Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
Кварезма сам на плеќи ги гураше...

али решена е оваа реми и џабе
 
R

Rigel Kent

Гостин
Ужасно :uvo:
Занети организатор на игра, Балотели и Мајкон добиваат топка и стојат. Снајдер трча без везе .

Не знам дали до Мурињо или играчите ....
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
вака очајно немаат играно од кога изгубија од ББилан 6:0 ...... заслужија да изгубат...... а и требаше да изгубат, за да се освестат!!!!
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Јас гледав само второ,а тој што ја гледал цела ја наебал.... 90mins waste of time
Балотели сака у Милан,колку убаво си шеткаше по терен...:tv:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.624
Поени од реакции
43.480
Добро е, изгураа до бод, тоа беше и максимумот затоа и задоволен сум, од проста причина што Интер играа против екипа која од старт е презадоволна од освоен бод, иначе да играа со екипа која се бори за опстанок или брка место во ЛШ Интер ке го изедеа немиен.

4-2-3-1 по незнам кој пат удира потврда дека не е за Интер, затоа и нема никого да критикиувам иако простор за вакво нешто на тони имате.
 
R

Rigel Kent

Гостин
Јас гледав само второ,а тој што ја гледал цела ја наебал.... 90mins waste of time
Балотели сака у Милан,колку убаво си шеткаше по терен...:tv:
Одма ви го давам да се прашувам јас :helou:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
4-2-3-1 = нула голови.

Нека размислат малку Барези и Мур околу оваа формација, мене ми се гледа фудбал и не сакам да се нервирам на секоја утакмица инаку.

Покрај тоа што неаме игра, цел тим ко во депресија да е влезен, чудо. Балотели нешто изводи на терен, једино Маикон го гледав да прави нешто и Снајдер на моменти, другово катастрофа. М од Милито немаше, е нема кога играш со онаа ебана формација. И на крај краева, кој кур му е на Мунтари, јас да сум на местото на Мур уште од сега го праќам на трибини.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
предноста од 12 бода беше направена за овакви црни времиња кога ќе не дупат судиите, и кога сами ќе се дупиме(како вечерва).
уживајте бе барем кварезма го демонстрираше својот нов потег како да се издриблаш сам во 5 чекори.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.624
Поени од реакции
43.480
Одма ви го давам да се прашувам јас :helou:
А Пандев ? Или Милито ? Дека и они не се видоа. Исто и Снајдер, поготово па он ... ја у Реал одма би го вратил. :tv:
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Не знам зошто, но го имам она неизбежно чувство дека штотуку потрошив 90 драгоцени минути од мојот живот. :(
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Наредни 3 натпревари во гости со Катанја на Михајлович кои играт одлино со Челзи и со Палермо кои немат пораз дома 4 место се играт одлично потоа Ливорно дома и Рома во гости.Ние до крајот губиме сигурно повеќе оф 4 поени ни зависи колку Милан ке кикса.
Овој Март може да ни се претвори во црн месец.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Балотели неможам органски да го поднесам (а мислев дека само Бурдис ке го мразам од интер) Кварезма е Ѕвер за сервис у маало ,дечкото треба да научи да се ослободува од топката.Мада кривицата не е само во нив двајца туку целиот тим игра ко мамурни да се после тешко пијанство....му се надоврзувам на ИоСоно...

СТРАШНО!

Не дај боже да играат вака против челзи дека тешко нас...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.080
Играва денес беше брука,ко да немаа мотив да изиграат некоја убава акција:toe:Балотели паѓа ко покосен,Кварезма сака само со дриблање во гол да влезе.Место да одиме на плус 6 сеа сме пак на 4 бода:toe:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
AХ....Играта беше катастрофална слична како со наполи односно иста..асполутно играчите немотивирани посебно милито некако кога влегваше во шанса :toe:..балотели манакен,мајкон солиден:smir:..станкович плејмејкер:kesa::kesa:...туку ова утакмица како договорена ми изгледа посебно добрите односи со џенова што ги имаме(ако се сеќавате и лани исто вака беше 0-0 а кај нив ги победивме:toe:)...играчите како незаинтересирани..јас не знам зошто барези не го уфрли мота ама ајде..ем средината на повеќе креативност ќе добиевме ем ќе се вратевме на стандарната 4-3-1-2...ама ајде и потоа зошто миланезите имале шанси..па нормално ќе имаат со вакви игри кои ги прикажуваме..како не победи вчера милан барем нашиве мотивирани да беа ама ај:toe::toe:
 
Член од
15 јуни 2007
Мислења
353
Поени од реакции
21
AХ....Играта беше катастрофална слична како со наполи односно иста..асполутно играчите немотивирани посебно милито некако кога влегваше во шанса :toe:..балотели манакен,мајкон солиден:smir:..станкович плејмејкер:kesa::kesa:...туку ова утакмица како договорена ми изгледа посебно добрите односи со џенова што ги имаме(ако се сеќавате и лани исто вака беше 0-0 а кај нив ги победивме:toe:)...играчите како незаинтересирани..јас не знам зошто барези не го уфрли мота ама ајде..ем средината на повеќе креативност ќе добиевме ем ќе се вратевме на стандарната 4-3-1-2...ама ајде и потоа зошто миланезите имале шанси..па нормално ќе имаат со вакви игри кои ги прикажуваме..како не победи вчера милан барем нашиве мотивирани да беа ама ај:toe::toe:
Mota ne bese povikan , povreden e .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom