The original, one and only IoSono.
21 декември 2007
28.508
58.926
Па и колку е сигурен дека Барса ќе тепала сигурно со 2-3 разлика. Е ај баш да видиме :tapp:
Не гледам во моментов, ама голема е веројатноста дека ако постојано ги викаш истите гости, ќе ги кажуваат истите работи :)

58.926
Многу хомосексуално од Хауард Веб, во натпревар во кој бркаат 3 гола да го реши со втор жолт картон, а не мораше.

На страна тоа, многу малери за Рома, напаѓаат од прва минута, примија гол од ништо, промашија пенал, и сега и црвен... Не се стига негативата без разлика што се подобар противник.

14 ноември 2009
17.305
15.538
Колку треба да си луд со пета да играш пред шеснаесетник?

22 август 2009
2.387
1.036

да можеше да не покаже втор жолт али затоа везе немаше од пенал тоа и башка Де Роси требаше да си добие директен црвен заради намерен удар над Срна овој се изнервира ке го тепаше

12 декември 2007
4.772
9.956
Гледате колку добро се вклопува Фабрегас во Барса? Како и да е, добро е што падна гол, можеби сега Арсенал ќе се свестат дека фудбал се игра на двете половини од теренот.

28.508
58.926
Не гледав се зошто паралелно ги гледам двете. Знам дека Рома се копита ама онака ли се суди ваков натпревар... посебно што Рома тотално ги надигруваше овие во секој поглед...