Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Ај нека ме потсети некој .... Последниот гол шо Пандев го даде беше против Милан на 24 Јануари 2010 год. ??
Ако не збориме за головите само за во првенство,Пандев последниот гол го даде со Рома во супер купот... :)
 

Cuore |nter

inter4life
Член од
14 јануари 2010
Мислења
504
Поени од реакции
140
и да ги изоставиме головите (што не би требало пошто се работи за напаѓач, али ај пошто е наш), го нема Пандев што ќе заградеше топка на своја половина па ќе извлечеше топка као бокс ту бокс играч и ќе им дадеше доволно место на Ето и Милито да се наместат, нешто што го правеше доста често под Мурињо лани.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.624
Поени од реакции
43.480
Денес од 6 до кај 8 во Ајриш ке бидеме за плаќањево со шаловиве, минатиот пад дел од вас тука не дојдоа, па добро ке биде денес рецка да не мавате ... :)
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Навистина немам изградено мислење околу доаѓањето на Касано кај нас.Факт е дека ни треба во моментов и не ги спорам квалитетите на Касано и неговата желба да игра за ИНТЕР.Меѓутоа неговите непромислени потези во текот на играта каде што не може да се контролира и јаде црвен картон,тоа фрла малце сомнеж кај мене околу неговото доаѓање!Сепак можеби ќе биде ок кај нас и нема да има вакви испади!
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Znaci kolku se nerviram na takvi neseriozi brojki. 88 Bambini, 77 Kvarezma, Coco znam deka imase nesto vaka glup broj, Zamorano 1+8, daj be luge ne sme nie Katanija ili Milan :pos:

Se znae koi se fudbalski brojki, ne e ova NFL ili NBA, ebati luzerot ebati 99 sakal, drugo sto saka? Ne be, mora malce disciplina. Neka mu ja dadat sedmicata.

--- надополнето ---

dobro so be zapnavte pandev ta pandev.Pa se trudi kolku sto moze dava se od sebe trca kolku sto moze dava se od sebe e sega so nema sreka u posledno vrem nema.oti lani koga bese u super forma koga da ne kazam i eden od najzasluznite za podigane na igrata na inter ne kazavte nisto loso tuku se bese naj naj.Treba malku patriotizam da se pokaze a ne se sto e nase e najloso taka ne se odi nikade.

Pa da de, istoto i Rafa go vika, he is showing great character :icon_lol: ne samo on, cel tim :)
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.847
Поени од реакции
16.007
Арно ме потсети за Заморано, да го стаам на аватар, го мислев одамна и се го забораам :)
1+8 :tv:
 
С

Спенсер

Гостин
Денес од 6 до кај 8 во Ајриш ке бидеме за плаќањево со шаловиве, минатиот пад дел од вас тука не дојдоа, па добро ке биде денес рецка да не мавате ... :)
Друг пат,шаловите на видно место да ги ставите :)

Иако не ве запамтив кој беше кој, мило ми е што ве запознав.

Баже
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
^Nice to meet you too

Него, наградно прашање. Кој е помирен, Рафа или Жозе? :icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom