Фан Клуб: Босна и Херцеговина

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.212
Поени од реакции
8.017

Eве нешто за подгревање на атмосверата пред вечерашниот натпревар.
Вечер сум за Босна исто како да се моја репрезентација.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576

Eве нешто за подгревање на атмосверата пред вечерашниот натпревар.
Вечер сум за Босна исто како да се моја репрезентација.


Појако е ова...:vozbud::wink:

Имам претчуство дека Босна ке тепа вечер и ке се пласира на Светско,впрочем и го заслужија тоа највеке од сите...
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Јас се надевам дека Кристијано Роналдо ќе го гледа Џеко на СП. :salut:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
И јас посакувам вечер да победи БиХ против Португалија... би сакал да бидам во Зеница денеска, ќе грми, а ако БиХ победи денеска и обезбеди пласман на СП, незнам што ќе се случи, ќе гори цела Босна, а Чиро ќе биде предложен за претседател на Босна :vozbud:


Појако е ова...:vozbud::wink:
Ова е истиот ритам со песната на CPB "Одиме, одиме" :)
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.839
Поени од реакции
23.084
Ако се пласираат Босна го носам Ќиро на аватар до почетокот на светското првенство :)

A после нека го земат нашиве за Селектор:vozbud:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.332
Поени од реакции
42.132
Ова е истиот ритам со песната на CPB "Одиме, одиме" :)
Или од фановите на Ривер од Аргентина, нивна е песната, sos cagon мислам се викаше, знам фановите на Галатасарај ја преработија и сега на крај овие од BIH .
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Или од фановите на Ривер од Аргентина, нивна е песната, sos cagon мислам се викаше, знам фановите на Галатасарај ја преработија и сега на крај овие од BIH .
Како и да е според мене премногу е јак ритамот на песната... :vozbud:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Вечер пуканчиња ќе си напраам , Кокаколче за освежување , си имам пуштено 20 евра на Босна синглче и ќе си го глеам Џеко како ќе си ги гази . Со вас сум Босанци !!!!!
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.351
Поени од реакции
4.880
Криво ми е за босна сакав да иде на светско ама коа видов дека падна со мојата омилена репрезентација нема да мозе да иде,јбг потругалија е екипа со најдобриот играч на светот и нема шанси да не иде.Иако не игра денес роналдо португалија ке се радува нз зш толку еуфорија дигнаа босанциве се знае кој киде:toe:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Криво ми е за босна сакав да иде на светско ама коа видов дека падна со мојата омилена репрезентација нема да мозе да иде,јбг потругалија е екипа со најдобриот играч на светот и нема шанси да не иде.Иако не игра денес роналдо португалија ке се радува нз зш толку еуфорија дигнаа босанциве се знае кој киде:toe:
Ќе праиме муабет коа ќе заврши а ако се одвива утакмицата као у португалија веруј ми ќе ти се смрзне гомно :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.351
Поени од реакции
4.880
kire da ne ja mestat ovie be?
Не брат нема местење тука зш босанциве ке трчаат ко луди а плус ке има и пеколна атносфера али ке изгубат по што ке примат на почеток гол и после ке треба 3 да дадат така да поздрав босанци ке гледате од тв светско ништо од африка:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom