Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Ауу кој филинг еј, си идеш дома, пушташ тв и гледаш дека губат клошарине. Царска работа.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
дуплирав 500 ка ви ебам пеерчиња, ама ми преседнаа :toe:

Битката продолжува.





















која фаца :pos2:








ќути извадивме гз :pos2:






 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077



Страшна работа :tapp: :)

Туку, ќе уфрлам некои од сликиве подоцна на сајт, им треба малку обработка...
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Згреби зграби и освои си потпис на Фан клуб Јубентус хахахаха
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Уз пат, ИоСоњо, ставија и новава позадина :)

 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Победа во вистинско време, на традиционално незгоден терен со десеткуван состав. Удинезе имаше многу шанси за израмнување, ама како и да е многу важна победа.

Одлична асистенција на Пандев за голот на Мајкон, на еден клип коментаторот кажа: Combinazion extra ordinario:), ама на крај ми беше и смешен во една полуконтра кога падна, немаше душа да истрча.

И Рома киксна што е исто така позитивно од ова коло.
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Победа во вистинско време, на традиционално незгоден терен со десеткуван состав. Удинезе имаше многу шанси за израмнување, ама како и да е многу важна победа.

Одлична асистенција на Пандев за голот на Мајкон, на еден клип коментаторот кажа: Combinazion extra ordinario:), ама на крај ми беше и смешен во една полуконтра кога падна, немаше душа да истрча.

И Рома киксна што е исто така позитивно од ова коло.
јасно е дека треба да тепаме ние да не се ослноуваме на резултатите на конкурентите, ова под наводници кажано, но, ние имаме така тежок натпревар со Џенова, па имаме гостување на Сицилија со Палермо, во Рим со Рома, во Фиренца со Фиорентина, и да ги иЗмердаме ѓубрентус, од така по незгодните противници што ни преостануваат во наредните 12 кола, додека пак "конкурентите" ББилан имаат: гостување во Рим против Рома (директен дуел за 2рото место), па играат дома со Наполи, па во гости со Сампдориа, одма по нив на Сицилија со Палермо, па дома со Фиорентина, гости со Џенова, и дома со ѓубрентус... прилично тежок вака на хартија распоред за Милан... не дека нашиот е така "лесен" али тоа не очекува до крајот...
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.901
Поени од реакции
23.296
Значи ако не те насмее некој од Милан нема кој, Абиати - Милан ке го освои првенството :pos2: - http://www.sportdenes.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3168:2010-02-28-20-18-35&catid=4:2009-12-26-20-24-28&Itemid=6

Кој ќе ви свирнат некој црвен и некој пенал против вас наредниве неколку кола, и кој ќе плачете пак сите комплет со све фиоре фан клуб, тогаш ќе ви се приклучат и Рома фан клуб наредна недеља, ќе те прашам дал ќе се смееш :pos:


П.с Кој е баткито до Мурињо на Тајсон што личи :icon_lol:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Ај малце да ве олабавам и изненадам со нови маици :)



Знам дека Грејт ке биде љубоморен :) и голема благодарност до Zokis за помошта околу маиците (иначе тежок росоњер е ) :pos:

IoSono не ме карај ке ги закачам и кај нас на форум :) овде ке можат и ривалите да ги ѕирнат :)
Втората никако не можам да ја видам, ни тука ниту па на Интер форумот!
Опрај ја некако да се гледа!:smir:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.310
Поени од реакции
15.544
Овие Телма од шо имаат тиња програма, пак ја репризираат '' Ајварот од Торино '' :tv:
јубенташите поарно хулк да си го гледаат :tv:
И после се жалат што не ги пуштале почесто во живо наместо фала да и кажат на Телма :pos:
Што туку дознав од сигурни извори дека овој пат не правеле ајвар , туку лутенка :pos2::pos2::pos2:
Ем самобендисани...
Ауу кој филинг еј, си идеш дома, пушташ тв и гледаш дека губат клошарине. Царска работа.
Стварно го претеравте !!!!! :pos2:
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22

Навивач на јуве :kesa:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.797
Поени од реакции
44.293
П.с Кој е баткито до Мурињо на Тајсон што личи :icon_lol:
Жозе Мораис, технички асистент е, дел од португалскиот тим што го следи Мур низ кариерата.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506

Навивач на јуве :kesa:

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ме пресмеја ама сепак не треба да се занимаваме со нив бидејќи ако ги спомнуваме ќе бидиме како нив(нив секој трети пост му е шинтер та шинтер:toe:)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.797
Поени од реакции
44.293
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom