Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Интер го казнил Марио по џебот со казна од 20 000 евра
читнете 2 страни наназад што пишав..... мора ако не може со убаво со лошо, го седиња на клупа, го остава на трибини..... ама не бива, вака нека го репне по џебот.... па да видиме како ќе се одвиваат работите.... на крај краева трампа за Фабрегас и повеќе од задоволни би биле... кој го ебе црњата го имаме ние ПАНДИЊО
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Преку глава ми е веќе овој Балотели, талентиран бил, ова бил она бил.
Едни основни правила да неможело да се почитуваат, тренерот кој сака да го направи играч и самиот има Мур изјавено дека како родител се има поставено према Балотели да не се почитува е стварно срамота. Како кој знае кој да е фраерот па се понаша, ај гитла тамо да не те глеам.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
А бе нема аир што нема.. ќе се казнуваме, лево-десно. Стај го на трансфер и ај у ..... Не е што не го почитува Мурињо туку и со соиграчите е во некаква војна. Преку глава ми е од него, не сме воспитно-образовна установа па ќе се занимаваме цело време со него и ќе го чекаме да порасне. Напаѓачи имало и ќе има, и тоа онакви како Милито, Пандев и Ето, што играат, даваат голови и не им се бунат за ништо.
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Тоа е тоа :toe:. Ако има маки детето нека се обрати на некое место. Интер е фудбалски клуб а не поправна институција. Се гледа дека не влијае ништо на него и си продолжува со тие негови филмови, ако е спремен некој друг клуб да го трпи бујрум ако не нек се пензионира уште сеа и нека си ги реши проблемите у главата. Притисок имал голем, црн бил, ваков бил, тоа воопшто не го оправдува ова што тој го прави.
Само не ми е јасно Мурињо зашто го толерира толку, ајде млад е све тоа е у реду али не му иде памет, колку пати е опоменуван, критикуван од страна на Мурињо за време на натпревар и човекот пак си пее иста песна. Но, се си има граница и верувам дека ја поминал границата котлето кај Мурињо, не за џабе се излезени вакви шпекулации.
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Преку глава ми е веќе овој Балотели, талентиран бил, ова бил она бил.
Едни основни правила да неможело да се почитуваат, тренерот кој сака да го направи играч и самиот има Мур изјавено дека како родител се има поставено према Балотели да не се почитува е стварно срамота. Како кој знае кој да е фраерот па се понаша, ај гитла тамо да не те глеам.
па немал родители го оставиле на посвојување затоа така се понаша..... Who's your daddy?
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Тоа е тоа :toe:. Ако има маки детето нека се обрати на некое место. Интер е фудбалски клуб а не поправна институција. Се гледа дека не влијае ништо на него и си продолжува со тие негови филмови, ако е спремен некој друг клуб да го трпи бујрум ако не нек се пензионира уште сеа и нека си ги реши проблемите у главата. Притисок имал голем, црн бил, ваков бил, тоа воопшто не го оправдува ова што тој го прави.
Само не ми е јасно Мурињо зашто го толерира толку, ајде млад е све тоа е у реду али не му иде памет, колку пати е опоменуван, критикуван од страна на Мурињо за време на натпревар и човекот пак си пее иста песна. Но, се си има граница и верувам дека ја поминал границата котлето кај Мурињо, не за џабе се излезени вакви шпекулации.
Доста му е на него . Неговиот филм во Интер треба да заврши . Поголем чатала нема од него а не е свесен во каков клуб игра . Нека го шиткаат дур е време пари да му извади ме .

Честитки за Форумот и за статијата во Нова Македонија . Само прдолжете така и бидете умни по дома :toe::toe::toe::toe::toe:
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Значи преку к... ми овој Балотели више, незнам што му е филмот на дечкото, дури некад коа ке видам дека Балотели влага во игра или пак игра прва не ми се гледа само заради него:toe:. Ако сака да остане, нека се научи на некоја дисциплина и нека продулжи понатаму:toe:, ако не му се седи више во Интер нека фака пут по ноги, зошто само го упропастува тимот:toe: не за друго.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Ајде мајсторе побрзо да оздравиш,па да ни се вратиш назад во составот !!

И не јајте гомца за црнчугата Балотели Syn ке ве кара :pos::pos:

Шала на страна што го претера Балотели го претера,преку ташак ми е неговото понашање,пишав и некоја страна назад,ако не е у ред нешто со тиквата полна со семки,место со мозок,има институции за тоа,врвни психијатри,а ако и тоа не му помага,нека ја лупа три пати во денот чутурата од земја,ваљда ке се опамети :toe:

Ебати нафураното копиле...
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
1.026
Поени од реакции
682
Ние овде го пцуеме Балотели а денес Мурињо изјави дека не мислем на Балотели кога кажувал за невроните и дека бил задоволен како тренирал Балотели деновиве и дека можеби ќе играл прва постава.Мурињо и Балотели и СЕ Е МОЖНО
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom