Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Не го гледав натпреварот, пишав и вчера, што гледам по коментариве во последните 10тина страни солидно деби во услови какви прикажувате.

Читам извештај од мечот и гледам екстра тајм 2ро полувреме 6 минути. Што се случи со Киву? Влезе во старт, изеде копачка во глава? Стварно ми е жал и мене како на Грејт ми е еден од поомилените во Интер, но да се надеваме на негово успешно закрепнување, а за враќање на терените не знам, сепка фрактура на череп......

И дај најдете видео од тоа фамозно смеење на Маикон. Цар е човекот. Кога се смееше на Лусио против Динамо Киев мислам беше:vozbud:


Едит:
Ах, анасана, утре нема да го гледам натрпеварот. Во 06:30 сабајле одам да освојувам планиснки врвови по Македонијава:wink:

Нека биде убав натпревар, нека го гледа половина Македонија, нека развијат малите деца симпатии кон нашиот клуб покрај Пандев, па за некоја година да треба со 5 автобуса да одиме за Милано!

Едит:


За 14 000:helou:

Ах, Виљареал :kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Не го гледав натпреварот, пишав и вчера, што гледам по коментариве во последните 10тина страни солидно деби во услови какви прикажувате.

Читам извештај од мечот и гледам екстра тајм 2ро полувреме 6 минути. Што се случи со Киву? Влезе во старт, изеде копачка во глава? Стварно ми е жал и мене како на Грејт ми е еден од поомилените во Интер, но да се надеваме на негово успешно закрепнување, а за враќање на терените не знам, сепка фрактура на череп......

И дај најдете видео од тоа фамозно смеење на Маикон. Цар е човекот. Кога се смееше на Лусио против Динамо Киев мислам беше:vozbud:
Киву се судри со Пелисиер, па испадна дека главава на Пелисиер била потврда и поиздржлива :)

Побарај некое видео со хајлајтс и ќе ја видиш последната шанса на Интер кога промаши Маикон, ја шутна преку трибина и се скина од смеење, додека Мур збесна.
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Го најдов. 43 минута, продорот на Киву, Скрапини -> оп, оп, оп, оп:pos2:


Еве го и Киву случајот:

 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.739
Поени од реакции
44.027
Побарај некое видео со хајлајтс и ќе ја видиш последната шанса на Интер кога промаши Маикон, ја шутна преку трибина и се скина од смеење, додека Мур збесна.
И претходно глеам некој ја спомна таа реакција на Мур, таа репетиција што ја дадоа по тој момент со Маикон беше повторување на неговата реакција по недосудениот фаул врз Милито. :)

Него денес глеам Сиена 5 комада прими од Фиорентина дома, наредно коло нормално, само победа и ништо друго, супер момент за Интер е средбата Јувентус - Милан па со победа против Сиена сигурно се одлепуваат од еден од овие 2 тима, во случај да изиграат X тогаш и од двете екипи. :wink:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.739
Поени од реакции
44.027
3 пенала комшикиве :pos2::pos2::pos2:
И ? Повторно го превземаа .... второто место. :wink:
Резили е да се умарате уз ваква табела со '' конкурентиве '' :)
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
И претходно глеам некој ја спомна таа реакција на Мур, таа репетиција што ја дадоа по тој момент со Маикон беше повторување на неговата реакција по недосудениот фаул врз Милито. :)
Можеби, и мене ми изгледаше чудно, не ми се веруваше дека баш поради тоа Мур ќе изреагира така фуриозно :)
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Па дане не беа случајно?? :wink:
Милан без 3 пенала и гол од офсајд не е Милан:uvo:

едит: ајде сликички за најави.... кој ги прави нека си ги собере и кога треба нека ги постави на страницата










 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.410
Поени од реакции
6.546
суазо дал гол :pos2:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.739
Поени од реакции
44.027
Па ако не даде Рекалкати надимак ондак кој ?! Закон е типот, закон, само уште да ја знаеме и причината за надимаков и се ке беше ок :D.
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Па ако не даде Рекалкати надимак ондак кој ?! Закон е типот, закон, само уште да ја знаеме и причината за надимаков и се ке беше ок :D.

JAOOOOOO Kај му текна бе КУНГ-ФУ ПАНДЕВ........ хахахахааха одсеа така ќе се вика КУНГ-ФУ ПАНДЕВ хахахаха лудак...... а од каде стварно не знаеме

едит: јаааааоооооооооо:uvo: ми текна бе!!!!!!

Па по филмот КУНГ-ФУ ПАНДА...... и му дошло КУНГ-ФУ ПАНДЕВ да каже
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom