Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Deк0

Il Capitano
Член од
21 ноември 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
ова е место само за верни фанови на Интер а не за секакви мрсачи од други фан клубови.
Си или неси Интераш?
Ако си обоисе убаво и кажи дека си фан на Интер, ако неси фајќај магла

--- надополнето ---

Овде има да се знае које газда
Само убави работи за интер
И на никој да не ве боли ни за Бенитез ни за никој од Интер
ФОРЗА ИНТЕР
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Хахахахахахахахахахахах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дури сега гледам дека не е Деко..... ме уби... еј...
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.482
Прашањето е кој е made in China сеа, оној другион Деко почкартен е, реални да бидеме ...
 

Deк0

Il Capitano
Член од
21 ноември 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
Хахахахахахахахахахахах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дури сега гледам дека не е Деко..... ме уби... еј...
Јас сум , но со јузер од братму
епа овде секој по две јузерчиња спремал
еве и јас две исти ископав
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.293
Поени од реакции
16.764
ова е место само за верни фанови на Интер а не за секакви мрсачи од други фан клубови.
Си или неси Интераш?
Ако си обоисе убаво и кажи дека си фан на Интер, ако неси фајќај магла

--- надополнето ---

Овде има да се знае које газда
Само убави работи за интер
И на никој да не ве боли ни за Бенитез ни за никој од Интер
ФОРЗА ИНТЕР
мХм значи тука ти си газда ?? Кога модератор ке ми каже да фатам "Гитла" нема да пишам не гледам причина да сум направил нешто тука погрешно ...еј браво на владеењето на жаргоните а речникот кој го немаш е баш штета за роденден ке ти купам речник со зборови и неколку книги да ги прочиташ а гитла дома на мама , тато , бато , цеца така оди тоа велат како што се однесуваш дома или се однесуваат спрема тебе така ти надвор , жално е кога човек нема домашно воспитување ...се гледа дека и ти си таков , ако имаш комплекси пробај лечи ги пред огледало ...знајш како кога на коњ му ги вадат уздите тој сеуште гледа само право но по време се навикнува на поширок видик на 180 но реки се тие ...а да се обојам муце моето срце крвари црно и бело ........Мене не ме боли за Бенитез воопшто ја боли серија А која поради бенитез губи уште повеќе поени .....


Поштовање до останатите ...јас ете повеќе не пишам па ги замолувам интерашите и вашиот модератор ако згрешив или ако не смеам да пишам да ме извести

Ззз братче научи да поштоваш пошто тој што не го поштова ни ривалот ни околина нема ни само почит ни гордост ..а кој ја изгубил гордоста тешко него ..прочитај 2-3 книги па ке ти стани јасно ;)
 

Deк0

Il Capitano
Член од
21 ноември 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
мХм значи тука ти си газда ?? Кога модератор ке ми каже да фатам "Гитла" нема да пишам не гледам причина да сум направил нешто тука погрешно ...еј браво на владеењето на жаргоните а речникот кој го немаш е баш штета за роденден ке ти купам речник со зборови и неколку книги да ги прочиташ а гитла дома на мама , тато , бато , цеца така оди тоа велат како што се однесуваш дома или се однесуваат спрема тебе така ти надвор , жално е кога човек нема домашно воспитување ...се гледа дека и ти си таков , ако имаш комплекси пробај лечи ги пред огледало ...знајш како кога на коњ му ги вадат уздите тој сеуште гледа само право но по време се навикнува на поширок видик на 180 но реки се тие ...а да се обојам муце моето срце крвари црно и бело ........Мене не ме боли за Бенитез воопшто ја боли серија А која поради бенитез губи уште повеќе поени .....


Поштовање до останатите ...јас ете повеќе не пишам па ги замолувам интерашите и вашиот модератор ако згрешив или ако не смеам да пишам да ме извести

Ззз братче научи да поштоваш пошто тој што не го поштова ни ривалот ни околина нема ни само почит ни гордост ..а кој ја изгубил гордоста тешко него ..прочитај 2-3 книги па ке ти стани јасно ;)
Момче овде најде да конкурираш за „Струшките вечери на поезијата“ да пишуваш поеми...абе ти разбираш што е забава..
Ај сега олабависе, и нетуку плачосувај на моја територија.
речници не ми се потребни, одамна ги изучив странските изрази и зборови но ти ептен си се депресионирал од времето на кирчо ферара и алберто закерончо.
Срамота е овде да се лигавеш и да плачеш.
се однесуваш како воспитано третооделенче
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Здраво

Јас сум Ибракадабра26 (морав 26 поради тоа што претходните бројки беа зафатени)

Ладно ви е а? Смрзнавте Шинтераши а?

А прашина, голтате?


NOT!
 

Deк0

Il Capitano
Член од
21 ноември 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
Здраво

Јас сум Ибракадабра26 (морав 26 поради тоа што претходните бројки беа зафатени)

Ладно ви е а? Смрзнавте Шинтераши а?

А прашина, голтате?


NOT!
хихихихихиххиихихи
нај јакиот пост напишан на форумот
браво Ибракадабра 26 алиас -beneamata
гениален пост

--- надополнето ---

лани ние ними, сега убаво ги извежбавме па копирај
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Леле се разбудија од сонот кој им траеше 5 години ова миланистиве?Сега голтаме прашина.Ако нека голтаме сезоната е долга и се си бидува!Има нешто интересно што се случува последниве денови,тоа е многу голема посетеност од други фанови кои ни го берат гајлето.Затоа мили интераши уживајте и не се секирајте оти има кој да се секира за нас иако не е наш навивач!
 
Член од
17 февруари 2009
Мислења
144
Поени од реакции
21
Ти ги вреѓаше Биланезите а и јас сум еден од нив така да ...
Во мој фан клуб ќе вреѓам кого сакам и кога сакам , тоа се однесува на Анти ИНТЕРАШИ како тебе јас неможам да ве смислам а камоли да одам во вашиот посран фан клуб и да читам ваши мислења , едноставно не вреѓај со тоа си го докажуваш степенот на интелегенција што го кажав во поговорката , скини ми се скурца ОК
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Еј смирете се бе луѓе..олабавете малце со хејтањето..сепак ова е само фудбал и не мора дотолку да паѓаме на провокациите на некој Миланез кој си направи 5 профили само за да не провоцира ко божем ќе постигне нешто....Деко смири се чоек не гледаш девиангел со добра намера дојде во овој фан клуб и сакаше само да си даде свое мислење за темата која муабетевме..без разлика што е фан на Јувентус тој се изразуваше примерно спрема нас и да знаеш дека сите јувенташи не се како Ивица и Кунт да провоцираат и да лупаат глупости..со тој однос деко ги бркаш сите анти-интер фанови од овој фан клуб..сите се добредојдени за дискусија но без провокации како што коментираше девиангел.....!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom