Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Соопштение :)

Договорено е за 20 луѓе во Ајриш паб од осум саатот, значи да иаме време и да пиеме нешто, и да каснете ако сте за пилешки прсти и остало, и после на раат да го гледаме натпреварот.
Значи повторувам, во 20:00 треба да се цртаме во Ајриш, што значи во 19:30 да се ставиме сите на плоштад, кај лизгалиштето, во оној простор помеѓу истото и B2.

Од форумов како што видов се на се сме 16-17, може некој ке дојде може не, нема да прават проблем за -1,2,3.

Еве ги оние кои го потврдија присуството, Ја, Кире_Интер и Снајдер ( плус нивни другар ), Ико и ваљда неговиот никаков другар ( кој и да е типот ), Ф.А., Деко, АЦАБ ( и другарот негов ), Грејт, @ki ( + другар ), Rossi 46, Engin, другар му Тошка и Чекич и плус уште еден член од нашиот форум.

18 души се на се.

Бива ли вака момци ?
Супер, ондак се гледаме во Вторник, ке биде лудница:vozbud: уште Интер ако помине понатаму незаборавно ке биде:icon_surp:icon_surp
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Е сеа и да не иде, јебига, фудбал е, мушки ке го примиме поразот, бар ние ко фанови на Интер знаеме како да постапиме у таква ситуација :), не да цмиздриме за ремети нареден ден и да тераме муабет '' како ке идам утре у школо '' ко шо тераа некои на форум. :tv:

Искрено, коа бевме за Динамо Киев, бар се тераше некој ремет, полесно се трпеше нивното водство до 85та минута, вака дома да бев тогаш, друга атмосфера ке владееше. :)
Па и сеа, уз евентуална елиминација, подобро ке ја примиме отколку дома да дремеме. :toe:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.664
Поени од реакции
6.021
Абе некои да не незнаат кај е Миднајт или Ајриш ( има и такви јебига ), вака стандард рута ко минатиот пат, ене кај е маме му еам. :)
Подобро е да идеме малце пешки нека видат сите колку интераши се движат по скопските улици:wink:
 
Член од
15 јуни 2007
Мислења
353
Поени од реакции
21
Е сеа и да не иде, јебига, фудбал е, мушки ке го примиме поразот, бар ние ко фанови на Интер знаеме како да постапиме у таква ситуација :), не да цмиздриме за ремети нареден ден и да тераме муабет '' како ке идам утре у школо '' ко шо тераа некои на форум. :tv:

Искрено, коа бевме за Динамо Киев, бар се тераше некој ремет, полесно се трпеше нивното водство до 85та минута, вака дома да бев тогаш, друга атмосфера ке владееше. :)
Па и сеа, уз евентуална елиминација, подобро ке ја примиме отколку дома да дремеме. :toe:
Ako bide sprotivnoto, daj boze utre ( Vtornik ) i jas so moite drugari da bideme u Anja ke treba tapani ( Cigani ) da doneseme .:vozbud::vozbud::vozbud:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Искрено, коа бевме за Динамо Киев, бар се тераше некој ремет, полесно се трпеше нивното водство до 85та минута, вака дома да бев тогаш, друга атмосфера ке владееше. :)
Па и сеа, уз евентуална елиминација, подобро ке ја примиме отколку дома да дремеме. :toe:
Добра забелешка, во друштво е друга приказна, сам дома е хорор. Плус има таму точено Скопско, така да немајте гајле.

(не дека се припремам за пораз, едноставно пресериозно ги сфаќам натпреварите на Интер и се си оди на срце) :)
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Абе некои да не незнаат кај е Миднајт или Ајриш ( има и такви јебига ), вака стандард рута ко минатиот пат, ене кај е маме му еам. :)
Ај јас ќе ве чекам у 7 и пол пред Ајриш. Да не идам дупло. :)
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Ќе биде Ајриш у вторник обоен у црно-сина боја. Ауу ќе биде ептен јако, уште сега адреналин ме мава, само ако поебат тамо да не стишуваат и да глумат Енглеско лудило ќе има фрки, ама неаме гајле иаме спремни момци ко A-C-A-B, ИлијаИко и Деко :)
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Ќе биде Ајриш у вторник обоен у црно-сина боја. Ауу ќе биде ептен јако, уште сега адреналин ме мава, само ако поебат тамо да не стишуваат и да глумат Енглеско лудило ќе има фрки, ама неаме гајле иаме спремни момци ко A-C-A-B, ИлијаИко и Деко :)
Хулигани!poser
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Хах...абе батали ти спремни момци ако ти лупнат флаша во глава ке броиш ѕвези :pos:

Туку идам тотално опремен ,,, Тренерки Интер,Дрес Интер (Мојот срекен дрес Милито),Капче Интер (дирекно од милано) само шал немам али ке набавиме ако треба :)

Туку неможам да ви ветам дека ке бидам баш на плоштад кај што ке се чекаме дека незнам како ке стојам со превоз,,али едно е сигрно дека ке бидам во Ајриш во 7 и пол ,8,, за да не грешиме станува збор за Ајриш на кеј што се наога одма до миднајт дека јас друг Ајриш не познавам во Скопјево наше...

...Faliminderit , Пријатно :helou:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ке го напнам утре да дое =)

А дека е срамежлив НЕ е , пред сите таму се лигави со една колешка :) Мрсул !!!! :pos2::pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom