Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
Ист карактер како Ибра има да му ебам котлето :vozbud: .. Грдо е вака , сакав продолженија ...:drk:

п.с. Еве го Мур со неговите добри измени :helou:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Aaaaaaaaaa Pazzaaaaaa Inter....

Кој е следен на менито ?? :tv:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Како што се Јуве во фудбал така се Њу Џерси во баскет.

Одлично добра победа за малце се посомневав дека ќе изгубите од Јуве али тие по некоја случајност ако тепаат некој нема да е Интер тоа.
 

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
Moта изигра предобро на овој меч, еден од подобрите поединци е денес кај Интер, не го зборав ова ради шутот негов по кој следеше гол. Баш со татко ми гледаме заедно, тоа го реков на 10 мин до крај, супер е во средина и не греши во пасови, за тоа е и земен, а еве и учествуваше во акцијата по која падна и вториот гол.
Кога излезе Камбиасо тогаш почнавме да го гледаме Мота . Додека играше Камби , го немаше , се гушеа , добро пиша некој по горе ...
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Изгледа пријателе си бегал од Македонски,незнаеш да читаш.
Реков ако играат Ето и Пандев,Интер ќе води а не Балотели и Пандев.
Видовме како изигра Балотели,и во право ќе бев(неможе да се докаже дали ќе бев дали не :S)
А колку глеам фудбал....сигурно повеќе од тебе.
Честитки за сите фанови на ИНТЕР,а посебно му честитам на Штрафценегер
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.769
Поени од реакции
6.737
Хаха, полека заличувате на Манчестер. Кога сакате нешто тоа и го добивате. Им го пикнавте на крај како ние на Сити вчера. Браво и за Пандев добро изигра. Спремајте се за Челзи, ќе ми биде мноооооогу мило ако успеете да ги елиминирате. :smir:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Балотели оваа утакмица изигра катастрофално, целиот тим играше очајно, никаква желба, креативност, уште се чудам како победивме, да игравме со некој појак тим, пример Бари ќе го јадевме на големо :)
 

Ibracadabra

Волшебник
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.299
Поени од реакции
65
Moта изигра предобро на овој меч, еден од подобрите поединци е денес кај Интер, не го зборав ова ради шутот негов по кој следеше гол. Баш со татко ми гледаме заедно, тоа го реков на 10 мин до крај, супер е во средина и не греши во пасови, за тоа е и земен, а еве и учествуваше во акцијата по која падна и вториот гол.
Како да греши пасови кога подава топки на 1 метар до него.. До Камбиасо и Занети.. И баба ми Драгица нема да згреши..
А почна да игра послободно кога доби повеќе простор.. Кога излезе Камбиасо..
Инаку јас не паметам негов точен пас во празно незнам од кога.. Не е работата само кога губиме или бркаме резултат да се уфрла напред и да шутира.. Треба постојано да го прави тоа.. Нели Занети и Камбиасо се задолжени за дефанзивата..
А реакцијата на Камбиасо немам коментар.. Незадоволен.. Ја фрли ракавицата како што видов..
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Досаден фудбал.

Како Силекс и Турново да ги гледав :nesum:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ај уште еден нека им бапне Пандев и се ќе е океј :):)
Добро де немораше Пандев не се лутам ве фатив на две ливчиња на едното 1 на другото 3+ ај нека ви е честито победа многу кеиф ми направивте што ги тепавте тие лузерите и плус ве фатив на лифче, да ви се множат победите :wink:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Тапа утакмица ама победивте.

п.с Балотели е себичен и катастрофа права е.:)

Сега за со Парма ќе биде ептен тешко без Шнајдер.
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Балотели оваа утакмица изигра катастрофално, целиот тим играше очајно, никаква желба, креативност, уште се чудам како победивме, да игравме со некој појак тим, пример Бари ќе го јадевме на големо :)
Потполно се согласувам. Само, би го пофалил Матераци за прикажаното. Одигра одличен меч. Се на се, добро се` се заврши.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom