Сакате ли да го снема Фејсбукот?

Дали сакате да го снема фејсбукот?


  • Вкупно гласачи
    192
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
Или нека стават лимит да можеш само одредено време да седиш во денот или поарно гром нека удри во серверите,не е ова арно за младината.Се што е во ограничена количина е добро ;)
 
Член од
27 јули 2011
Мислења
216
Поени од реакции
94
T

Tetro

Гостин
Океј фала ама со ова почна да ми го потиш ако не примети ;)
:LOL:Па вклучи си климауред за да ти го разлади и мислам дека темава е за фејсбук а не за твојот кур па да се вратиме на неа
Дечки, ако е ова чда подфорум, ама лични навреди не треба да се толерираат. Бришете си тоа што можете додека има време, и не скокајте многу по форумов.
И чатајте од тоа правилата и сфатете дека некој време трошел да ги напише истите.
--- надополнето: Jul 27, 2011 10:58 PM ---
а ти знаеш кај се има сервери и на кој принцип работат тие? :)
Еве ако ти знаеш, те земaме и тебе у екипата. :D
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Мора да се воспостави ред, ај женскине ко ќе пишет некој си посрани љубовни статуси ајде ама машки не ги личит.. И преку таквото од групи и други лајна. Имам фб, не планирам да го избришам т.е деактивирам, не моеш ко сите шо се дружиш ти се на фб мораш и ти.. И не сакам да го снема туку да се воспостави ред.. Тешко е можеби и невозможно но тоа е.
Ко ќе ми текнит порано шубо беше сите на мсн.. Една слика ставена и еден статус и шибај.
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.554
Поени од реакции
1.037
Мора да се воспостави ред, ај женскине ко ќе пишет некој си посрани љубовни статуси ајде ама машки не ги личит.. И преку таквото од групи и други лајна. Имам фб, не планирам да го избришам т.е деактивирам, не моеш ко сите шо се дружиш ти се на фб мораш и ти.. И не сакам да го снема туку да се воспостави ред.. Тешко е можеби и невозможно но тоа е.
Ко ќе ми текнит порано шубо беше сите на мсн.. Една слика ставена и еден статус и шибај.
Се согласувам со се што кажа. Ми недостига мсн :( Никој не користи повеќе.
 

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
А мислите ако го снема фејсбук ќе ги снема ретардираните дечиња? Ке се префрлат они на нешто друго, еве сека гугл + искочи
 
P

PewDiePie

Гостин
ако нема фб ќе има некоја друга социална мрежа така да..........
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Дечки, ако е ова чда подфорум, ама лични навреди не треба да се толерираат. Бришете си тоа што можете додека има време, и не скокајте многу по форумов.
И чатајте од тоа правилата и сфатете дека некој време трошел да ги напише истите.
--- надополнето: Jul 27, 2011 10:58 PM ---

Еве ако ти знаеш, те земaме и тебе у екипата. :D
договорено! :)
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.942
Поени од реакции
1.750
Се согласувам со се што кажа. Ми недостига мсн :( Никој не користи повеќе.
мене ми недостигаат дружбите кои ги имаше на времето. Сега јави се кај некој „Еј брат, не можам“, а после некој друг ти кажува дека скапувал на Фејкбук.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom