Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Прв пораз дома после дооооолго време. Браво Бенитез, ова не го може секој :)
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
ФОРЦА МУРИЊО !
Бенитез: Немаме свежина, немаме цврстина, немаме среќа, друг пат подобро....Овае е Интер, Бранка, Морати и филозофот на форумов дека Бенитез е најдобриот тренер за ИНТЕР.
БРАВО МИЛАН

--- надополнето ---

Морати: Не сум задоволен од резултатите но имам доверба во Бенитез

--- надополнето ---

Морати: Не сум задоволен од резултатите но имам доверба во Бенитез
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
БЕНИТЕЗ АКО ИМАШ ПОЈМА ШТО ПРАВИШ ГО СЕЧАМ !!!! СВЕ ШТО ГРАДЕШЕ МУРИЊО ОН ГО УПРОПАСТИ ЗА 10 КОЛА,УБИ СЕ БЕ АЛООО
 
Член од
4 декември 2008
Мислења
404
Поени од реакции
15
Кој рече дека ГОЧЕТО не го бива:?:pipi:
Ако не знае да даде гол веќе 9 месеци,барем мајсторски испровоцира исклучување,:baeh: и обезбеди каква таква предност за Интер во продолжението,барем бод да лапнат...:zlo:
Среќа што го лапнавте.......бодот
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.841
Поени од реакции
111.525
neverojatno !!! sto se uspea da srusi edna svinja debela ne mi se veruva... utre ocekuvam otkaz od strana na morati inace mav ni e rabotata so kiflava
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Две причини зошто изгубивме тренер за никаде,никаква мотивација во тимот.Некои фудбалери се пензионираа по ланските успеси само Ето трча како луд како да има 20 години и не освоил ништо.
Милан не е ништо посебно ако станат шампиони тоа е заради Интер.
Следна година нов тренер и 3-4 играчи кои имат мотивација да победуват.
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Ако сега не добие оставка кифлата кога?!?!?!?
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
ФОРЦА МУРИЊО !
Бенитез: Немаме свежина, немаме цврстина, немаме среќа, друг пат подобро....Овае е Интер, Бранка, Морати и филозофот на форумов дека Бенитез е најдобриот тренер за ИНТЕР.
БРАВО МИЛАН

--- надополнето ---

Морати: Не сум задоволен од резултатите но имам доверба во Бенитез

--- надополнето ---

Морати: Не сум задоволен од резултатите но имам доверба во Бенитез
Е Думан, Думан, беа тоа времиња кога го критикувавме Мурињо... Сега нема ни што да се каже... :pos:
 
R

Rigel Kent

Гостин
Ne e tolku strasno ne znam zosto panicite.Realno ovoj duel trebase da zavrsi nereseno. Ima uste mnogu do krajot.Majkon nedostiga , a se nadevam deka Benitez konecno ke ja pronajde vistinskata igra.

Vikate deka ova e istiot tim od lani ama Murinjo go vodel , ne e potpolno tocno ova. Lani Milito bese vo vrvna forma sega nikade go nema.

Treba vreme se ke si dojde na mesto.Ne mu se dava poddrska na Coutinho od navivacite. Ima potencijal vo nego.
 
Член од
11 април 2010
Мислења
348
Поени од реакции
8
ovoj Benitez e najgolemiot debil do sega vo inter....da mu ebam i formacijata i se...
namesto toj da se prilagoduva na igracite toj gi tera igracite da mu se prilagoduvaat na formacijata..KATASTROFA

edit:Milito go nema zatoa sto igraat nekojsi bibiani i nekoj si kuritijno(na koi by the way nozete im se tresea)
ama zatoa milito ke si ja grei klupickata..namesto da pocne so pandev--milito---eto toj mi filozofira na veke napravena ekipa pfffffffff
 
Член од
30 декември 2007
Мислења
773
Поени од реакции
306
Кој пациент треба да си за да донесиш шампионски тим на вакво дереџе.
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
БЕНИТЕЗ АКО ИМАШ ПОЈМА ШТО ПРАВИШ ГО СЕЧАМ !!!! СВЕ ШТО ГРАДЕШЕ МУРИЊО ОН ГО УПРОПАСТИ ЗА 10 КОЛА,УБИ СЕ БЕ АЛООО
Знаев дека ќе ве заебе уште од самиот почеток...Сега може да се вади на повреди, НО....

Не го бива бе, тапа дефанзивен тренер.
Пандев добро изигра + тепачиште е :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom