Македонски Идол

Статус
Затворена за нови мислења.

Stallion

Папион __ •°
Член од
13 септември 2010
Мислења
1.149
Поени од реакции
908
Какво "перење" пари им е оваа финтава со Кристијан на овие столчинава демек малце гласови собрал :pos: и секој нареден понеделник се повеќе и повеќе гласови/пари си собираат :icon_lol:

Па каај може да испадне во оваа фаза еден од Кристијан или Виктор :pos:..

Добра фора им е со ова што ги оставаат на тие столчињата, нареден пак и Виктор ќе е :icon_bigg
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Една од најубавите песни Јулево денеска стварно ја испеа мизерно. Нејќев да испадне само поради песната, ама шо беше трагична беше.
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.639
Поени од реакции
1.240
Цц овој Хико остана не ми се верува , каква тарабука е дечаков
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
За предвидување Саше Фактор Икс не ми е рамен. Се надминав себе со прогнозата за Идолов. Сечете крушките народе...:icon_lol:
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.151
Поени од реакции
5.915
Билјана повеќе заслужи да испадне, али ај. Ваљда ќе се опамети за следниот понеделник.
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Темава е Македонски Идол или да се собереме против Кристијан-Кико-Хико-whatever?
Мики според мене имаше најдобар настап вечерва. Девојките не можам да ги слушам, и треба сите да испаднат. Тие што беа добри испаднаа уште на почетокот, овие немаат врска.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
825
Поени од реакции
839
Какво "перење" пари им е оваа финтава со Кристијан на овие столчинава демек малце гласови собрал :pos: и секој нареден понеделник се повеќе и повеќе гласови/пари си собираат :icon_lol:

Па каај може да испадне во оваа фаза еден од Кристијан или Виктор :pos:..

Добра фора им е со ова што ги оставаат на тие столчињата, нареден пак и Виктор ќе е :icon_bigg
Шо подразбираш под перење пари ти? :pos2:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Темата е Идол, чиј што (за жал) составен дел е и Кико. Ако му се соберат, сигурно ќе бидат празнолетни и полни со хормонални, добри намери. Овде да аргументирам, дека однесувањето му е недозрано, лигаво, арогантно, како да се симнал од облак да ја илуминира публиката со својата појава. Колку што е убав, толку е нехаризматичен и пластичен, вештачки и ладен. Ретко кога да ми создава некој изведувач така негативна емоција додека го слушам. Да се запази исто така, дека имаше фатални грешки во пеењето, а се извади на гласови на малолетнички во минимум 2 наврати досега.
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Според мене многу добар концерт, повеќе од песните од Битлси што сакав да ги слушнам :)
 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
229
И пак хихо лошо испеа. Не бе, на овој не му е местото тука кој сака нека каже.
па сите истото го велат, само исто не мислат тинејџерките, тоа е маса на луѓе кои не гледаат квалитет.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom