Фан Клуб: Барселона

I

IBIZA SOUND

Гостин
eve vo ovie teski momenti poradi situacijata na abidal malku ne razveseli barcagirl :)

P.S. aksi me pukna od smea so toa ASL PLS,odamna go nemav procitano toj zbor :) :) :)
:vozbud:
 
Член од
17 март 2011
Мислења
28
Поени од реакции
11
Epa milo mi e shto ve nasmeav :)))
Teshki momenti se za klubot i navivachite... Se nadevam deka kapitenot ke se vrati vo igra :)
I da proslavime mnogu mnogu pobedi i tituli , za da ja zavrshime sezonata uspeshno kako shto ja pocnavme :D
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.453
Поени од реакции
22.133
Иначе, денеска изненадно од УЕФА упаднала контрола и правеле допинг-тестови ненајавено. :tapp:
Сигурно веќе знаете за тоа шо се случуваше со обвинувањето за допингот.

И Пике на твитер напиша: „Денес дојдоа за допинг тест од УЕФА.... Каква случајност“
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
пацерите можат да дојдат уште 20 пати ако сакат и само може клоцата да му ја ударат :)) Комшииве лобираат, иако го одрекуваат тоа :)
Visca el Barca!
i btw, operacijata na Abidal uspesna, vo vtornik podetalni informacii koga tocno ke se vrati na terenite...
 
Член од
9 март 2011
Мислења
1.944
Поени од реакции
905
пацерите можат да дојдат уште 20 пати ако сакат и само може клоцата да му ја ударат :)) Комшииве лобираат, иако го одрекуваат тоа :)
Visca el Barca!
i btw, operacijata na Abidal uspesna, vo vtornik podetalni informacii koga tocno ke se vrati na terenite...
Е после Платини ни помагал,како да не...супер информација за Аби,официјално или ?
 
Член од
25 август 2009
Мислења
2.078
Поени од реакции
1.243
каталонка а? брееј и жените знаеле што е убав фудбал... браво :)
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Добредојде за новата членка.
Инаку, има ли официјално инфо за операцијата на Абидал?
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Добредојде барса грл ,колешке :)
втората каталонка во клубот
а за абидал прочитав дека се опоравува,се надевам нема да испушти многу.
 

Ekimot

Cule
Член од
4 февруари 2010
Мислења
473
Поени од реакции
502
три часа траела операцијата и успешно му е отстранет туморот, најверојатно ќе може да излезе за една недела! ова е горе-доле официјално за некој саат ваљда и на сајтот ќе објават иако секаде пишува дека клубот ке ја почитува приватноста.
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Ајде добредојде на новата Каталонка.
Супер ова за Аби,верувам во тебе ѕверу.
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
I VAZNO: Ne se znae dali ke mu treba uste lekuvanje i zazdravuvanje otkako ke go pustat od bolnica, ako ne mu treba, ke se vrati na terenite pobrgu otkolku sto e planirano...
I USTE POVAZNO: Igracot zamolil za maksimalna privatnost i stitenje od klubot :)) koja sekoj eden ja zasluzuva

Eden tovar pomalku :) <3 Abidal
I sega... all eyes on getafe!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom