ВО НОВАТА 2010 ГОДИНА САКАМ...

St3

Член од
3 ноември 2009
Мислења
299
Поени од реакции
8
Сакам здравје и среќа за мене и моите најблиски..... :smir::smir::smir::smir:

п.с. Истото го посакувам на сите „форумџии“..:smir::smir::smir::smir:


 
?

..........

Гостин
Сакам да отидав ви Њу Јорк......да испијам кафе во Менхетн во отворена кафетериа денски пред зајдисонце, заедно со мојата девојка:back:
 

St3

Член од
3 ноември 2009
Мислења
299
Поени од реакции
8
Ајхопсоу

Само тоа ми е желба ....голема се друго е и така и така
Да знаеш дека желбата ти е остварлива, како што ти реков 500-600 евра, девојката за рака, се качувате на авион....ден-два во хотел (со 1,2 звездички)....кафенце, па назад...... :smir:
 
?

..........

Гостин
Да знаеш дека желбата ти е остварлива, како што ти реков 500-600 евра, девојката за рака, се качувате на авион....ден-два во хотел (со 1,2 звездички)....кафенце, па назад...... :smir:
Викаш 600 евра ке ми бркат работа?
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Сакам пред се да пријавам магистарска и после тоа да Магистрирам :pipi:. Сакам да имам мирен и убав живот со личностите што ги сакам. Е сега...би си посакал и помалку нервози, ама тешко дека воопшто тоа некогаш ќе се оствари.
 

St3

Член од
3 ноември 2009
Мислења
299
Поени од реакции
8
Викаш 600 евра ке ми бркат работа?
Пааа ќе резервираш лет неколку месеци порано (со повратен билет се разбира) 300€.....Виза :)uvo:).....Хотел 1-2 дена 150 € ......пари за јадење......мммммммм А да заокружиме на 1000ка........
ОВА ЌЕ ИЗЛЕЗЕ СКАПО КАФЕ :smir:
 
M

M del Mar

Гостин
Здравје имам тако нека продолжи...више пари, а богами месецов се опарив :vozbud:
Више среќа во секое поле...
Саам дечко некој асален :pipi:
Саам да идам до Јапан(секоја година си го посакувам ова, па некад ваљда ќе биде:pos2:)
Саам луѓево да станат искрени и да прекинат да лжат....
многу работи сакам, ај доста се овие :helou:
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Хммммм,вака сакам како шо си планирам у октомври 2010 да си идам на октобер фест,факултето /годината да си зеам на време,Јувентус да бидат шампиони,да ме изненадат со платата у јануари и онака.....другото рандом нека биде..
 

St3

Член од
3 ноември 2009
Мислења
299
Поени од реакции
8
Хммммм,вака сакам како шо си планирам у октомври 2010 да си идам на октобер фест,факултето /годината да си зеам на време,Јувентус да бидат шампиони,да ме изненадат со платата у јануари и онака.....другото рандом нека биде..
Имаш 100% подршка за Јувентус.......Forzza Juve .... since 1986....:smir:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Сакам работа и среќа и хармонија со најблиските. толку.
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
За првпат многу пари.
Имам огромна потреба од нив за одредени трошоци како појачало ,тетоважа и здравје ако има некој вишок и за животната желба ама ... тоа тешко :) .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom