Супер коли низ Македонија

Член од
6 септември 2007
Мислења
190
Поени од реакции
49
Црвената корвета е сликав пред некој ден во Кичево,навистина јака машина !
 
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.579
BMW Z4 (кабрио верзија) во Кисела вода кај рампа :)
Сликава е направена во вожња.

На ова Бмв јас и колегата од Сатра му ги местевме браниците пред 2 месеци. Скршени му беа, и предниот и задниот.Порано бил на газдата на Сатра, но сега некој Босанец го вози.Инаку кога влегов во него не ми беше удобно, се ми беше некако напикано тесно, а хаубата мислев дека е долга 5 метри. Многу мала прегледност има колава. Што знам мене не ми се допаѓа многу интериерот. Од надвор е многу убава.
Морав на Imageshack да ги ставам бидејки се големи и не сака тука да ги аплоадира.
http://imageshack.us/g/836/img9855gn.jpg/
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Истава гембала у Скопје се возеше али дека со голема брзина ја мислев карера дека е :D
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
На ова Бмв јас и колегата од Сатра му ги местевме браниците пред 2 месеци. Скршени му беа, и предниот и задниот.Порано бил на газдата на Сатра, но сега некој Босанец го вози.Инаку кога влегов во него не ми беше удобно, се ми беше некако напикано тесно, а хаубата мислев дека е долга 5 метри. Многу мала прегледност има колава. Што знам мене не ми се допаѓа многу интериерот. Од надвор е многу убава.
Морав на Imageshack да ги ставам бидејки се големи и не сака тука да ги аплоадира.
http://imageshack.us/g/836/img9855gn.jpg/
Од браќава со мобиларата е бемевето едо и адо во к.вода.
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
На илинденска па кај стара петка во Ѓорче со голема брзина накај сарај, звук има предобар го возат 2ца млади "браќа" иначе го видов пред едно 2-3 недели.. имав пишано неколку страни поназад
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
KAJGAGAGAGA.jpg
прееска ја видов во центар.Седнав внатре , снимав видеа ... звук се ова она ... најверојатно оваа сабота следи видео (y)
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
батка дај не си играј со нашите животи
ставај одма видео и други слики
кој ќе чека до сабота
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
батка дај не си играј со нашите животи
ставај одма видео и други слики
кој ќе чека до сабота
утре треба да се напраи видеото едно друго и веќе во сабота нешто пред 18h ке може да се гледа :)
шала на страна , определено време за ставање видеа ми е сабота,а ако тргне работата може некогаш и преку недела да ставам видео..:) ...
БТВ не дека ти правам лиги ама каов звук извади ферариво немаш појма ццц .. :icon_mrgr:...
мала шала (y) ...
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
тит тит тит тит тиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
256
Поени од реакции
19
Прегледај го приврзокот 32445
прееска ја видов во центар.Седнав внатре , снимав видеа ... звук се ова она ... најверојатно оваа сабота следи видео (y)
612 scaglietti??? уствари тоа е шо прашуем, ама зашто 6 отвори позади?
денес низ скопјево виден е нисан гтр, се надевам дека ќе остане во скопје сопсвеникот и колата за да ја начекаме негде и да ја измањачиме поштено
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
612 scaglietti??? уствари тоа е шо прашуем, ама зашто 6 отвори позади?
денес низ скопјево виден е нисан гтр, се надевам дека ќе остане во скопје сопсвеникот и колата за да ја начекаме негде и да ја измањачиме поштено
да да 612ka :) ауспусите и дифузерот се сменети од TC Concepts.а Нисанот камо среќа да го начекам низ СК , прв GTR ќе ми биде што го имам видено во МК :) има да ја изгуби бојата од сликање со блиц XD ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom