Фан Клуб: Јувентус

Статус
Затворена за нови мислења.

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Има акција free worldwide shipping на juvestore.com ако некој планирал да купува оригинал дрес - сега му е мајката :)
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
морав да го прочитам некако текстов само тоа беше решение :)ова за Буфон како на брат му кичмата
Преведувај од италјански на англиски. Така барем е поразбирливо и поповрзано.

Вака е како дете од 2 години да зборува македонски. :smir:
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Moментално малку стагнира работата пошто сум зафатен, јас ја средив 80%. Ако има некој да продолжи (со "јас" требаше да средиме) да му пратам се што имам направено па да го доработи.
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.922
Поени од реакции
831
тимче ни го неам нажалост па сеа иде потешко се надевам ќе продлжиме...
 
Член од
22 април 2008
Мислења
549
Поени од реакции
93
А што треба да се напрај за да му се тргни банот?

А барем една радосна вест ни пристигна, Сисоко со Мали изгубија денес и немаат никакви шанси за понатамошен пласман во првенството нивно и ќе можи да се врати кај нас.:vozbud:
Секој ден се молев да се случи ова, жими мајка :smir:
 

Pinturicio

Forza Juventus !!!
Член од
22 септември 2007
Мислења
1.705
Поени од реакции
109
А што треба да се напрај за да му се тргни банот?

А барем една радосна вест ни пристигна, Сисоко со Мали изгубија денес и немаат никакви шанси за понатамошен пласман во првенството нивно и ќе можи да се врати кај нас.:vozbud:
Секој ден се молев да се случи ова, жими мајка :smir:
Незнам дали може да се тргне перманентен бан, а тој се добива доколку добиеш бан и потоа пробаш да отвориш нов јузер од истиот компјутер.
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Така имаше и други членови од форумов,членови на некои од фан клубовиве па пак им го тргнаа перменентниот.
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Така имаше и други членови од форумов,членови на некои од фан клубовиве па пак им го тргнаа перменентниот.

Да да, има едно кретеноидно створење (да не го именувам) од кај колегиве oд противничкиот фан клуб што јадеше перманент па му го тргнале. Изгледа не важат правилата за сите исто :toe:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Не се заради двоен јузер, пцовање на администрација.:toe:
 
С

сашенко

Гостин
Па дајте да напраиме еден апел до модераторите ваљда ке попуштат.Не е исто без нив на форумов.
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Moментално малку стагнира работата пошто сум зафатен, јас ја средив 80%. Ако има некој да продолжи (со "јас" требаше да средиме) да му пратам се што имам направено па да го доработи.
јас сум исто презафатен едвај и форумов го отворам како за рекреација. Нешто можи да пипнам за месец време пример ама и то незнам. Инаку да сум слободен ви кажав нема проблем.
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Еве ја тајната за успехот на ЧиРоки на последната утакмица:



Поголем објектив! :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom