Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.636
Поени од реакции
11.265
Доволно им беа 2 натпревари по 5 гола, наредниот натпревар да ги спуштиме малку на земја :alee:
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Доволно им беа 2 натпревари по 5 гола, наредниот натпревар да ги спуштиме малку на земја :alee:
Секогаш е така. Го гледан натпреварот, Астон Вила воопшто не се борат, како да немаат никаков мотив, олку слаби не ги имам видено, а и претходните натпревари дома едвај по бод зедоа со Волвс и со Сандерленд. Очигледен е пад во нивната форма:toe:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.646
Поени од реакции
43.450
И Баерн паднаа многу..А и Робен кривеше,можно е да е повреден,..Некои од нив се радуваа дека Руни има повреда на коленото,сеа може да им се удри у главата и Робен да не биде спремен за вторник..Мене ми е сеисто,но сеа прво да гледаме денес да си осигуриме 3 поени и после доаѓаат 3 дерби меча по ред :)
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Ма нека играат и Робен и Рибери, и дај боже ни еден повреден да немаат, за да не ги слушам после да ми се вадат со повредени играчи.
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Ван дер Сар, Невил, Видиќ, Евра, Флечер, Сколс, Валенсија, Гигс, Нани, Бербатов.

Клупа: Де Лает, Гибсон, Керик, Кушчак, Македа, Парк, Рафаел.

Руни не е ни на клупа.

Арсенал киксна, со две победи сега и во сабота, имаме голема предност.
 
M

Mario Gómez

Гостин
И Баерн паднаа многу..А и Робен кривеше,можно е да е повреден,..Некои од нив се радуваа дека Руни има повреда на коленото,сеа може да им се удри у главата и Робен да не биде спремен за вторник..Мене ми е сеисто,но сеа прво да гледаме денес да си осигуриме 3 поени и после доаѓаат 3 дерби меча по ред :)
Ма нека играат и Робен и Рибери, и дај боже ни еден повреден да немаат, за да не ги слушам после да ми се вадат со повредени играчи.
Нема да игра.:wink:
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Браво за Тошич, 2 гола даде за Келн.

Инаку со Болтон очекувам да се помачиме, но да победиме. :toe: Се надевам дека не е ништо сериозно со Руни, дека Ферги му дава одмор. И мислам дека требаше и Диуф да биде барем на клупа, но сепак го имаме Мачеда на клупа. :smir:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Браво за Тошич, 2 гола даде за Келн.

Инаку со Болтон очекувам да се помачиме, но да победиме. :toe: Се надевам дека не е ништо сериозно со Руни, дека Ферги му дава одмор. И мислам дека требаше и Диуф да биде барем на клупа, но сепак го имаме Мачеда на клупа. :smir:
Руни е фит, ама Ферги ќе го одмора Руни за овој меч бидејќи имаме тешки натпревари.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.646
Поени од реакции
43.450
Значи ипак Руни ќе одмара..исто и Фердинанд. Абе ај,сфаќам дека сака да го одмара,ама бар на клупа да го стаеше бе. Може ќе притреба,вака не знам..Ај бар Флеч игра. Се молам Бербата да биде расположен за голови :):).

Со среќа,Glory Glory!!
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
7
Ван дер Сар, Невил, Видиќ, Евра, Флечер, Сколс, Валенсија, Гигс, Нани, Бербатов.

Клупа: Де Лает, Гибсон, Керик, Кушчак, Македа, Парк, Рафаел.

Руни не е ни на клупа.

Арсенал киксна, со две победи сега и во сабота, имаме голема предност.

баце да не си пропуштил да напишеш уште еден играч... ако добро бројам 10 се во прва постава или уште од почеток ќе играме со играч помалце:tapp: :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom