Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.482
А од кај па дека не сум релаксиран ? :)
Сезонава ко никоја друга искулирано си следам фудбал, али тоа не значи дека не можам да се логирам на форум и да ја хејтам оваа масивна крофна што го зафаќа тренерското место ...
Не за друго, коментирам преочигледни работи и терам на хејт, ништо повеќе. : )
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
А од кај па дека не сум релаксиран ? :)
Сезонава ко никоја друга искулирано си следам фудбал, али тоа не значи дека не можам да се логирам на форум и да ја хејтам оваа масивна крофна што го зафаќа тренерското место ...
Не за друго, коментирам преочигледни работи и терам на хејт, ништо повеќе. : )
Истото и јас го правам, но има неколку членови кој никогаш не гледале натпревар на Интер во живо, неможаат да разберат некој нормални работи дека можат да се случат во една екипа.
Јас како фан на Интер те почитувам , меѓудругото беше сведок на финалето во Мадрид, а тоа ретко кој фан од балканов им прилика да биде сведок на најголемото достигнување на неговиот омилен клуб. Јас сум сигурен дека многу членови кој пишуваат на фан клубот Интер, не го гледале Интер во најважните натпревари и на ТВ, а такви ги имаше многу, некој на свадба некој на матурска некој незнам каде, ако ви кажам дека преку 10 години дека несум испуштил ниту еден натпревар на Интер а да не го гледам, а неколку и во живо.
И сега дојде време некој вчерашен фан на Интер да го брани одмене или пак да ме банирал.
Оваа е место за да го искажеш своето мислење, а некогаш не е лошо да се зезаш и на сметка на твојот омилен клуб.
Јас имам дадено свој придонес во овој фан клуб на Интер на Кајгана со околу 1800 мој постови, од вкупно 2000 постови на кајгана, 1800 се само за фан клубот Интер.
а ќе пребарам некој мои предвидувања од летоска и претходно, па давидеме кој како гледал.
Јас не сум изненаден од оваа што се случува во Интер, тоа и се очекуваше.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Истото и јас го правам, но има неколку членови кој никогаш не гледале натпревар на Интер во живо, неможаат да разберат некој нормални работи дека можат да се случат во една екипа.
Јас како фан на Интер те почитувам , меѓудругото беше сведок на финалето во Мадрид, а тоа ретко кој фан од балканов им прилика да биде сведок на најголемото достигнување на неговиот омилен клуб. Јас сум сигурен дека многу членови кој пишуваат на фан клубот Интер, не го гледале Интер во најважните натпревари и на ТВ, а такви ги имаше многу, некој на свадба некој на матурска некој незнам каде, ако ви кажам дека преку 10 години дека несум испуштил ниту еден натпревар на Интер а да не го гледам, а неколку и во живо.
И сега дојде време некој вчерашен фан на Интер да го брани одмене или пак да ме банирал.
Оваа е место за да го искажеш своето мислење, а некогаш не е лошо да се зезаш и на сметка на твојот омилен клуб.
Јас имам дадено свој придонес во овој фан клуб на Интер на Кајгана со околу 1800 мој постови, од вкупно 2000 постови на кајгана, 1800 се само за фан клубот Интер.
а ќе пребарам некој мои предвидувања од летоска и претходно, па давидеме кој како гледал.
Јас не сум изненаден од оваа што се случува во Интер, тоа и се очекуваше.

Ако неам пари да идам да го глеам интер у живо - не сум навивач ?
Ако се жени прва братучетка/сестра/ау и сум на свадба - не сум навивач ?

Еве , у шо е Syn поголем навивач од нас тука ? (као пример даено)
 

Dino-Juve

Juve Per Sempre
Член од
20 октомври 2005
Мислења
1.147
Поени од реакции
458
Истото и јас го правам, но има неколку членови кој никогаш не гледале натпревар на Интер во живо, неможаат да разберат некој нормални работи дека можат да се случат во една екипа.
Јас како фан на Интер те почитувам , меѓудругото беше сведок на финалето во Мадрид, а тоа ретко кој фан од балканов им прилика да биде сведок на најголемото достигнување на неговиот омилен клуб. Јас сум сигурен дека многу членови кој пишуваат на фан клубот Интер, не го гледале Интер во најважните натпревари и на ТВ, а такви ги имаше многу, некој на свадба некој на матурска некој незнам каде, ако ви кажам дека преку 10 години дека несум испуштил ниту еден натпревар на Интер а да не го гледам, а неколку и во живо.
И сега дојде време некој вчерашен фан на Интер да го брани одмене или пак да ме банирал.
Оваа е место за да го искажеш своето мислење, а некогаш не е лошо да се зезаш и на сметка на твојот омилен клуб.
Јас имам дадено свој придонес во овој фан клуб на Интер на Кајгана со околу 1800 мој постови, од вкупно 2000 постови на кајгана, 1800 се само за фан клубот Интер.
а ќе пребарам некој мои предвидувања од летоска и претходно, па давидеме кој како гледал.
Јас не сум изненаден од оваа што се случува во Интер, тоа и се очекуваше.
Е пријателе, пријателе Вака ми се допаѓа кога коментираш.. Кога си реален 10Х..
 

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
Думан немаш право и до некаде глупо е да се правиш поголем интераш од некого ако си го гледал во живо Интер , фала пријатно !
 

Dino-Juve

Juve Per Sempre
Член од
20 октомври 2005
Мислења
1.147
Поени од реакции
458
Јас од кога што го памтам на Думан е Крвен навивач на Интер и не верувам дека ќе имат поголем навивач од него и не сум видел, Думан се сеќаваш кога играа Јувентус:Интер и кога Делпиеро ви даде од Слободен и кога ќе го кршеше телевизорот во Гоце кога е гледавме заедно утакмицата.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Думан немаш право и до некаде глупо е да се правиш поголем интераш од некого ако си го гледал во живо Интер , фала пријатно !
Да, немав право се додека неколку т.н фанови се уфрлат неповикани и непрозвани, со навредливи постови кон фанови од други екипи, а во последно и кон фанови на Интер.
Само се чудам како е можно на еден форум да биде баниран член кој со никаков вулгарен израз не навредил личност а кажал само критичко мислење за некој фудбалер, тренер или екипа, а да биде баниран.
Додека милион пцовки , вулгарности и безобразлоци на личност без никаква причина да бидат банирани....
Тоа го може во форум во кој Администраторите и модераторите се дечки под 13 години.
А овој форум највероватно го одржуваат некој такви момчиња.
Поинаку неможам да разберам.

--- надополнето ---

Думан немаш право и до некаде глупо е да се правиш поголем интераш од некого ако си го гледал во живо Интер , фала пријатно !
Да, немав право се додека неколку т.н фанови се уфрлат неповикани и непрозвани, со навредливи постови кон фанови од други екипи, а во последно и кон фанови на Интер.
Само се чудам како е можно на еден форум да биде баниран член кој со никаков вулгарен израз не навредил личност а кажал само критичко мислење за некој фудбалер, тренер или екипа, а да биде баниран.
Додека милион пцовки , вулгарности и безобразлоци на личност без никаква причина да бидат банирани....
Тоа го може во форум во кој Администраторите и модераторите се дечки под 13 години.
А овој форум највероватно го одржуваат некој такви момчиња.
Поинаку неможам да разберам.

--- надополнето ---

Јас од кога што го памтам на Думан е Крвен навивач на Интер и не верувам дека ќе имат поголем навивач од него и не сум видел, Думан се сеќаваш кога играа Јувентус:Интер и кога Делпиеро ви даде од Слободен и кога ќе го кршеше телевизорот во Гоце кога е гледавме заедно утакмицата.
Cu2nt, изгледа го погрешивме местово за дискусија. Како што се гледа од твојот профил, ти си еден од најстарите членови на овој форум ( убаво се гледа октомври, 2005 ) а некој недоквакан изгледа еден ден ќе те банира, само затоа што ќе напишеш дека Јувентус освоил 27 титули во Серија А.
Треба да размислиме дали треба и понатаму да пишуваме на овој форум.
Овој форум паднал во рацете на недоквакани ...

--- надополнето ---

Јас од кога што го памтам на Думан е Крвен навивач на Интер и не верувам дека ќе имат поголем навивач од него и не сум видел, Думан се сеќаваш кога играа Јувентус:Интер и кога Делпиеро ви даде од Слободен и кога ќе го кршеше телевизорот во Гоце кога е гледавме заедно утакмицата.
Cu2nt, изгледа го погрешивме местово за дискусија. Како што се гледа од твојот профил, ти си еден од најстарите членови на овој форум ( убаво се гледа октомври, 2005 ) а некој недоквакан изгледа еден ден ќе те банира, само затоа што ќе напишеш дека Јувентус освоил 27 титули во Серија А.
Треба да размислиме дали треба и понатаму да пишуваме на овој форум.
Овој форум паднал во рацете на недоквакани ...

--- надополнето ---

Ако неам пари да идам да го глеам интер у живо - не сум навивач ?
Ако се жени прва братучетка/сестра/ау и сум на свадба - не сум навивач ?

Еве , у шо е Syn поголем навивач од нас тука ? (као пример даено)
Поголем е во тоа што секогаш се воздржувал Syn од вулгарности, кој ти и една дружина како тебе ги сеете на форумите, те сметав за покоректен член на форумот, но изгледа лажни ти се годините објавени и наместо 21 година имаш 11 години. Поинаку неможев да ги разберам твоите вулгарности.
Ако не е така демантирајме, а провери дали сум напишал пост каде што сум нападнал личност на овој форум.
 

Dino-Juve

Juve Per Sempre
Член од
20 октомври 2005
Мислења
1.147
Поени од реакции
458
Да, немав право се додека неколку т.н фанови се уфрлат неповикани и непрозвани, со навредливи постови кон фанови од други екипи, а во последно и кон фанови на Интер.
Само се чудам како е можно на еден форум да биде баниран член кој со никаков вулгарен израз не навредил личност а кажал само критичко мислење за некој фудбалер, тренер или екипа, а да биде баниран.
Додека милион пцовки , вулгарности и безобразлоци на личност без никаква причина да бидат банирани....
Тоа го може во форум во кој Администраторите и модераторите се дечки под 13 години.
А овој форум највероватно го одржуваат некој такви момчиња.
Поинаку неможам да разберам.

--- надополнето ---



Да, немав право се додека неколку т.н фанови се уфрлат неповикани и непрозвани, со навредливи постови кон фанови од други екипи, а во последно и кон фанови на Интер.
Само се чудам како е можно на еден форум да биде баниран член кој со никаков вулгарен израз не навредил личност а кажал само критичко мислење за некој фудбалер, тренер или екипа, а да биде баниран.
Додека милион пцовки , вулгарности и безобразлоци на личност без никаква причина да бидат банирани....
Тоа го може во форум во кој Администраторите и модераторите се дечки под 13 години.
А овој форум највероватно го одржуваат некој такви момчиња.
Поинаку неможам да разберам.

--- надополнето ---



Cu2nt, изгледа го погрешивме местово за дискусија. Како што се гледа од твојот профил, ти си еден од најстарите членови на овој форум ( убаво се гледа октомври, 2005 ) а некој недоквакан изгледа еден ден ќе те банира, само затоа што ќе напишеш дека Јувентус освоил 27 титули во Серија А.
Треба да размислиме дали треба и понатаму да пишуваме на овој форум.
Овој форум паднал во рацете на недоквакани ...

--- надополнето ---



Cu2nt, изгледа го погрешивме местово за дискусија. Како што се гледа од твојот профил, ти си еден од најстарите членови на овој форум ( убаво се гледа октомври, 2005 ) а некој недоквакан изгледа еден ден ќе те банира, само затоа што ќе напишеш дека Јувентус освоил 27 титули во Серија А.
Треба да размислиме дали треба и понатаму да пишуваме на овој форум.
Овој форум паднал во рацете на недоквакани ...
Јас мислам дека ти имам објаснато зашто немам пишано на овој форум толку време, е знаеш причината, а за тоа некој што е упаѓа во сосема трет муабет не ме чуди пред неколку дена ми беа бришани постови на фан клуб на Интер така да реков ај не се замарам што ќе се замарам па после тоа во тема сериа А напрај едена споредба помеѓу симулирањето на Красич и Ето, и некои кога видоа немаат што да вратат почнаа сосема трет муабет да вадат демек никот нешто не ми чинел зашто таков ник ваков ник едноставно за некој од тука немам зборови немам што да кажам, зш ако критикуваш и ако си критичар одма со закни ти вика ќе те банирам и др.. Се надевам дека дечките што се Администратори ќе го прифатат моево мислење..
 

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
Думан за банирањето е башка муабет , само сакам да ти кажам дека не те прави поголем Интераш тоа што си го гледал Интер во живо . Овде има дечки што не биле на Џузепе Меаца , а од срце навиваат за Интер и се големи навивачи , со муабетот погоре нас навивачите што не биле таму не навредуваш на некој начин . Бидими поздравен !
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Јас мислам дека ти имам објаснато зашто немам пишано на овој форум толку време, е знаеш причината, а за тоа некој што е упаѓа во сосема трет муабет не ме чуди пред неколку дена ми беа бришани постови на фан клуб на Интер така да реков ај не се замарам што ќе се замарам па после тоа во тема сериа А напрај едена споредба помеѓу симулирањето на Красич и Ето, и некои кога видоа немаат што да вратат почнаа сосема трет муабет да вадат демек никот нешто не ми чинел зашто таков ник ваков ник едноставно за некој од тука немам зборови немам што да кажам, зш ако критикуваш и ако си критичар одма со закни ти вика ќе те банирам и др.. Се надевам дека дечките што се Администратори ќе го прифатат моево мислење..
Чисто сумњам дека има некој разумен администратор, па да разликува навредливост и реалност.
Не е лошо да привршеме со нашите постови на овој форум, и да почнеме некој нов да создаваме.

--- надополнето ---

Јас мислам дека ти имам објаснато зашто немам пишано на овој форум толку време, е знаеш причината, а за тоа некој што е упаѓа во сосема трет муабет не ме чуди пред неколку дена ми беа бришани постови на фан клуб на Интер така да реков ај не се замарам што ќе се замарам па после тоа во тема сериа А напрај едена споредба помеѓу симулирањето на Красич и Ето, и некои кога видоа немаат што да вратат почнаа сосема трет муабет да вадат демек никот нешто не ми чинел зашто таков ник ваков ник едноставно за некој од тука немам зборови немам што да кажам, зш ако критикуваш и ако си критичар одма со закни ти вика ќе те банирам и др.. Се надевам дека дечките што се Администратори ќе го прифатат моево мислење..
Чисто сумњам дека има некој разумен администратор, па да разликува навредливост и реалност.
Не е лошо да привршеме со нашите постови на овој форум, и да почнеме некој нов да создаваме.
 

Dino-Juve

Juve Per Sempre
Член од
20 октомври 2005
Мислења
1.147
Поени од реакции
458
Чисто сумњам дека има некој разумен администратор, па да разликува навредливост и реалност.
Не е лошо да привршеме со нашите постови на овој форум, и да почнеме некој нов да создаваме.

--- надополнето ---



Чисто сумњам дека има некој разумен администратор, па да разликува навредливост и реалност.
Не е лошо да привршеме со нашите постови на овој форум, и да почнеме некој нов да создаваме.
ЈАс сум за тоа од поодамна уште кога Кајгана се формираше али за тоа треба да имаш голема екипа што ќе работат на таа работа не можиш со малце луѓе да достигниш голема популарност
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Чисто сумњам дека има некој разумен администратор, па да разликува навредливост и реалност.
Не е лошо да привршеме со нашите постови на овој форум, и да почнеме некој нов да создаваме.

--- надополнето ---



Чисто сумњам дека има некој разумен администратор, па да разликува навредливост и реалност.
Не е лошо да привршеме со нашите постови на овој форум, и да почнеме некој нов да создаваме.
Не си ти тој што треба да го прашам што треба да пишувам, јас нема да бидам безобразен...
Но можам да ти ја скршам муцката, добро сум информиран које копиљачиште си ти.
Немој да ме мачеш да си ги извалкам рацете.
Затоа внимавај ...


Пораки се рачунаат ? ;D

Не , немаш ништо лошо направено :*


едит:Погрешен цитат

пс:Поздрав , 11годишниот
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
ЈАс сум за тоа од поодамна уште кога Кајгана се формираше али за тоа треба да имаш голема екипа што ќе работат на таа работа не можиш со малце луѓе да достигниш голема популарност
Ако ти се вика форумот "Cunt" сигурно ќе достигнеш огромна популарност :pos:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Повиканите за утре

Goalkeepers: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta;
Defenders: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Marco Materazzi, 24 Nelson Rivas, 36 Simone Benedetti, 39 Davide Santon, 57 Felice Natalino;
Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 19 Esteban Cambiasso, 30 Mancini, 40 Obiora Nwankwo;
Forwards: 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev, 31 Denis Alibec, 88 Ludovic Biabiany.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom