Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.542
Поени од реакции
14.674
ај честито премија добивте со ЦСКА:toe:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Балотели е у Миланело со Раиола :pos:

Конечно и на вас лесен противник, полуфиналето со Арсенал ќе биде јако :)
Марли, да сметаме на тебе за четвртфинале? :vozbud:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.410
Поени од реакции
6.546
Марли, да сметаме на тебе за четвртфинале? :vozbud:
најнормално, без нив ние неможеме у ЛШ, морална поддршка ни се! види пример ВЕлес


натрапникот десно :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.734
Поени од реакции
43.992
Вчера со Фулам



Незнам дал е монтажа, сеедно, ебење е. :tv:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.882
Поени од реакции
23.251
Марли, да сметаме на тебе за четвртфинале? :vozbud:

Ако имам време нема проблем, БТВ ми се свиѓаше предлогот ДекО што го даде, за работите кои треба да ми ги понудите да дојдем за 1/4 финале :pos:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Уште еднаш да се поздрави денешиот протвиник , и многу нормално дома едно 2-3 комада да им збрцаме без примен гол , и НАЈВАЖНО тие што имаат жолти картони да ги направат на првиот дуел со ЦСКА и да одмараат на вториот , за во полуфинале ( се разбира доколку поминеме ) сите да бидат топ со картони
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Вчера со Фулам



Незнам дал е монтажа, сеедно, ебење е. :tv:
мислам дека не е .... многу е чудно тоа што за време на утакмицата слушав скандирања ИНТЕР ИНТЕР, а ја мислев дека така ми се слуша... а сега со сликава и сигурен сум.... што ги коштало навивачите на Интер да се запијат во Северен Лондон (Челзи) и на враќање накај дома да изгледаат еден сеир во ЈугоЗападен Лондон (Фулам) ...... :toe:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
И јас да пишам. Одлична ждрепка иако најидеално ќе беше да се вкрстиме со Бордо/Лион. Како и да е, претпазлива игра и оп полуфинале, а смртно ќе навивам за Арсенал да ни биде противник таму. Доколку биде така гарантирам дека освојуваме титула во Мадрид :)
Единствено ме плаши Барселона, на сето останато можеме да му се спротиставиме, во право беше Ибракадабра, Манчестер не е оној истиот каков што беше со Роналдо, лесно се пласираа во четврт финале, ама сепак играа против Милан кој исто така беше осакатен од Интер.

Avanti Inter !!!
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.693
Поени од реакции
6.209
Дечки добивме супер протвник и очекувам сигурен пласман,ке беше топ да вкрстевме со бордо - лион и сигурно идевме во финале:toe:,вака највероватно противник ке ни биде Барса и ке биде многу тешко.Иначе би сакал Маикон,Самуел да добијат жолти картони и да одмараат во реваншот во Москва за потоа да бидат сигурни против Барса/Арсенал:toe: Форца Интер
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
2.589
ИЗБРИШАНО ПО БАРАЊЕ НА ЗАНЕТИ:toe:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.693
Поени од реакции
6.209
Повеќе сакам Арсенал да ја помине Барса затоа што со нив ке ни биде полесно,иначе за информација им се повреди најдобриот играч на Барса од срдината тоа е Чави и нема да игра на првата утакмица во Лондон,без него се 50 посто послаби така да Арсенал има шанси не го отпишувајте:toe:,иначе битен фактор ке бидат жолтите картони помеѓу овие 2 екипи за наредната со нас.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.410
Поени од реакции
6.546
Повеќе сакам Арсенал да ја помине Барса затоа што со нив ке ни биде полесно,иначе за информација им се повреди најдобриот играч на Барса од срдината тоа е Чави и нема да игра на првата утакмица во Лондон,без него се 50 посто послаби така да Арсенал има шанси не го отпишувајте:toe:,иначе битен фактор ке бидат жолтите картони помеѓу овие 2 екипи за наредната со нас.
Ако Арсенал ја помине Барса тогаш во никој случај неможеш да речеш дека сме добиле послаб противник!
 
В

Вори

Гостин
Поминувате сигурно..лесен противник.
Е после против Барселона или Арсенал ќе биоде претешко.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom