплексно.
IMAME USTE TOCNO 52 DENA DO KRAJOT NA OVOJ 3D SVET.
Ти уште живееш во 3D проекција, изгледа. Тоа е стварно, толку многу тажно....
DA PREMINEME OD OVOJ 3D VO 4D SVET.
Here we go again...
VGRADUVANJE NA CHIP VO DESNATA RAKA
М? youtube го гледаше, признај.
IMAM KOMPLETNO OBJASNUVANJE ZA OVA BIDEJKI ISTRAZVUVAM VEKE NEKOLKU GODINI I KOJ SAKA DA DOZNAE POVEKE I DA UCESTVUVA VO NOVIOT PROEKT ZA SPASUVANJE NEKA MI SE JAVI TUKA ILI AKO IMA NEKOE PRASANJE SLOBODNO NEKA GO POSTAVI.
Објасни, не се срами. Иако мислам дека со еден изгледан документарен филм или со половични клипови на интернет сакаш да се направиш паметен/на.
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
32
Поени од реакции
9
Дури е и пресериозна за да се зафркаваме, те разбирам комплексно.

Ти уште живееш во 3D проекција, изгледа. Тоа е стварно, толку многу тажно....

Here we go again...

М? youtube го гледаше, признај.

Објасни, не се срами. Иако мислам дека со еден изгледан документарен филм или со половични клипови на интернет сакаш да се направиш паметен/на.
Da ziveam vo 3d proekcija, dali mozes da mi objasnis kako e vo 4d? jas mislam da preminam koga ke dojde vremeto za preminuvanje, nemam pari da odam u novo meksiko i da preminam odma.

za chipot ne e bitno kaj sum go gledal ne e bitno od kaj mi e informacijata toa e vistinata.

i ne se pravam pameten so eden dokumentarc tuku site dokumentarci i sangejzing, molitvi za procistuvanje na teloto podiganje na svesta na povisoko nivo. cistenje na teloto so voda itn da ne nabrojuvam. inaku za premin od 3d u 4d nema posebni vezbi.

i paj na kraj ke te prasam kako e vo 4d objasni nesto poveke
--- надополнето: Sep 18, 2011 8:31 PM ---
Дури е и пресериозна за да се зафркаваме, те разбирам комплексно.

Ти уште живееш во 3D проекција, изгледа. Тоа е стварно, толку многу тажно....

Here we go again...

М? youtube го гледаше, признај.

Објасни, не се срами. Иако мислам дека со еден изгледан документарен филм или со половични клипови на интернет сакаш да се направиш паметен/на.
Site raboti sto imas da ni gi kazes kazi ni gi jas ne sum pameten jas samo ucam i gord sum koga ke naucam nesto novo
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
32
Поени од реакции
9
Problemot na makedoncite e toa sto ako nekoj znae nesto poveke od drugiot go pravi glup, i misli dekla negovata informacija odnosno negovto znaenje deka vredi poveke od SE i so strav ja pusta informacijata vo eter, a koga ke ja pusti ja pusta navredlivo. Kade e ljubovta pocitta i razbiranjeto?
--- надополнето: Sep 18, 2011 8:39 PM ---
Те лажат, не им верувај.
a u sto da veruvam?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom