Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Јас и Деко ќаривме аватари само:tv: Јас се кладев со јас22 а Деко со Тенк
 

DangerouzZ

Bianconero Till I Die !
Член од
24 август 2009
Мислења
366
Поени од реакции
21
Да бидам искрен после црвениот очекував повеќе од интер ... но вака или така вас ви беа важни трите бода кој си ги добивте , честитки :smir:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Да бидам искрен после црвениот очекував повеќе од интер ... но вака или така вас ви беа важни трите бода кој си ги добивте , честитки :smir:

Шо поише бе брат ?

10 100% шанси имаа ...реализација 0 ... + кхм , играа против ИТАЛИЈАНСКАТА ОДБРАНА ....... :nesvest::tapp:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Дечки честито победа...И да ве прашам...Колку гола Ето има дадено во сите конкуренции од кога е дојде во интер?:smir:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.413
Поени од реакции
6.557
Дечки честито победа...И да ве прашам...Колку гола Ето има дадено во сите конкуренции од кога е дојде во интер?:smir:
13 серија А, 2 ЛШ 1 суперкуп 1 куп
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Дечки честито победа...И да ве прашам...Колку гола Ето има дадено во сите конкуренции од кога е дојде во интер?:smir:
Со се денешниов 16 гола, од кои 12 во Сериа А, еден во Копа Италија, еден во Италијанскиот Супер куп, 2 во ЛШ!

Еве и против кого и кога:


:helou::helou::helou:
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311

ова видео го барав... видете како Маикон ја одпоздравува пубилката!!
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254

ова видео го барав... видете како Маикон ја одпоздравува пубилката!!
Срце на терен!!!!!

Сеа да му опнат казна 3 натрпевари неиграње заради садистичко однесување по постигнувањето на голот. Имено судот го обвинува Маикон за поседување фетиш на откорнување на срцето од градите и негово оставање на тревата, што се смета за нарушување на условите на стадионот на кој треба да се одигра претстојниот натпревар од Лигата на шампиони!

Видете го, како некоја шатка е овде на слиакта:









А и што чудо вака Мурињо да се радува на победа. Изгледа за сите ова беше слатка победа! Ова само уште повеќе укажува на фактот дека Мур останува во Интер....
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
абе дај 200 души сте ме стаиле у потпис ама јебига за малце не ми испадна нерешеното.Ама па ќе ви честитам кога е поштено !
 
Н

'Никола'

Гостин
Аууу, голов од Маикон, сеа го видов...Секоја чест. Честито победа.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Ај првин да ви ја честитам победата, не ја гледав баш цела утакмица со внимание зашто у кафич ја гледав, али кога даде Маикон гол цел кафич го дигнав у воздух, јбг Интер игра...

Ако не тепавме мислам дека пак ќе беше по заслуга на Милито кој промаши гол од 1метро..

Маикон ако си отиде од Интер ќе се збогуваме со трофеи во наредните 10 години...


Ќе видиш ти :jaj: хехехех ми стои а :baeh:
Ејј колега кога го носев јас не ми стоеше вака убаво... ај па очекувам еден пост и од тебе на нашиот форум:smir:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Како што кажав најслатка победа досега!!! Ни оној пресврт со Сампдорија од 0:2 не беше толку сладок како оваа победа!!

Ето даде гол, меѓутоа не го менувам мислењето за него. Скапано дрво е! Пандев за него е Меси! Промаши 1000% шанса каде мораше да проигра со Милито. А пак голот што го даде и Мунтари ќе го дадеше на негово место!

Сега сакам да ги слушнам Думан, Син и компанија кои плукаа по Маикон и го продадоа на Реал и на Сити!

Думан никогаш не плукал по Маикон, напротив сум го величел, ајде најди пост во кој има критика за Маикон.

Оваа вечерва е една од најголемите победи за Интер...
За оваа сезона доволно е од Интер.
Две победи против Билан и две против Губентус (едната беше 2-1 во купот).
ДА ви честитам на сите кој вечерва беа на страната на Интер, а посебно на Интер фановите.
После оваа победа , ако сакаат и во серија Ц нека не носаат.
ФОРЦА ИНТЕР !
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom