Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Думан за банирањето е башка муабет , само сакам да ти кажам дека не те прави поголем Интераш тоа што си го гледал Интер во живо . Овде има дечки што не биле на Џузепе Меаца , а од срце навиваат за Интер и се големи навивачи , со муабетот погоре нас навивачите што не биле таму не навредуваш на некој начин . Бидими поздравен !
Јас се прашувам само како ти се пронајде во таквите фанови, јас неспомнав ничие име, оставив сами да се препознаат.
кон тебе сум немал никаква забелешка...
А овој нека биде мојот последен пост на овој форум.
Не планирам да паѓам на ниво со некој, што нема никаква етика поврзана со користење на компјутер, интернет....
Поздрав и убави дискусии..
 
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
Повиканите за утре

Goalkeepers: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta;
Defenders: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Marco Materazzi, 24 Nelson Rivas, 36 Simone Benedetti, 39 Davide Santon, 57 Felice Natalino;
Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini, 40 Obiora Nwankwo;
Forwards: 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev, 31 Denis Alibec, 88 Ludovic Biabiany.
a sto e so Kutinjo?
 

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
Думан , овде само 2-3тројца биле на Меаца и според твојот муабет само тие се вистински фанови , а ние другите врска немаме :) Поздрав се најубаво !
 

Mikky

Интераш
Член од
23 октомври 2008
Мислења
210
Поени од реакции
19
Што ќе НИ каже Тетка Џеврие ЗА БЕНИТЕЗ :)
"Го сотре Интер, ми го изгоре :)"
Што ќе НИ каже Тетка Џеврие ЗА МОРАТИ:
" Многу си станал циција, еден скршен динар не даде летото :)"

Што ќе НИ каже Тетка Џеврие ЗА Syn:
"Mnogu nesta zboruvas, no nisto ne kazuvas :)"

Што ќе НИ каже Тетка Џеврие ЗА фановите на ИНТЕР:
"Treba da posetite psihijatar :)"
Одамна не сум пишал на форумов, али пријателе думан, не ти требала оваа работа, сите тука на еден или друг начин го сакаат интер и ти треба да го почитуваш тоа.
Истото го мислам и за останатите членови, треба да се почитува секое мислење кажано на форумов, се разбира поврзано со интер, не со провокации и невкусни зборови!
 
Член од
20 ноември 2010
Мислења
10
Поени од реакции
0
Големи студови фатило на Appiano Gentile -9, а тек е ноември, незнам што ќе се случи до Фебруари, нема ниеден фан на Интер да остануел на такви студови.
Поздрав до дечките со црно- сино
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Големи студови фатило на Appiano Gentile -9, а тек е ноември, незнам што ќе се случи до Фебруари, нема ниеден фан на Интер да остануел на такви студови.
Поздрав до дечките со црно- сино
па 5 години со ред се сваривме од топло , небаре црнци станавме
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Зошто секој почетник на форумов го греши патот...?
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Зошто секој почетник на форумов го греши патот...?
Може да е некое дете банирано

--- надополнето ---

Jaka smisla za homor imas
so vase kamniste ve tepame, sudbinata taka sakala
полека , полка , ноември треба да е ладно , да не ве фати вас ладно у мај па ќе се чудиш после што е работава со глобалново затоплување
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
IoSono овој ти ги краде форите, те читал може година-две и сега се регистрирал конечно :pos:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
IoSono овој ти ги краде форите, те читал може година-две и сега се регистрирал конечно :pos:
Ние овде кога лепевме слики од пингвини тој има играно криенка у маало...
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Абе пријателе незнам зашто се нервираш па вие бевте тие со Џикоски што го величевте Бенитез што ми викавте, се сеќаваш со Валенсија што направи, па после се сеќаваш на Милан што му сработи во Лига на Шампиони, па дајтему малце време на чоекот, одма почнавте да го напаѓате...
Ало г-дин Шаиноски,јас не го величев Бенитез,мој фаворит беше Капело.И да има две титули со Валенсија пред Реал и Милан.Истотака направи неверојатен пресврт против Милан во финалето на Лигата на Шампионите.Тоа се факти,јас не ги измислив.
И да ултиматум има до Бенитез,пошто трпението е прикрај кај сите.Ама штом има такви како тебе што се секираат за ИНТЕР и окапуваат на оваа страница,јас можам слободно да уживам!
 
Член од
20 ноември 2010
Мислења
10
Поени од реакции
0
IoSono овој ти ги краде форите, те читал може година-две и сега се регистрирал конечно :pos:
Greska si jas se imam registrirano od pred 4 godini, i imam piasno okolu 6500 postovi, ali ovaa vecer IbrakaVIBRA me natera da napravam specialen profil vo negovo cest. e koga ce imas prosecen klub najdobroto zversko igraciste ce ti zamine vo komsite, ova e isto koga komsijata ce ti ja prezemi zenata na obrabotka, a sega ja gledas i naneja drkas od zadovolstvo i lutena kako ti ja rabotat komsijata. jasno ti e sega, sto e IbraVIBRA.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Омилени ми се дупливе јузери - аматери :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom